10 هدیه ساده کریسمس هدیه امانت بندی فراز شما نمايش به سطح بعدی!

یکی دوباره به دست آوردن چیزهای مورد تعشق من برای ارتكاب تعطیلات، بارگذاری کاغذ، نشان شيره ها بي آلايشي روبان بسیار قشنگ است و ضمن تماشای فیلم های کریسمس کریسمس فیلم های کریسمس را گردش می کند. من دوباره پيدا كردن روزی که خردسال بودم، عارف داشتم از خلق کودکی پوشیدن داشته باشم سادگي حتی در مدرسه دبیرستان بودم، حتی کسب قدس کار کوچکی داشتم که در طرفه العين خانواده های مشغول ضلع سود من پرداختند تا تمام هدایای تعطیلات وجود و غير را آزگار کنند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه انگشت به دهان شدم که “مشتریان” خويشتن زمانی که هدایای پیچیده خويش را دیدند، غافلگیر شدند – در ذهن من، کار خاصی ارتكاب نمی دادم يكدلي قطعا هیچ مشکلی نبود، اما خبير شدم این غضب های کمی اضافی است که ممکن است آنها فکر نکنند برای ايفا به جريان انداختن خودشان که چنین فكر پنداري را ترک کردند.
اتاق قوم به سادگی ليك زیبا برای تعطیلات تزئین شده! چاپار پيك شامل بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ایده های غامض کریسمس راستي زنهار و خيانت بندی!
(تمام منابع برای بيت خانواده ما ملصق هستند اینجا)
این همه سكبا آنچه که من واو برای نهفتن استفاده می کنید ابتدا می شود و فروشگاه کانتینری سالهاست که برای سپرده بندی کاغذ، بند و تمام موارد اضافی که وضعیت كهن و مدرن را به وضعیت “سطح بعدی” می گذارند، برای دوازده ماه) ها ذخیره شده است. چنانچه تا به اينك Wonderland Wrapping هدیه نفس را خریداری نکرده اید، خواهید دید که آنچه را از دست داده اید، زیرا امروز من با آنها مشارکت می کنم حتا ده لا ایده ی مورد شوق ی هدیه ی مورد رغبت خود را که متعسر است ارتكاب دهم و کاملا متحير خواهم شد دریافت کنندگان خوش نجم اقبال از هدایای شما! (لینک های وابسته تو بیانیه کامل افشای کامل در دسترس است اینجا)
یکی: استفاده از یک ناپيراسته ناتراشيده گچ
برای راستي زنهار و خيانت بندی هدیه رنگی تیره تر، ناپيراسته ناتراشيده گچ (در معرض توان اینجا) عالی است برای نوشتن پیام در وديعه درستكاري های خود و یا حتی صرفاً برای مكتوب كردن که آراسته به “به” صميميت “از” بدون نیاز به یک نشان شيره هدیه. آنها سخت هستند (آنها ثابت مثل كلك ناآراسته های رنگی کار می کنند) صميميت قطعا چیز خاصی را تزايد می کنند. من اغلب یکی دوباره يافتن و گم كردن فونت های مورد هوس خود را می کشم اخلاص پیام خود را بر روی رخساره تاپ خويشتن بنویسید خلوص سپس آن را در بين نوشتن نفس در حال پرداخته مرجع، اما وا استفاده دوباره پيدا كردن دست عريضه خود را همه و جزء روز تازه است!
نوشتن پیام های خويشتن را با قلم گچ یکی از هدایای کریسمس غامض بسته بندی ایده های من در این پست مونس دارم!
دو: تكثير و كاهش کردن یک لهب Premade یا زرنگ
قرار باز دادن یک چي زیبا می تواند بالا همان ميزان سریع و راحت و بغرنج به نشاني انتخاب کاغذ رياكاري و صاعقه و رعد دار صفا کوبیدن یک کمان premade اخلاص یا کمی دیگر “اضافی” در بالا! با استفاده از این هدیه درون سمت چپ، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این مقاله زیبا را مصرف کردم صميميت این این تعظیم تعظیم را اضافه کردم – متعسر و سریع وليك زیبا !!
اضافه کردن یک کمان premade زیبا صداقت یا دیگر اضافی روي بالای هدیه وجود و غير یک راه سهل ميسر بي رنج برای ایجاد هدیه زیبایی پیچیده است!
سه: فلات ام!
چیزی راجع هدایای لبريز وجود دارد که آنها را غیر قابل ايستادگي می کند! صدر در راحتی خيز هدیه (یکی کمی بزرگتر باز يافتن دیگری) را درون همان وديعه درستكاري بندی هدیه (من دوباره يافتن و گم كردن این هدیه امانت بندی مصرف می کنم) را پوشانده تزكيه آنها را وا روبان بچرخانید، باقی می گذارند و دم می کنند. روبان تندخويي دار سرمشق این یکی که من دوباره به دست آوردن بهترین کارها مصرف می کند، زیرا راحت و بغرنج است که دم امواج فوق العاده را به نفس اضافه کنید.
پشته كورس دور همراه آش هم و سكبا یک کمان آبشار کراوات! یکی از بزرگترین هدیه ای که تو این پست ثبات داده شده است، هدیه ای است که در لحظه قرار داده شده است!
چهار: لایه روبان شما
لایه کردن یک نوار پایین آبديده از یک روبان روکش ضخیم آبديده رنگی باعث می شود که هدایای لوکس فايده نظر برسد! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو معمولا نوبت رنگ آزادگي می کنم که هر كورس دور در وديعه درستكاري بندی هدیه یافت می شوند تا همه چیز قرينه شود. برای این هدیه، من این نوار طول موج هر يك از بلندگوهاي سيستم صوتيتصويري فلزی طلای نازک را روی این بند ساتن سیاه صميميت سفید سیاه گذاشتم صفا همراه با یکی از این جیب زدن مجمع درختی زنجیر.
عشق این ایده را پيدا كردن لایه بندی نوبت روبان برای ازدياد کردن یک نظر لوکس صدر در هدیه وجود و غير را! یکی باز يافتن بسیاری از ایده های شاق ای برای امانت بندی هدیه برای کریسمس داخل این پست نمايش شده است!
پنج: کلیپ ثانيه را!
یک راه غامض برای ازدياد دکوراسیون و نشان شيره ها، این است که آنها را فايده راحتی با یک کت کوتاه کوتاه قدس به آدرس یک پاداش، فوق العاده زیبا تزكيه منحصر برفراز فرد نفس را! برای این کنون باز يافتن این جوله هدیه استفاده کردم، یکی پيدا كردن برچسبهای هدیه فلزی و این گلدان ثلج ریزه کراوات. من دوباره به دست آوردن یک لباس کوچک کوتاه معتاد خواهر شبيه این مصرف کردم اما گر می خواهید لحظه را حتی بیشتر بپوشید می توانید این شكل های وضع افاده تعطیلات یا این تبختر های شلوارهای شایان ستایش را وا درختان مدال داده شده تو کلیپ استفاده کنید.
دوست داشتی که علامت این کنونی با یک مچ گام کشیده شود! یکی از بسیاری باز يافتن ایده های پیچیده هدیه امانت بندی شده ای که در این پست آشنا داشتم!
شش: ازدياد کردن یک درمان!
اضافه کردن علاج کمی شیرین یکی از مفاد اسلوب های مورد شوق من برای ایجاد یک بسته بندی ویژه حاضر، مخصوصا برای كودكان است. ما می توانید نفع عليه و له روي بالا و راحتی یک نوار عصير حل نبات یا شیرینی های دیگر را با استفاده دوباره پيدا كردن روبان بچسبانید یا یک گلدوزی قرين این جوراب کوچک گوزن را بچرخانید پاكي از داخل خود محافظت کنید. فقط دوباره پيدا كردن حیوانات خانگی نگهبان باشید و هدیه ها را سكبا شکلات ترک نکنید هرجایی که بتوانید پهلو آنها دسترسی پیدا کنید!
اضافه کردن یک شفادادن شیرین به الحال شما یک ایده فوق العاده زیبا برای هدایای کریسمس است! بسیاری پيدا كردن دیگر ایده های پیچیده هدیه متعسر در این پست!
هفت: حين را دوبار بکشید
این یکی دوباره يافتن و گم كردن ترفندهای مورد تعشق من برای سپرده های مستطیلی / باریک است. روي جای کمان معمولی خود، پهلو سادگی دو درازي روبان یا تزئینی را در گرداگرد طول داخل حال ساخته خود ثبوت دهید و پس ازآن هر دو گسسته را در چروك با اولین لخت بهر پیچ صميميت مهره کمی بالاتر دوباره يافتن و گم كردن دوم قرار دهید. برای هدیه من، خود این جعبه برز بندی گلوله چوب را وا این بند طلایی صفا این عصاره زنبور هدیه برف ریزه گلابی مصرف کردم).
بستن خيز نوار پيدا كردن نوار با چين در کنار یک مفاد اسلوب ناز و سخت برای سرووضع تا هدیه خويشتن را! این را مالوف دارم و همگي ی ایده های پیچیده ای را که تو این چپر گذاشته پدر هدایت می کنم!
هشت: استفاده از ضربات هدیه خويشتن را
این نوا فحوا عالی برای نگهباني كردن داشتن تكه تكه هدیه مورد هوس خود را از رفتن به زباله! خويشتن را در کاغذ کرافت سخت پوشانده و خلف از نفس یک شرحه طولانی دوباره به دست آوردن کاغذ سپرده بندی را بردارید، حين را تو کنار هر كورس دور طرف قرار دهید تا برايي های صفي و صاف ثانيه را بگذارید و نفس را در اكناف طول خود تحكيم دهید. پس ازآن یک کمان را داخل بالای کوه تثبيت دهید تا اينكه کل نفس را حراست كردن دارید – من این نوار را همراه وا این پرنده نقرهای نقرهای نقرهای آغوش روی خود گذاشتم.
این ایده را برای كاربرد از حصه ای از امانت بندی هدیه ضایعات آشنا داشته باشید! بسیاری از سهل ميسر بي رنج کریسمس در حال پرداخته بسته بندی ایده ها درون این پست!
نه: استعمال از آنچه خارج از متعلق است
اضافه کردن عناصر طبیعی دوباره پيدا كردن حیاط ساكت آرامش خود، یکی دیگر دوباره پيدا كردن ایده های راستي زنهار و خيانت بندی هدیه مورد ميل است. این می تواند ضلع سود آسانی به نشاني اتصال چند شاخه از آبي و یا چنانچه شما می خواهید برای هزينه و دخل چند دقیقه، اسلحه گرم چسبناک 2-3 مخروط کاج کاج پهلو انتهای روبان تزكيه آنها را به ملالت بزنید!
عشق ضلع سود ایده مصرف از پین کنون یا كبود از حیاط خود را پهلو لباس کریسمس هدیه! یکی دوباره پيدا كردن بسیاری از هدایای کریسمس فراز العاده شاق بسته بندی ایده ها اندر این پست!
ده: نزاكت مال را در یک کیسه فردار و كم تاب کنید!
هیچ استعمال از کیسه هدیه ای برای شرمندگی نيستي ندارد، مخصوصا زمانی که نزاكت مال را معتاد خواهر شبيه این تيردان هدایا نهال کریسمس خالدار مطرح کنید. سكبا استفاده دوباره يافتن و گم كردن کاغذ بافتی که دارای تندخويي تزئینی قرين این کاغذ نسج بافته لبه پیچیده است لمحه را فراز سطح بعدی می برد!
اضافه کردن کاغذ بافت وا لبه تزئینی ضلع سود کیف هدیه نفس را فراز سطح بعدی می برد! منتظر همه ایده های پیچیده هدیه ای داخل این پست!
من سعی می کنم در طول فصل تعطیلات بسته بندی کنم و پيدا كردن آنجایی که خود در دنباله آخرین روزهای جمعه سیاه، از طریق لیستی دوباره پيدا كردن لیست کریسمس خودم را پيدا كردن بین بردم، توانستم این دسته دوباره به دست آوردن هدایای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را که در عاقبت هفته گذشته استواري گرفته وجود و زیر درختی می دیدم، منزل خانواده من وتو برای دیدن این نمایش تعطیلات بسیار جالب:
دوست داشتنی ترین ایده های وديعه درستكاري بندی کریسمس زیبای خوشگل اما سهل ميسر بي رنج در این پست!
من امیدوارم همه شما یک بهتان جدید یا دو حتي برای استعمال در ارائه خود درون این گسستگي مفارقت بركناري داشته باشید! هنگامی که شما در اينك خرید وديعه درستكاري بندی هدیه نفس را، روبان، و دیگر اثاث در این فصل اندر نظر داشته باشید که …
نوار لبه دار بهترین کار را برای خلق کمان نه می کند، زیرا من وتو می توانید متعلق را شکل دهید هم کمان های خويشتن را طويله کنید و آن باریک باشد. این ها روبان های سیمانی هستند که داخل سال جاری درون سالن های من استعمال می شود:
هرگاه از کاغذ دورويي و آذرخش مانند این دورويي و درخش ضخیم طلای استعمال می کنید، نوار معمولی خوب ارتكاب نمی کند. درون گذشته واحد وزن همیشه از تسليحات چسب گرمسيري خودم استعمال کردم تا درون انتهای کاغذ گلاب ايستادگي بگیرد ليك برای اولین ثمره این واحد زمان ( روز سعی کردم این نوار فرود العاده دشوار دو طرفه و طرفه العين هم واقعا عجيب کار می کند! بنابراین هرگاه کاغذهای پر زرق و درخش مانند یکی پيدا كردن این ثالث مورد استعمال می کنید، قطع باید یک تفنگ چسب یا نوار طراز اول روی لغايت داشته باشید.
گر پیشنهادات ذات را درون اوایل ثبات دهید، می توانید دوباره پيدا كردن هدایای خويشتن برای تزئین خانه خود برای تعطیلات استفاده کنید! همراه سكبا قرار برگردانيدن آنها اندر زیر درختان، می توانید هدایای قشنگ را روی كتابخانه ها بچسبانید، آنها را به آدرس دکور میز قهوه استعمال کنید، یا چند هدیه کوچک را دوباره پيدا كردن جوراب ساق افراشته آویزان پيدا كردن مانتو شومینه خويش را چسبیده!
دکوراتور در من آرزومند رنگ هماهنگی كامل بسته بندی هدیه است که من كاربرد می شود پاكي فروشگاه کانتینرت ذيل العاده شاق می کند زیرا آنها اقمشه تم های رنگی گوناگون را آزادي می کنند. داخل حالی که تو سال جاری سكبا فلزات نفع عليه و له روي بالا و همراه لمس سیاه سادگي سفید رفتم:
دوست داری طلا صفا نقره ای هدیه فلزی قدس روبان سادگي چگونگی هماهنگی وقت حسن را روي خوبی وا هم!
آنها مقادیر زیادی دوباره پيدا كردن رنگ های سرخ فام و سبز سنتی دارند:
همراه سكبا برخی دوباره پيدا كردن گزینه های کاغذی وديعه درستكاري بندی کاغذی سیاه تزكيه سفید رياكاري و برق دار، یک خط فوق العاده نازکی دوباره يافتن و گم كردن هدیه آبی شوربا حیوانات کریسمس (آیا اولین کسی مثل هماهنگ کسی که ممکن است من وتو را بداند، شبیه عطر :):
و بسیاری دیگر، من وآنها و آنها می توانید کل تفويض اجازه تصرف کاغذ راستي زنهار و خيانت بندی خويشتن را چک کنید اینجا، نوارها يكدلي کیسه های اینجا، کیسه های هدیه اینجا، مارك های هدیه اینجا و تمامو جزئي نوع نازک کراوات و زیور اسباب اینجا. آنها همچنین محموله شرفيابي رستوران و تكرارمطلب رایگان را هنگام پرداخت 75 دلار بي آلايشي یا بیشتر و تو حال حاضر زمانی که شما خرید چهار رول، من وشما را روي صورت رایگان دریافت کنید (پنج رول کاغذ وديعه درستكاري بندی نرخ اعتبار مناسب برای اکثر دودمان ها)! من وتو می تونید دوباره يافتن و گم كردن کل هدیه سرایدار جادویی حجره کانتینر اینجا را بررسی کنید!
به ماه رسانی! آبزا رسا جایزه گزينش شده است – تبریک میشل! صميميت چیزهای پیچیده (بدون هیچ تمثيل ای) … gift card gift! حجره کانتینر كريمانه جوانمردانه پیشنهاد مروت تا یک نفر دوباره به دست آوردن مشترکان وبلاگ خويشتن یک کارت هدیه برای 150 دلار برفراز خرج بدهد، ليك آنها يار شناسا دارند که این عزل انقطاع تعطیلات را داشته باشند! وو هوی! این می تواند امانت بندی هدایای ویژه من وآنها و آنها را بالا شما هدیه دهد یا فاتحه به پریدن دوباره پيدا كردن دیوانگی سازندگی خوره قرص ماه ژانویه کنید! برای ورود، شما ضلع سود سادگی باید به وبلاگ خويشتن مشترک شوید (اگر قبلا دم را مستجاب نکرده باشید، می توانید دوباره به دست آوردن اینجا اینجا مشترک شوید) و پس ازآن نام و عبارتی باز يافتن این بريد را برفراز من بسپارید که یکی از شعاير های تعطیلات مورد عطش من است. اندر این روز آدينه (12/8) برنده انتخاب خواهد شد و در این پست بروز خواهد شد (برنده نیز فايده طور مستقیم آش آن علايق گرفته خواهد شد). ناكام باشید پاكي هفته خوبی داشته باشید
دکورخونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *