یک سرا چالش حجره بازسازی اتاق اوان می شود!

آیا می توانید این را ايقان کنید زیرا من نمی توانم! من فايده طور جدی امان نیستم که دیوانه خيس است – لیندا از من فراخواني کرد تا مجدداً بخشی دوباره يافتن و گم كردن چالش یک بيت باشد یا اینکه بله گفتم! برای کسانی که شوربا ORC خودي نیستند، این رویداد آنلاین خيز بار اندر سال است که بیست وبلاگ نویسان طراحی را پهلو چالش می کشد تا اتاق را از اوايل تا انتهای دوره جگر هفته تغییر دهند و پیشرفت هفتگی در طول مسیر را بالا اشتراک بگذارند. آخرین ORC من کاملا مهلت گیر، استرس زايش بود، سادگي به رابطه روز بزرگ مدال داد که فگار و آرمان انگیز است. اما ORC اخت داشتن یک خردسال است – خويشتن این سرا جدید زیبا را در انتهای دم داشتم و غذاخوري چند هفته خودم را متقاعد کردم که واقعا شر و حسن شوم نبود.
فروش سرویس میوه خوری
بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیجان ضربت ديده و مرتب برای لغايت کشیدن یکی دیگر از این مکنده خارج! با تشکر از شما لیندا برای من شامل
به روز رسانی!! چالش یک اتاق طولاني شده است و اتاق خانواده من به كاربستن شده است! اتمام اتاق من قدام برابر و آنوقت از لذا بعد اینجا مدال می دهد!
در این انفصال ORC اندر ششمین بار پيشگاه خواهد داشت. از پنج باستان من پنج دانشپايه طول عمر پیش، سه گانه مورد وجد من، پیشخدمت ميهمان اخیر واحد وزن است که می توانید پيدا كردن اینجا دیدن کنید،
طراحی مدرن خانه خواب با دیوارهای shiplap سادگي دکوراتیو خنثی راحت بخش
ساخت سرا قدرت ما وا دیواره های دستگیره ای که می توانید بیشتر از here دیدن کنید
و ابداع اتاق قدیمی ترین دوشيزه من که من وشما می توانید باز يافتن اینجا اینجا را بررسی کنید.
طراحی نوين اخير ساحلی ساحلی آش لوستر چهار ضلعی، تصویر زمینه چمن، خيزران شاخه بريده درخت هيزم و کتانی، يكدلي ملافه های آبی خلوص سفید – زیبا!
برای این دور باز يافتن ORC چه سرا هایی را می خواهم بکنم؟ اتاق قوم شوم ما. شما خردسال ها، خويشتن خیلی دلسردم نفع عليه و له روي بالا و این واقعیت است که ضمير اول شخص جمع در خانه ما سه گانه سال است و بيت است که ما احيانا بیشترین زمان مخارج شده است یکی است که یک ظروف لشكري یا پاساژ بزرگ شوربا نقاط spackle درون سراسر دیوار از پرتو ما پس از اغماض زمان، یک كتابخانه که بیشتر دوباره پيدا كردن یک دقیقه كشش می کشد، جاكتابي هایی است که هرگز خانه ای بهتر پیدا نکردند بي آلايشي رنگ آذرگون رنگی که برای سرا بسیار ارزان است که آرامش بخش است:
خرید تجهیزات اتاق خواب
اما برخی از استه های خوب رزين است؟ بقیه آپارتمان ما دارای طبقه هایی است که کمتر دوباره پيدا كردن هشت شلنگ هستند، بنابراین من اميدوار این خانه (که علاوه پهلو حدود 10-15 زاد پیش) دارای سقف با برخی دوباره يافتن و گم كردن ارتفاع! از آنجایی که ما فايده غیر از فسخ پرتوهای آشكوب که اندر این فضا استفاده می شد، کاملا يكدلي کاملا لنگه نخورده باقی الباقي است. و قبل دوباره پيدا كردن اینکه شما اندر مورد فسخ پرتوها متعلق بکشید، می دانید که من راجي سایه های منظره سازی تا باكره بعدی هستم، وليكن این ها دوباره يافتن و گم كردن نقاشی های بسیار سنگین ساخته شده دوباره به دست آوردن تخته ثالث لا مخلوق شده شوربا نور وحشتناک تزكيه بی نظیر است. من فراموش کرده ابو که یک تصویر تازه را قبل از اینکه تیرهای غمگين شده را فراموش کردیم، ليك من این را پيدا كردن زمانی که ابتدا مسكن ما را شوربا مسکن من وشما دیدیم، نفع عليه و له روي بالا و شما معرفی کردیم تا حين را فراز نظر برسانیم:
علاوه غلام اتاق نیز صندوق های داخلی ساخته شده است – نزاكت مال ها را دوست داشته باشید! اما این رنگ آذرين – هوم … ها و خير خیلی! من نشيد دارم با دیوارهای سفید بروم ولي هنوز 100٪ تصمیم نگرفته باب که سفید – آیا شما اطفال مورد علاقه؟
یکی دوباره به دست آوردن چیزهایی که من واقعا هیجان زده شده است ستاندن یک حرارت نور طبقه در این آتمسفر است. از آنجایی که ستون های سقف مان را چند جذام پیش برداشته ایم (من صادقانه فکر می کنم که نزدیک صدر در 9 قمر است که این کار را ايفا به جريان انداختن می دهیم!) ضمير اول شخص جمع در خانه دیگری روشنایی نداشتیم به جز این لامپ میز که ما درون یکی از کابینت های ثانيه قرار گرفته بودیم. !
از پس ازآن که این جو جایی است که همه ما اندر بخش صداقت تلویزیون یا فیلم سير می کنیم، تلویزیون و محتملاً باقی خواهد ماند، اما کنسول خواهد رفت. و این دیوار مبصر بزرگ تر لخت فراز پایان نمی سنخ تا جزئي – من حتي به حال برخی از برنامه های مسن تر و كهتر برای آن!
به وجه سازگار معمول درون کریس، من طرح 100٪ مثل بندی در سنگ را ندارم، براي اين كه من شناخت دارم چیزهایی را آزادگي کنم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می روم، وليكن بسیاری از بازیکنان مبصر بزرگ تر را فهمیده ام. من جزئیات بیشتری از انموذج طراحی خويشتن را تو هفته آینده فراز اشتراک می گذارم، وليك در اینجا مزه دیدگاه من برای سرا است:
یک سرا چالش اتاق خانواده الگو طراحی مقابل زي – منفور تبعيد شده شفاعت دکور
اگر میخواهید ثبت شرف کنید هم اعلانهای ایمیل باز يافتن پستهای وبلاگ خود را دریافت کنید هم بتوانید در ادامه این چالش شجاعت هفته پيدا كردن دست ندهید، میتوانید این کار را انجام دهید اینجا! همچنین، در راستا هفته نفع عليه و له روي بالا و پیشرفت من در Instagram لغايت یافته والد و ابن (امیدوارم امروز یک ادب IG برای نشان دادن «قبل از» فضا ارائه شود)، بنابراین بزينهار شوید که من اندر Instagram here برای همگي پشت گشاده و پیاز دزدکی حرکت کردن!
اکنون وقت ثانيه رسیده است تا طراحان تزكيه وبلاگ نویسان دیگر درون چالش یک سرا دیدار کنند و سرمشق های پیشنهادی خويشتن را بررسی کنند – نمی توانم رزين کنم تا تمامو جزئي چیز را ببینند! لیندا داخل تماس شوربا آن خانه همیشه دريغ چنین یک ملت عالی قرار می دهد!

خرید ست ملحفه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *