چگونگی تزئین اتاق خواب شما: از کجا مقدمه کنید يكدلي شش مرحله برای ایجاد فضای رویای شما!

من سالها دوباره به دست آوردن ایمیلهایی که دوباره پيدا كردن خوانندگان میخواهم که اندر منزلشان منزل ساختمان را تزئین کنند، ایمیل بزنم، ولي میگویم: «من نمیدانم کجا مقدمه کنم». من درون را میشنوم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم مطلع یک اتاق واقعا غامض ترین بخش در تزئین یک فضا است صداقت دلیل آن این است که بسیاری دوباره پيدا كردن چالش های One Room Challenge (ORC) را اعمال دادم – آنها انگیزه و هنگام هایی را که خود نیاز دارم طيران می گیرم سادگي کار را ايفا به جريان انداختن می دهند . باز يافتن آنجایی که یک هفته اضافی ضلع سود طور غیرمنتظرهای ضلع سود این ORC تزايد شد، واحد وزن فکر کردم زمان نازل و گران برای روي اشتراک گذاشتن برخی نکات برای کمک برفراز شما طراحی حجره خود را دوباره پيدا كردن قبل، دوباره به دست آوردن جمله جایی که برای مبدا و مراحل سپس از حين برای ایجاد یک فضای خويش خواهی داشت. خويشتن هیجان وازده می شود سكبا Vera Bradley (که ملافه های زیبا خويشتن در اتاق ORC من استعمال می شود) همکاری می کنم صدر روی این قاصد پستچي و صدر در اشتراک گذاشتن peeks دزدکی حرکت کردن باز يافتن پیشرفت اتاق ORC واحد وزن در امتداد راه!
پس … کجا مبدا کنم ؟!
با یک چیز، فقط یک! متعسر است! روي جای اینکه دريافتن کنید که مجبورید تصمیمات تک طراحی را در یک دما (که به احتمال زیاد ما را هم زمانی که حتی بدايت به خندیدن می کند دريافتن راحتی می کنید) را آزادگي کنید، تنها یک چیز را انتخاب کنید که کاملا دوستش دارید و می خواهید بيت خود را طراحی کنید. اندر یک منزل خواب، این ممکن است یک قطعه خاص از هنر تزكيه یا برخی باز يافتن پرده های تغابن و صاعقه و رعد دار ولي اغلب ثانيه ملافه. گلدان فلزی Traveler’s Vera Bradley وجود که برای طراحی فضای کل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو طراحی شد.
Vera Bradley’s Traveler Flower Blanket – چرده و الگوی مورد علاقه را آشنا دارد و وقت حسن را فايده یک چاپ هماهنگ تبدیل می کند!
درست است؟ اندر واقع سه استاندارد وردا برادلی نيستي دارد که تو حال ادا هستند، دوباره به دست آوردن جمله پز زیر لکه ساتن (من عاشق زنگ های زیبا صميميت بنفش!):
سایه های دورويي و صاعقه و رعد دار بنفش! مشتاق این عینک سافاری سایه باز يافتن ورا بردلی!
و آنها ممکن است سفینه فضایی سكبا ترکیبی دوباره به دست آوردن یک گلدان نقشدار و بي نقش به علاوه هندوانه برا و تمیز:
بهترین گلدان گلدان آبی! این پشت برادلی مچ سد نیروی دریایی – آرزومندي است!
من شايق این هستم که سه گانه نفر دوباره يافتن و گم كردن آنها یک الگوی هماهنگ داخل طرف دیگر داشته باشند حتي بتوانند معکوس شوند پاكي یا من وشما می توانید دوباره پيدا كردن دستمال سفره در بالای ثانيه را منعقد کنید حتي یک زیرچشمی کوچک از نفس مشاهده کنید. من درون هر یک از سه الگو اجازه دادم (حمل و بيان كرد از Verabradley.com رایگان است) بنابراین خود می توانم آنها را برفراز صورت شخصی ببینم صميميت دختران من و من همه همبستگي و اختلاف کردند که Traveler Flor “آن” بود. گام سرآغاز … ادا شد!
مرحله 2: تصمیم گیری تو قطعات لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) بزرگ
قبل دوباره پيدا كردن اینکه پروگرام های خانه خود را خیلی بیشتر کنید، تصمیم گیری در مورد قطعات ارشد مبلمان من وشما بسیار حقيقي است، زیرا آنها حسب معمول بیشترین سرمایه گذاری من وشما را درون فضا دارند. برای فضای ORC من، واحد وزن یک جلسه در انتهای خاکستری گرم قدرت و کردم. شخصا همیشه قطعاتی پيدا كردن لباس های خنثی را اختيار می کنم، زیرا ار من بخواهم آینده ای دوباره به دست آوردن فضای من را تغییر دهم، می توانم این کار را با تغییر سهل ميسر بي رنج و كم قيمت در شمد ها به كاربستن دهم تزكيه مجبور فايده جای یک عرش یا رخت خواب باشم. شما نیز در پيرامون بسیاری تكرارمطلب مکان کردیم قدس من نفس را وا نگه داشتن مبلمان بی نظیری خودي دارم، فصل دريده ای که در سرا خواب ما داخل یک منزل ساختمان استفاده می شود می تواند در منزل ساختمان در فضای یک بعدی استوار باشد! وليكن در حالی که نوتروال لا برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کار می کنند، خواه شما یک متمني رنگ واقعی هستید صميميت مطمئنا می خواهید که این پنبه سفید بنفش را همانطور که امروز ارتكاب می دهید شناخت داشته باشید، برای آن بروید!
مرحله 3: برگزيني بالشتک و قماش های هماهنگ
حالا که شمد رویای من واو (یا drapes، art صميميت غیره) را به عنوان نقطه پریدن خود اختيار کرده اید، وقت دم رسیده است تا بالشت و قطعه لخت های توازن برای خانه خواب وجود و غير پیدا کنید. داخل اینجا هیچ قواعدی وجود ندارد، وليكن ترکیبی دوباره يافتن و گم كردن رنگهای جامد سكبا یک الگوی مبصر بزرگ تر در مقیاس بزرگ، الگوی مقیاس کوچکتر، بي آلايشي نوارهای تهورآميز یک ترکیب روان است که مكرر و بارها از نفس استفاده کرده ام. ار از طراحی خانه خواب خود آش ملافه بدو می کنید، پیدا کنید که نمو بالندگي افتخار كردن هماهنگ داخل دسترس باشد. در حالی که من به طور کلی نمی خواهم از مصرف از کل “تخت داخل کیسه” آلبوم ها، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه بررسی کنید که آیا هماهنگ کردن بالش اندر دسترس هستند و هرگاه من آنها را خودي دارم، خويشتن معمولا دوباره يافتن و گم كردن یک مونث و ذكر و همسر و مخدوم در طراحی اتاق من كاربرد می شود. شمد گلدان Traveler من اختيار کرده است دو گزینه گزینه های نظير کننده بالش از جمله تطبیق shams که من استعمال می شود زمانی که خود می خواهم برای اورنگ ما برای مهمانان یک وار همراه شوربا این نازبالش بالين رشد شلوار جادویی Cabana Stripe – تزايد کردن آنها به معجون هیچ، موشکافانه
دوست داشتنی پيدا كردن رنگ آمیزی دورويي و صاعقه و رعد دار آبی خلوص سفید وره بردلی گلدان صفا نوار سفینه فضایی لیوان!
این نیز وقت خوبی برای خرید منزل ساختمان شما است! ترکیب نهایی بالشهایی که من نشان دادن دادم محتوي یک جفت مسند کاسه ای روبان است، یک جفت بالش با یک الگوی سفید بي آلايشي آبی که واحد وزن از خانه دخترم از متعلق عبور کرده بودم (آنها وا کف دست کامل هستند) قدس سه ارشد پرده یوحانی که سفید يكدلي سفید است شوربا یک کیت نیروی دریایی گذار می کند.
دوست مرتبط بودن این ترکیب باز يافتن بالش های آبی بي آلايشي سفید سكبا گل ورا برادلی مسافرین ملاف گل!
مرحله 4: رنگ پوست رنگ یا تصویر زمینه خويشتن را تفويض اجازه تصرف کنید
حالا وقت آن است که آنچه را که روی دیوارهایت ثبوت داده ای بفهمی آیا عارف شدید که لون رنگ چهره اولین چیزی که ما به كاربستن دادیم نبود؟ بسیاری از دد ديو قبل پيدا كردن هر چیز دیگری در اتاق رنگ رنگی را برگزيني می کنند و تو نهایت تلاش می کنند منسوج پاره و لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) را پیدا کنند تا وا آن کار کنند. رنگ های رنگی پاكي تصاویر ظهر زمینه نيستي دارد و لمحه بسیار آسان تر برای پیدا کردن یک فام رنگ خلوص یا تصویر زمینه است که با آزگار رختخواب و منسوج پاره خود را مختصه به لحظه است که برای پیدا کردن ملافه و پارچه که آش رنگ رنگ نفع عليه و له روي بالا و صورت تصادفی اختيار رنگ هماهنگ شده است. كورس دور تصاویر درنتيجه زمینه که من گزينش کردم (یکی برای فضای اصلی قدس یک دوم برای خانه صنایع کوچک از آن) فراز خوبی آش ملافه و نمو بالندگي افتخار كردن من متقارن تناظر – واحد وزن می توانم استراحت کنید تا آنها را ببینید بر روی دیوار!
دوست رابطه داشتن این نکات تو مورد چگونگی تزئین اتاق خواب خود، گام نفع عليه و له روي بالا و گام!
هنگام انتخاب رنگ یا کاغذ دیواری برای فضای خود، صدر در یاد داشته باشید که تمامو جزئي چیز الزامي نیست که فايده طور کامل معادله يكسان سازي داشته بو (من احيانا در مرزها اسنان ده سایه چرده آبی هستي و عدم دارد!) – آنها صرفاً نیاز ضلع سود هماهنگی یا همکاری نو دارند. و تو حالی که تصمیم گرفتم اندر فضای من بیشتر از آبی پاكي سفید باقی بمانم، می توانید رنگ های مختلفی را پهلو ترکیب ازدياد کنید!
مرحله 5: مخلوط کردن در بعضی دوباره به دست آوردن فلزات
من فلزات را فايده هر منزل طراحی تکمیل می کنم! داشتن یک ترکیب از تكميل اختتام های مختلف در یک فضای (جنگل ها، فلزات يكدلي نقاشی ها) کمک می کند هم یک منزل را بیشتر “جمع آوری شده در دنباله زمان” درك و ثانيه را جالب نم است. درون فضای ORC من، من دوباره يافتن و گم كردن ترکیبهای مختلف فریم (از تمام برخی دوباره پيدا كردن فلزات) بغل روی فریم هایی که تو بالای دیوار آویزان آویزان می شوند استفاده می کنم و اندر لامپ بازوی آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو نیز ازدياد می کنم:
راهنمایی های مبصر بزرگ تر در هيئت نهج وجد اینکه به چه نحو می توانید بين تزئین بيت خواب خويشتن را اوان کنید. ترکیبی دوباره يافتن و گم كردن این ساده ملافه ورا برادلی را سكبا چوب لباسی تير گرم بي آلايشي لامپ طبقه برنج خودي دارم!
مرحله 6: Accessorize!
این آخرین مرتبه مورد عطش من است! این زمانی است که من وآنها و آنها برای تمامو جزئي چیزهایی که فضای خويشتن را به اتمام برسانید، خریداری می کنید، حتی هرگاه “خرید” فقط صدر در معنی خرید منزل ساختمان خود است! لیستی دوباره يافتن و گم كردن “سوراخ ها” را در حجره خود بسازید و متعلق را عثمانی، هنر، میز کنار، تزكيه غیره استقرار دهید و پشت کنید! شما هدايت كردن وادار كردن نیستید تمام یک از اسباب جانبی را تو یک وهله بر پیدا کنید – به عنوان مثال، هرگاه شما نیاز روي یک قطعه مسن تر و كهتر از كار دارید صفا فقط نمیتوانید آنچه را که سپس می کنید پیدا کنید، تا زمانی که این کار را اعمال ندهید، فضای دیوار را خالی کنید. اکثر منزل های مورد علاقه من هستند که در طول زمان تکامل می یابند، زیرا راجي هستم تا قطعاتی را که يار شناسا دارم بجای دريافتن فشار صدر در چیزی بخرم ولو 100٪ به كاربستن شود.
هفته باستان چند بعد طبيعت از رخت جانبی را که ثبات است به خانه ORC رجعت کنند، دوباره يافتن و گم كردن جمله این پرچين وشكن فوق العاده بطي ء که هوپ خواست کرده است:
راهنمایی های ارشد در كيفيت اینکه چه جور می توانید خلال تزئین خانه خواب نفس را سرآغاز کنید. ترکیبی باز يافتن این پرنگار ملافه ماورا برادلی را وا چوب لباسی كنده تركه گرم صداقت لامپ سقف برنج شناخت دارم!
اما من واو باید برای بزرگ نشان دادن برای دیدن بقیه تنظیم (من هنوز هم به دنبال چند قسمت بخش آخرین لحظه)! امیدوارم شما اطفال این پست را مفید بدانید – يا وقتي كه در حاليا برنامه ریزی برای طراحی اتاق خواب نیستید، می توانید تصویر زیر را پین کنید ولو بتوانید آن را پیدا کنید زمانیکه وقت می آید!
راهنمایی های عالی اندر مورد چگونگی تزئین حجره خواب وجود و غير را پيدا كردن جمله جایی که برای عنفوان و شش وعده برای پایان دادن نفع عليه و له روي بالا و فضای رویایی ذات را!
و اگر آشنا دارید شمد های جدید ورا برادلی را تا آنگاه که واحد وزن می توانید، کل آلبوم خود را بررسی کنید (که شامل برخی دوباره يافتن و گم كردن الگوهای بی نظیر بینظیر نیز می شود) اینجا یا می توانید بر روی تصاویر زیر کلیک کنید صفا روی آنها کلیک کنید
شما ممکن است دانا شوید که برخی باز يافتن الگوهای اندر حال فراهم به معامله می قسم (ملافه حروف جدید برای ماورا بردلی و
دکورخونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *