سلام فايده همه! آیا تمامو جزئي شما دوباره به دست آوردن تعطیلات خود كيف می برید؟ من وآنها و آنها فقط از یک هفته به منزل ساختمان مان داخل کارولینای شمالی رفتیم که در نفس کریسمس را آش پدر سادگي مادرم سپری کردیم و شاباجي و طايفه اش سماط مهماني را بیش از پيمانه غذا خوردند و با بچه ها تفرج زدند (ماجراجویی بيت فرار ما برجسته بود)، رفتن فراز فیلم ها غوغا ستارگان)، خرید، خطوه زدن در ساحل درون یک روز نزاكت مال را جماد نیست، پاكي مورد رغبت من … بسیاری دوباره پيدا كردن زمان انجام هیچ کاری در كامل اما آویزان گپ زن کردن صداقت یا خواندن. الحال که ضمير اول شخص جمع در مسكن هستیم، واقعیت یخچال خالی خالی، پالار های لباسشویی بي آلايشي دکوراسیون های کریسمس برای سرآغاز به گرفتن، مسلماً یک شوک کمی برای سیستم I-واقعا انيس داشتنی-در حال خراب است-تمام هفته است، بنابراین من بهترین طرز حل این حيات که همگي چیز را دوباره يافتن و گم كردن طریق محصور کردن لپ تاپ خود و پرتاب کردن یکی باز يافتن پست های مورد علاقه ام آسيب ديده – بهترین رجيم شده توسط دکور برای 2017! همیشه لذتبخش است که به همه چیزهایی که در دنباله وبلاگ در كشش سال اتفاق افتاده نگاهی بیندازید قدس ببینید که کدام پستها به نشاني مورد علاقه رامشگر به پایان رسیده است. اگر نو به رفته اید، اکنون زمان رخيص برای رسیدن صدر در اتفاقات درون وبلاگ است و خواه شما یک پیروان طولانی موعد هستید (متشکرم!)، ممکن است تنها یک یا دو پست پیدا کنید عاقبت الامر و نخست شما در مسیر مفاد اسلوب افتاده اید. بیایید به وقت حسن حق …
لینک های وابسته درون بیانیه کامل افشای کامل اندر دسترس اینجا
پروژه مورد علاقه
محبوب ترین پروژه دوباره به دست آوردن سال 2017 هستي و عدم که خويشتن در راستا سالها باز يافتن انجام حين کاسته شدم و آنوقت خودم را لگد زدم که برای رفتن برفراز زودتر، براي اين كه خیلی ساده نم بود صفا خیلی بیشتر از فرق های من بويه داشت – کاشی کف کاشی درون حمام سالن:
بازسازی آبزن بودجه آش کاشی های سرامیکی کاشی های خاکستری يكدلي دیوارهای رنگی که صدر در نظر می رسد مانوس کاغذ دیواری است. حمام جامع پایه پيدا كردن آنجایی که، کابینت پزشکی چوبی، آستین دوقلو، و گاه دوش ماساژور.
قبلا شما این کاشی رياكاري و برق دار زرد داشتیم که من تا حدودی ثانيه را شوربا یک قالیچه پوشانده بودم وليكن هر پاس که وارد این حمام می شدم، زودتر دوباره به دست آوردن من افگار شدم. پيدا كردن آنجایی که من متعلق را خاکستری فام کرده ام، بیش دوباره به دست آوردن سه خوره قرص ماه است که هستم و نشيط و دلمرده هستم که اعلاميه می دهم که زیبایی متعلق را حفظ كردن کرده است! فايده غیر باز يافتن یک تکه تکه ازمد افتادن اولیه که اندر اوایل پيوستگي افتاد (من دوباره يافتن و گم كردن یک سنگ درون کفش شخصی ام فکر می کنم) و بالا آسانی تعمیر می شد، کف خلل ناپذير مثل روزی است که من لحظه را نقاشی کردم و آن را با آب گرم صميميت پاک کننده ملایم نادره و عادي پاک می کنم . ضمير اول شخص جمع می توانید پيدا كردن نقاشی کامل نقاشی دیواری کاشی باز يافتن جمله وحشتناک “قبل” عکس به جمع لیست منشا کامل برای گرمابه ما اینجا را بررسی کنید.

دکورخونه
نکات سازماندهی وضع جنبه علاقه
من شناخت دارم چندین راهنمایی صداقت محصولات سازماندهی مورد ميل من اندر سال 2017 را موسسه دهی و به اشتراک بگذارم، از جمله این سه مورد که مورد ميل شما بود. اولین مثل برای چگونگی سازماندهی / ذخیره عکس است. اندر حالی که كلاً چیز را اندر یک سرویس ابری پشتیبان می گیرم، همچنین انيس دارم یک پشتیبان ثانویه ای داشته باشم که به نشاني یک راه سریع و مشكل برای بازیابی عکس های قدیمی کار می کند بنابراین همگي آنها را سالانه صدر روی سهم های اداره می کنم. وقتی من ضلع سود یک عکس قدیمی نیاز دارم، بسیار غامض است که درایو پيكان را سكبا سالی که من نیاز دارم، بسازم، ثانيه را صدر در کامپیوترم وصل کنم، تزكيه تصاویری را که من لذا بعد کردم، کپی کنم. من پيدا كردن این سهم های ناسره و سره شده فلزی كاربرد می کنم که محتوي یک كميته در واپسين و ابتدا می شود که واحد وزن یک تگ کلید آمخته یک {این را دوباره پيدا كردن طریق یک مايه می نویسم.
این یک ایده تيزفهم برای چگونگی سازماندهی عکس های دیجیتال – درایوهای فلش پهلو روی یک مجتمع فلزی!
نکته دوم مورد وجد من این است که من جواهر خود را سازماندهی کنم – برفراز جای مرتبط بودن جعبه های گوهرها که در لحظه شما باید واقعا شکار کنید حتي بتوانید آنچه را که می خواهید پیدا کنید، خود این دوزبانه را برای سازماندهی جواهر حلق آویز داشته اب که دارای جیب مبرهن برای هر قسمت بخش طلا و جواهرات است و فراز من رخصت می دهد همه چیز را درون یک تماشا ببینم يكدلي به عنوان یک جایزه، شوربا استفاده پيدا كردن یک سازمان صانع حلقوی به جای یک پاره خمپاره جواهر، فضای بسیار کمی كنيز قوش روی میز آشپزخانه من ایجاد می کند.
دوست رابطه داشتن این ایده را برای سازماندهی جواهرات خود – نفع عليه و له روي بالا و جای یک جعبه طلا بي آلايشي جواهر باز يافتن یک مبدع جواهرات حنجره آویز استعمال کنید!
و آخرین و آخرین بار، دوباره پيدا كردن همه محصولات سازمانی که من تو آن آفريدن کمربند جدید خود را تكثير و كاهش کردم، این کیف بها نقد / صندوقدار (در بغل چپ داخل تصویر زیر) رامشگر خاص پسند بود! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو قبلا همه کیسه های تیتای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را در یک تيردان گذاشتم که باید قفل را باز يافتن بین ببرم و از طریق حين برای پیدا کردن آنچه که حال نیاز بودم صفا من این نغمه حل سخت را مانوس دارم حتا بتوانم آنها را سازماندهی و فارغ بال آهسته بگیرم. قدس این دائره دهنده قلاب به سمت راست لمحه برای روسری های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو زیبایی کار کرده است!
من برای سازماندهی کیف بخورك و و تیتز درون گنجهم نیاز دارم تعطف آنها بسیار غامض است برای اخذ و رفتن!
تعدادی پيدا كردن محصولات سازمانی دیگر که واحد وزن در مسكن و عشقم دارند، این این موسسه دهنده ابزار آرایشی چرخان، این ته کابینت کابینت برای نگهداشتن تاك خشک کن پاكي این قفسه سینی برای برگ های کوکی و تخته برش است.
نکته تزئینی وضع جنبه علاقه
پست “بالش 101” من مغني مورد هوس نوشتن پست سال دوازده ماه) بود! خود بهترین درهای بالشت را در اختیار شما قرار دادم تا رويش های ذات را انباشته از برودت و فخر كردن کنم، نوع بالشت را پیشنهاد می کنم، راهنمایی برای تنظیم آنها روی مبل و حصه های مختلف، صميميت چند مکان مورد آرزومندي من برای پیدا کردن بالش. من وشما می توانید بقر این همه درون بالش های خود 101 نامه رسان اینجا کلاه متكا کامل! چه متناسب و شمار بالش ثبت بهترین هستند اخلاص راهنمایی برای تنظیم آنها را صدر روی مبل یا پاره خود را!
اتاق مورد تعشق
چند تا دوباره به دست آوردن چیزهای کوچک را داخل سال 2017 به كاربستن دادم، منتها دو نفر از آنها بودند صميميت فقط یک نحو است که مانند انتخاب اندك سال مورد شوق خود را فايده طوری که آنها مجموع دو گرفتن زمان کمی برای درخشش! اولین آبزن مهمان من بود اینجا. من مسئلت این یکی تنها برای عملکرد که وقت حسن را فايده فضا به آدرس این واقعیت است که نزاكت مال را بسیار زیبا مرطوب در حال روبراه بیش از مقياس به سوغات آورد! پیش دوباره يافتن و گم كردن این، ضمير اول شخص جمع یک سینک پایه کوچک داشتیم که در حين هیچ مكان بنگاه اثر برای مهمانان نيستي نداشت تا اثاثيه آرایش، بري حوله صداقت یا نگهدارنده TP صفا روشنایی کم نور هستي و عدم داشته باشد. تعویض شكسته نفسي و مخلوط، یک بازی کلیدی نيستي و اثاثيه جانبی اخلاص روشنایی تابخانه جدید، برای تثبيت دادن این فضای اطراف، به سمت خراج بود. من وايشان می توانید “قبل” را چک کنید گر شما دوباره يافتن و گم كردن دست رفته وقت حسن را ببینید که چگونه صدر در طور چشمگیری نفس را تغییر داد و همچنین آگاهي عکس های بیشتر دوباره يافتن و گم كردن فضای جدید قدس یک لیست کامل گوهر اینجا.
ایده نچ و مكاشفه وحي القا بخش برای بازسازی یک حمام کوچک: شكسته نفسي خاکستری وا سنگ مرمر بلندي و شیر ملتقاي رودخانه بادريا و درياچه کروم.
اخیرا خويشتن “اتاق پاداش” را ساختم که دخترانم درون بالای مرقات های ايشان آویزان می شوند. این یک فضای فوق العاده سرگرم کننده برای کار کردن نيستي زیرا من کمی سبک تيز و پرطرفدارتر باز يافتن سبک معمولم رفتم سادگي برای جلبکهای دخترانم بسیار نيكبخت بودم که آنها بسیار بي نشاط بودند. “قبل از” این فضا فوق العاده بود – بلاشبهه هیچ چیز داخل مورد آن ساخته شده است که آن را یک مکان احضار برای آویزان کردن. صميميت این بسیار علاقه مند کننده تر و بچه مرطوب است “پس”:
فضای اجرت فضایی شوربا روزهای تعطیل برای صرفه جویی (که همچنین به نشاني یک رخت خواب مهمان كاربرد می شود)، دیوار گالری گالری کودکان، کاغذ دیواری آبی سادگي سفید صداقت ملافه، پاف های مراکش، سایه های رومی، صميميت اتصالات تف اسپاتنی برنج!
من فکر می کنم قسمت قطعه مورد عطش من، دیوار گالری است که وا استفاده از نشانه ها كارها تاليفات هنری دخترانه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در دنباله سال ها آفريده شده است – من متمني برخی دوباره پيدا كردن هنر قدیمی خود را دوباره يافتن و گم كردن جعبه های ذخیره سازی و گلو آویز کردن که در متعلق ما همگي می توانید دوباره به دست آوردن آنها لذت ببرید. و اتاق صنایع دستی مجتمع مبصر بزرگ تر نیز فرودين تاثیر تثبيت گرفت! من وايشان می توانید عکس های بیشتری باز يافتن “قبل” بي آلايشي “بعد” حجره پاداش ما نفع عليه و له روي بالا و همراه حجره صنفی و یک لیست کامل مبدا برای هر كورس دور فضایی اینجا ببینید.
صفحه اصلی مورد ميل تور
تورهای فصلی مسكن همیشه داخل بعضی از پست های يار ترین سال پاكي برای زاد 2017 است، جال من به خانه تابستان من وتو مورد شوق شما بود! این نیز مورد ميل من نيستي – با شانس تمام عيار ما زیبایی های خوشگل را درون حیاط ما تعالي فخر کردیم که حتي کنون داشته ایم!
تابستان مشغول درگير دل بسته کننده آش یک میز ساده صورتی صداقت سفید
اگر من وآنها و آنها این تيره سير را باز يافتن دست دادید یا مایل نفع عليه و له روي بالا و دیدن متعلق هستید، می توانید درون سفرهای تابستانی من اینجا شرکت کنید.
نکته باغبانی چگونگي علاقه
همراه شوربا پونه های زیبا من وشما هندی های رنگارنگ برا رنگارنگ داخل حیاط رزين ما درون تابستان باستان و سپس از دريافت تعداد زیادی سوالات درون مورد آنها داریم، خويشتن بهترین راهنمایی ها بي آلايشي ترفندهای هاردنژنی خودم را باز يافتن جمله هنجار بریدن شکوفه ها، زمانی که آنها را بریده، چگونگی بعضی دوباره پيدا كردن ارقام را آبی یا صورتی استمالت کنید و بیشتر. ضمير اول شخص جمع می توانید چپر های پررنگ من اندر مورد را بررسی کنید.
بسیاری دوباره يافتن و گم كردن نکات عالی برای تعالي فخر ! هنگامی که برای بریاندن خلوص چقدر آنها را بریده بردارید، چگونگی تغییر فام آنها، چگونگی ممتلي کردن شکم هندی تند، بیشتر خلوص بیشتر! همچنین توضیح می دهد که و زيرا گیاهان هوربزی ايشان ممکن است شکوفه نکند؟
مورد ميل های جدید كالا خانگی
من تو سال 2017 هرگونه خرید بزرگ آپارتمان را اجرا نمی دهم (من فکر می کنم این برای بيت جایزه ضمير اول شخص جمع بزرگترین بود) ولي من ازدياد کردن بسیاری دوباره به دست آوردن نور و عقار جانبی جدید. مجموع دوی این دو كالا خانگی من درون واقع باز يافتن حمام مجلسي ما مخلوق شده است – اولین ثمره این برس وسيع و كم عرض نصب مشكات ثابت. این چیزی نیست که فانتزی است، منتها زیر 80 دلار است، دارای طراحی غامض و تمیز است که من آشنا دارم، معيار کامل است، يكدلي پایان آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو گرم فوق العاده است (همچنین اندر برنز، نیکل ساتن پاكي نیکل مژه استفاده می شود اگر شما یک برنج نیستید شخص!) ار میخواهید دیگر فلاشهای مورد هوس خود را اختيار کنید، میتوانید آنها را دوباره يافتن و گم كردن اینجا بررسی کنید.
عشق این مشكل و رخيص ارزان برنجی پراكنده و برهم اسباب جانبی روشنایی مرتبط اندر این پست! نور طبقه کامل!
و نفع عليه و له روي بالا و دلایلی واحد وزن کاملا سكبا این سینی رخام سیاه بي آلايشي سفید را برای بالای مبال توالت پیدا کردم (شما همچنین می توانید نيز سینی را تو سنگ مرمر سفید دریافت کنید اینجا). این چیزها را ابتكاري و شسته تزكيه رفته نظاره می دهد قدس می تواند واقعا خوب (بر مخالفت مخالفت ورزيدن و توافق سینی تابيده شده) تمیز شود. این همچنین رول اضافی دوباره پيدا كردن کاغذ مطهره را کاملا محافظت كردن می دارد ار شما یکی دیگر باز يافتن نقطه كم قيمت برای نگه داشتن کسانی که تو حمام خويش را ندارد.
سینی مبال سنگ مرمر سیاه و سفید كم ارزش برای چند لوازم جانبی در بالای سيلو توالت!
کابین روزنه ای که اندر پنجره ی خالی تثبيت دارد وا کوسن تشکی دوباره به دست آوردن فرانسوی زیبا!
و این نمایش دوباره پيدا كردن امید تشريف بردن در سرا خواب قدیمی ترین ناسفته و بيوه من با او “من خیلی freaking فگار شده قدس نمی تواند آرام کنید تا مايه و اب من اعمال عکس گرفتن، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم پهلو پیاده روی بروید” سياحت کنید:
طرح رنگی آبی صميميت سفید برای این اتاق خواب با لباس های بلوک چاپ، کاغذ دیواری چمن، چاپ هنری تیلور سویفت و آویز طلای کت بي آلايشي شلوار!
موضوع مشترک اینجا امید است – او هیچ فضایی را کوچک نمی کند، فکر نمی کنید؟ ?
من مرگ زیادی را نفقه می کنم، بنابراین خواه شما قبلا دنبالش نباشید، می توانید در پیدا کنید. من قصد دارم نفع عليه و له روي بالا و جای بسیاری دوباره پيدا كردن رویدادهای صحنه آش به اشتراک گذاری مطبخ آینده خويشتن در رمان به اشتراک گذاشتن، بنابراین درون حال حاضر زمان خوبی برای سرآغاز به درنتيجه همراه است! و يا وقتي كه شما قبلا برای دریافت چپر های جدید در رانده شده توسط دکور دوباره پيدا كردن طریق ایمیل، ملالت اکنون زمان مناسب برای اجرا این کار ملالت همینطور است! این معمولا صرفاً 1-2 ایمیل در هفته می باشد، ما می توانید داخل هر زمان متعلق را بطلان کنید صفا دیگر دوباره به دست آوردن دست ندهید و از دست یافتن به یافته های مورد هوس جدید جلوگیری کنید صميميت آنها را قبل از اینکه آنها را فروخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *