تبر کریسمس + مقياس دهید: من منزل ساختمان تعطیلات 2017 من

این ثانيه مورد علاقه من زاد است که من وايشان را درون اطراف آپارتمان من می گذارد – هیچ چیز الگو داشتن طرفه العين همه چیز برای تعطیلات نیست! اندر حال روبراه در آپارتمان ما بسیار زیادی وجود دارد (بیشتر داخل مورد لحظه در پایان …) بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیزهایی را کمی ساده آبديده از دوازده ماه) های كهن نگه داشتم، اما بله کمتر صبر و جشن! من هیجان زده هستم پهلو خدمه شوربا استعداد Decked + Styled با میزبان میزبان Bree ZDesign در خانه بپیوندیم يكدلي چندین منزل ساختمان شگفت انگیز داشته باشیم ولو شما را به آنك بسپارید و دوباره پيدا كردن تعطیلات جنون التذاذ ببرید . اگر شما تو اینجا جدید هستید و باز يافتن کورتنی اندر محل احمقانه آمده اید، چموش آمدید! من اميدوار (مانند واقعا، واقعا انيس دارم) سبک کورتنی داخل هر تاخت دکور خانه و آلامد و تور مسكن خود را ازاصل ناامید! صميميت برای “regulars” من، پهلو شما دلگشا آمدید – من باز يافتن قدردانی شما لمحه سفر روي خصوص، در ادامه فصل تعطیلات شلوغ است.
این شتا برای من وتو کوچکتر دوباره پيدا كردن ما بوده است، اما طبیعت ام ظاهرا تصمیم متاثر بود که ضلع سود شما کامل کریسمس کانکتیکات را داده باشد تا این خاتمه هفته جديد سبب اظهار برخی از برف شود. امیدوارم که من وتو به محنت پیوسته باشید! بیایید با پایین آمدن از پایین صفحه عبور خودمان بدو کنیم:
لینک های وابسته داخل پست | لیست کامل نژاد در انتهای پست تحكيم دارد
حیاط جلوی من وآنها و آنها برای کریسمس وا فانوس مملو آخور از زیور آلات، انشعاب های ماگنولیا تو گیاهان من وشما تزئین شده و شوربا زنگ گزافه گويي كردن از خود درآوردن سبز! ایده قرمز پري برای کریسمس!
اسکرول سادگي کلیک کنید / زدن بزنید حتا منوی اصلی را بزنید
ما یک نهال همیشه آبي داریم که در حیاط جلوی ما بود دارد (اساسا مادر همه ی درختان کریسمس) خلوص سال شروع ما به مسكن ما منتقل شدم، تفرقه ها را از لحظه درخت صفا بعضی پاشيدگي های توفانی دوباره پيدا كردن حیاط دنج ما وازده و اميدوار کردیم تا اينكه برای ما باب جلویی. من لحظه را مالوف داشتم صفا برای من عموم ساله مراسم تبدیل شده است (این پنج سال!) …
حیاط جلوی من وايشان برای کریسمس آش یک گلدان سبز مملو آخور شده شوربا زنگ سادگي روبان قدس گیاهان مشحون از تفرقه های ماگنولیا تزئین شده است
من وقت حسن را وا یک سه زنگ زیبا (که در اینجا یافت می شود) تزئین می کنم که بزرگتر پيدا كردن نگاه آنها است اخلاص زیباترین حکاکی روی آنها است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو روبن را که كل ساله استفاده می کنم، تغییر می دهم – این كپيه نسخه قرمز، سفید بي آلايشي خاکستری امسال HomeGoods find بود:
دکوراسیون دکوراسیون کریسمس داخل جلوی من وتو – یک گلدان سبز با زنگ قدس روبان پهلو جای یک فريب گل!
طرح اصلی برای کاشت من داخل کنار مدخل سرپوش ما هستي و عدم که اوان شد شوربا شاخه های ماگنولیا و آنگاه کلیه اخضر از درختان و بته های دیگر تو حیاط من وشما برای تزايد کردن بالا آن. اما زمانی که من پاشيدگي های ماگنولیا را داخل گیاهان بیدار کردم، آنها زیبایی دشوار ای داشتند که من عارف داشتم پاكي تصمیم گرفتم آنها را پهلو همان اندازه ترک کنم. تزكيه … 30 درجه تو خارج باز يافتن زمانی هستي و عدم که واحد وزن تزئین حیاط جلو من بود، فايده طوری که ممکن است درون تصمیم من فعل بسیار کوچک
کاشت مالامال از تقسيم های ماگنولیا یک راه سهل ميسر بي رنج و خوشگل برای تزئین حیاط جلویی خويشتن برای کریسمس است!
من ممکن است در نهایت تكثير و كاهش کردن برخی از چراغ های طول موج هر يك از بلندگوهاي سيستم صوتيتصويري سفید برفراز آنها – که به نظر می جماعت بسیار زیبا اندر شب فکر نمی کنم ؟! همراه شوربا مگنولیا مملو آخور از گیاهان انباشته شده، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این فانوس ثلاث گانه است که من اسكان داده است در پاییز وا شمع شاق ستون و آنوقت تغییر برای زمستان. “زمستان” مورد هوس من تا اينكه کنون زمانی است که آنها با تزئینات اصطبل شده است حتا این ایده درون سال جاری تکرار شود:
سه فانوس مشحون از تزئینات یک ایده شاق برای تزئین حیاط خويش برای کریسمس است!
وقت نفس است که خودمان را در درون و گرمسيري کنیم اولین اتراق ما اتاق نشیمن است که ما داخل مقابل شومینه آویزانیم! شومینه ايشان یکی پيدا كردن پیش خلق های مورد آرزومندي من است (شما می توانید “قبل” تزكيه “بعد از” دوباره يافتن و گم كردن بازسازی شومینه ما اینجا را ببینید) و دوباره پيدا كردن آنجایی که این یکی پيدا كردن اولین چیزهایی است که شما می بینید که در جلوی درب ما نوا فحوا می یابید، عارف دارم برای دم لباس برای تعطیلات:
منسوجات شومینه من وشما برای تعطیلات سكبا گیاهان فصلی تزئین شده، درختان کریسمس فلزی، هنرهای لایه ای تزكيه جوراب های کتانی
برای تزئین مانتل من، من بیشتر مواردی را که قبلا اندر خدمت سربازی من داشتم استعمال کردم. ارمل چیزهای جدیدی که در سال جاری خریدم، راستي زنهار و خيانت هایی از اکیپسیتوز ماته مشتق شده (که داخل HomeCoods یافت می شود)، من در مرکز مانتل همراه شوربا برخی از انشعاب های یخ زده تابان و مونو بي آلايشي چندین نقره نقره ای پوشیده شده بود:
منسوجات شومینه برای کریسمس سكبا هنرهای لایه ای و شاخه های اکالیپتوس ماته مشعشع و تار شده تزئین شده اند
قطعه های هنری هستند که من تو حال آماده آن را داشتم (هنر گوزن دیگر داخل دسترس نیست، اما “زمان بسیار تحير انگیز” قاب چاپ شده را می ____________تدارك اینجا پیدا کرد بي آلايشي تصویر جنگل های زمستانی را می توان یافت اینجا) سادگي کریسمس نقره صفا طلا درختان بي آلايشي زیور اسباب HomeGoods پیدا می کند که من واحد زمان ( روز گذشته دوباره به دست آوردن سالن غذاخوری واحد وزن تزئین شده بودم (شما می توانید عکس های بیشتری از حجره ناهار خوری کریسمس واحد وزن را دوباره پيدا كردن سال باستان پیدا کنید اینجا اخلاص از تعليمي تاج رز های بازيگر ای که داخل پشت صندلی خود استفاده می کنید را بررسی کنید اینجا):
درخت کریسمس نقره ای پاكي طلایی همراه سكبا یک جفت پوینستی مورد كاربرد برای تزئین این میز چاشت خوری برای کریسمس!
من آرزومند این هستم که شجر های فلزی بسیار مختلف هستند پاكي من می توانم سالها آنك از دانشپايه طول عمر ها آنها را از طرز های مختلف كاربرد کنم و دوباره پيدا كردن آنها خسته نشوم:
جوراب کتانی بي آلايشي درختان سيم ای پاكي طلایی برای تزئین این مانتو شومینه برای کریسمس استعمال شد!
از اینجا، بیایید به اتاق خانواده برسیم … آخرین دیدگاه که من دوباره پيدا كردن این فضا پهلو اشتراک گذاشتم این بود که اختتام هفته عتيق بود که من تا به اكنون آویزان بود که منجنیق HomeGoods دورويي و آذرخش دار هستي و عدم و در حالت بسته بندی آراسته بود:
اتاق دودمان به سادگی منتها زیبا برای تعطیلات تزئین شده! اميدوار کنسول تلویزیون و چراغ آويز !!
من نعم تنها آلبوم ای دوباره پيدا كردن هدایا را که در آخر هفته گذشته امانت بندی شده بودم (شما می توانید ایده های ذات را برای خرید هدیه خود ضلع سود سطح بعدی here) بررسی کنید، بلکه شجر ما را نیز تنظیم قدس تزئین کردید. این صندلی لا بین صندلی های کتابخانه ما درون پشت بيت خانواده ما ثابت ایستاده اند که میز ما دوازده ماه) دیگر یازده پيس طول می کشد:
عشق این درخت کریسمس! تزئین نوار بند مخملی خاکستری، زیور ادوات نقره ای، گونه ها توت ها صداقت گل ها!
در دانشپايه طول عمر جاری درختان قبيله ما وا تزئینات نقره ای، بند مخملی فراخ ای، نوار خاکستری باریک، برخی دوباره يافتن و گم كردن ساقه های گل و ساک های مختلف تود ها تزئین شد:
درخت کریسمس زیبا آش روبان مخملی صفا زیور وسايل فلزی همراه سكبا ارائه ريا و آذرخش دار پیچیده شده است!
من قبلا دوباره پيدا كردن سال باستان دکوراسیون صفا روبان داشتم ولي می خواستم داخل سال جاری نگاهی به درخت خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تغییر دهم، بنابراین من روي مایکل بیگانه رفتم و بهره گل سم مصنوعی را خریدم (هر نوبت گلهای کریسمس سادگي گلهای بدون تابستان)، آزادگي یک تعدادی دوباره به دست آوردن ساقه نه که ديده من را گرفتند و وا هم توازن شدند:
عشق او چگونه آش استفاده دوباره يافتن و گم كردن روبان مخملی صميميت تزئینات فضه ای برای تزئین نهال کریسمس خود كاربرد می کند
آنها بي همسر چند جدايي از هر شعبه توت داشتند که من مانوس داشتم، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چندین نوع شق مختلف (از جمله برخی دوباره به دست آوردن توت نچ مروارید زیبا)! پاكي آنها را در دوروبر درخت گرد غصه آورد. من به جای یک سرپوشیده دار سنتی، مستثنا کردن برخی از شاخه های دورويي و درخش فاکس و تثبيت دادن آنها را درون بالا:
به جای کوهنوردی معمولی کریسمس، جدايي های شکوفایی مصنوعی شکسته شده بودند بي آلايشي در دوروبر بالای درخت آراسته شده بودند – نبوغ!
من خواستار این هستم که درخت ما با نور ساكت آرامش می شود، وليك زمانی که خورشید ابتدا به تنظیم می کند و چراغ ها عيان می شود، لحظه را می بیند، دوش کردن نیمه پشت منزل خانواده من وتو را درخشندگی کریسمس گرم!
عاشق این خانه خانواده ی دلنشین برای کریسمس تزئین شده! شامل چلچراغ دو طبقه، صندلی سوئدی، صندلی سوئدی، میز قهوه ای اکریلیک تزكيه غیره!
مطمئنا این یک سفر بري امید برای بروز نیست صميميت جای خودپسندي نیست که او درون نقطه مورد وجد خود را وا یکی دوباره به دست آوردن پرتاب های مورد عطش خود را همه در snuggled در:
اتاق نشیمن تو کریسمس سكبا طبقه بندی لغزنده، ساخته شده در جعبه های کتاب، میز قهوه ای اکریلیک قدس درخت کریسمس زیبا!
دیگر لمس های تزئینی در سرا خانواده ما ذيل العاده سخت بود. روي جای جایگزینی تمامو جزئي چیز در قفسه های کتابخانه ما شوربا دکوراسیون مربوط بالا کریسمس، من ضلع سود سادگی یک لايه روبان برای فیل من خلوص یک گردنبند صدای جرنگ جرنگ به اسب من تزايد کرد، سینی طلای وجود و غير را شوربا بعضی پيدا كردن درختان کریسمس واحد وزن HomeGoods افزايش کردم (زمانی که خود گفتم واحد وزن یک دسته دوباره به دست آوردن آنها، من فايده معنای BUNCH!)، کاسه چماق و گلدان شیشه ای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را آش تزئینات اضافی ممتلي کرده نيستي و یک نهال مصنوعی کوچک را ازدياد کردم. تمامو جزئي این تغییرات طراز اول سریع نيستي و حتی بهتر … پس پيدا كردن تعطیلات، آنها استثنايي سریع می شوند.
چند نکته ساده دیگر این است که خانه های نفس را آش هدایایی که شما سپرده بندی کرده اید ترجمان ها نظر می رسد بزرگ در صندلی، كتابخانه کتاب یا روی میز قهوه یا عثمانی)، دکوراسیون هدیه تزئینی تقریبا چیزی و همگي چیز را برای لباس دم را آمخته من وا این ذره بین که داخل کتاب در كانال اتاق خويشان ما خوابيده است،
اضافه کردن برچسب های هدیه تعطیلات بالا دکوراسیون روزانه سرگرم کننده و سهل ميسر بي رنج برای تزئین کریسمس است!
و یا خواه شما یک ناحيه است که نیاز نفع عليه و له روي بالا و نگاه کمی کمی بیشتر جشن، به سادگی تكثير و كاهش کردن برخی دوباره يافتن و گم كردن زیور آلات و یا اكسيد (مانند این زنجیر نارنجی که من فراز سبد بافته داخل قفسه کتاب ما تكثير و كاهش شده است) صميميت شما خوب به رفتن!
زنجیر نارنجی زیبا اثاث جانبی تزئینی ارزان برای کریسمس است!
و یک چیز دیگر قبل پيدا كردن اینکه ما باز يافتن اینجا بیرون برویم – صرفاً این پسين هفته افزايش کردم این نشانهای طلای دیواری طلایی c / o برای کارتهای کریسمس من وتو کشیده شده است! آنها خیلی دلچسب هستند صميميت من راجي این هستم که بتوانم تمامی کارت هایمان را روی ورقه اسباب نمایش ببینیم تا طولاني خانوادهمان ببینند! خود آنها را سكبا حلق آویز اندر بالای مجموع نوار وا چوب لولای مسئله تحكم نوار آویزان کردم، پس سرانجام و اينك از تعطیلات می توانم آنها را بري آسیب رساندن به دیوارها بردارم.
این ایده را برای خرخره آویز کردن اخلاص نمایش کارت کریسمس مالوف دارم! خود قبلا خبير شدم که چندین بار داخل روز صدر در دیوار کارت جدید خود گردش می کنم – خیلی سرگرم کننده! پاكي من شايق آن هستم که کلیپ های دایره می توانند کارت های جدید را سریع و سخت اضافه کنند:
چنین راهی عالی برای آویزان کردن و مدال دادن کارت های کریسمس خود را! تعشق آنقدر شاق است که کارت نه را به آدرس آنها ملتفت کنید!
من هنوز در حالا کار كنيز قوش روی دکوراسیون سرا ناهار خوری من وتو برای کریسمس هستیم و خواستار هستیم که برفراز زودی همراه با چند تن از تعطیلات کوچک دیگر فراز اشتراک گذاشتن ثانيه بپردازیم، ليك در حال روبراه من ضمير اول شخص جمع را به نغمه می اندازد تزكيه یک زیرچشمی کوچکی را برفراز یک دیوانه غیرمنتظره که اوايل شد در آپارتمان ما داخل پایان ابرص گذشته:
خانه شتا ما شوربا شروع تنورخانه ما در الان بازسازی در اينك پیشرفت است
بله، این باب ما بهتان گفتن داخل برف است صفا Tyvek بخشی از خانه ما را اختفا می دهد – ما اندر واقع آراسته سازی آمادگی برای بازسازی طباخ خانه ما است که در اوایل زاد 2018 پيوستگي می افتد! این یک فرهنگ طولانی برای یک شمس دیگر است، اما رخصت دهید تنها می گوییم که چند هفته كهن کمی سرشار از مجادله و مرج (و دلير و خاکی) بوده است، بويه می نهر و خويشتن نمی توانم قرار ثبات کنم هم شما را در كامل جزئیات و برنامه های آنچه که تو سال جدید بیا چنانچه قبلا دوباره يافتن و گم كردن ایمیل های نامه رسان های جدید درون Driven by Decor دریافت نکرده اید، اکنون زمان كم بها برای اجرا این کار است، بنابراین من واو هیچ چیز را از دست ندهید. راه سریع و غامض برای عضویت اندر این سایت برقرار است.
اکنون زمان تشريف بردن به مسكن بعدی داخل تور Decked + Styled است – آیا شما مرتب پرداخت مالوف من مگان انگبين ما در خانه بازدید ؟! او دوباره پيدا كردن زیباترین سایه آبی تو دکوراسیون تعطیلات خود مصرف کرد سادگي من برای دیدن بیشتر می میرم! راس به بلندي به انگبين ما در مسكن اینجا را نفع عليه و له روي بالا و زیرچشمی نگرش تفرج کردن اندر اطراف منزل ساختمان زرق و درخش دار خويشتن را همه خودنمايي برای تعطیلات
دکورخونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *