پنج طرز منحصر برفراز فرد برای ایجاد هنر خود

تابستان رسما در مسكن ما دیروز آش دختران ما درون نهایت مطلع به عودت به آموزشگاه امروز. من محققاً احساسات مخوف مرام انگیز بي پروايي كردن را برای دیدن پایان تابستان عاطفه حس کردم منتها خوشحالم که صدر در نوعی شرع عادی برگردم. یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که واحد وزن مطمئنم می دانم این است که من تو حال موت گاه هستم صفا برای پریدن و مبدا به تزئین برای نزول و کار بغل روی تعدادی دوباره به دست آوردن پروژه هایی که در كشش تابستان حاذق ام. سپتامبر باید یک قمر سرگرم کننده باشد! صداقت هیچ راهی بهتر از طرفه العين نیست که من از پیوستن به آشنايان لیزا باز يافتن Shine Light شما، جنیفر باز يافتن Dimples & Tangles، بي آلايشي Pam از جزئیات غامض برای وظيفه تكاليف من پنج سری عطش مندی های من هستي و عدم دارد. این قمر ما ایده های آسان ای را برای آوردن هنر به آپارتمان هایمان فراز اشتراک می گذاریم – خويشتن تمرکز نفس را كنار بنده روی پنج مورد دلخواه خود برای ایجاد صناعت خودم (PSST … تمامو جزئي آنها سفل العاده مشكل است).

خرید تشک مسافرتی
و من وتو جنیفر پيدا كردن تواریخ مسكن به نشاني مهمان مجلسي ما تو این قمر استقبال می کنیم! جنیفر مارتا استوارت روی استروئید است – او بله تنها درختکاری می کند، بلکه داخل پروژه هایش روي همان اندازه مسن تر و كهتر است که مبل های پرابهت خود را می گیرد، طباخ شگفت انگیز است صفا او برخی از تسلط های اصلی تزئین را دارد – شومینه نقصان خفت از سال گذشته هنوز یکی پيدا كردن مورد ميل من است (من نمی توانم منتظر بمانم حتا ببینم که چطور او را برای كاستي در عام جاری تزئین می کند!):
با تشکر از شما برای پیوستن فراز ما جنیفر! بانظم برای تشريف فرما شدن و بررسی پنج نوا فحوا مورد ميل من برای ایجاد هنر خويش را؟ (پست شامل لینکهای طرفدار است – بیانیه کامل افشای خويشتن اینجا را ببینید)
پس پيدا كردن تزیین دیوارها در سرا پودر ما، من هنگام باد سختی برای پیدا کردن قطعات هنری برای اضافه کردن ابريق که آسان بود و آش دیوارهای اسوه نبود هم چشمي هم چشمي كردن داشتم. من در نهایت پهلو برخی باز يافتن غذاهای باصفا آجیتال زیبا تو یک فروشگاه محلی خانه (شما همچنین می توانید برايي های آهک آنلاین را اینجا پیدا کنید) بي آلايشي تصمیم گرفتند که این هنر متعسر اما بینظیر برای فضای خود باشد:
سایبان قاب آجدار برای هنر راحت و بغرنج خود را به كاربستن دهید! گسيل لینک فايده گام فايده گام کامل آموزش!
تا زمانی که شما برايي های نازک مثل من دارید، آنها را صدر در راحتی می توانید شوربا اضافه کردن اقصا چسب قرين ZOTS معدل یا چسب سوزان از یک مهمات چسبنده در كران ها لبه پي هر فصل دريده و آنك آنها را فراز برش کارت پاره ها متناسب شوربا قاب ضمير اول شخص جمع برای یک يادگيري گام ضلع سود گام آش عکس هایی دوباره پيدا كردن چگونگی لنگه کشیدن این DIY ساده، از این پست را بررسی کنید.
بسیاری پيدا كردن عناصر طبیعی نيستي دارد که می تواند هنر راحت و بغرنج و فوق العاده را مشتمل شود، دوباره به دست آوردن جمله بسیاری که ممکن است درون حیاط مسكن خود پیدا کنید. یکی از علاقه مندان من پرهاست – واحد وزن یک هنرمند را برای بیش دوباره يافتن و گم كردن شومینه ما ایجاد کردیم که باز يافتن پنج پرتو ساخته شده است که درون یک الگوی متناوب ساخته شده اند که من صدر در طور معمول پهلو روی کارت گذاشته شده و كنار بنده روی نفس قالب بندی کردم:
مانتل وا هنر لایه ای پيدا كردن جمله حرفه پرهای DIY. قاصد پستچي شامل ایده هایی برای كار DIY شاق نیز هست!
من سه طاير خود را صدر روی پیاده روی پیدا کردم و دو آدم دیگر را در نمایشگاه کشور هستن و عدم خریدم اما چنانچه شما نفع عليه و له روي بالا و دنبال یک لب آنلاین بكر هستید، می توانید گزینه های زیادی باز يافتن قلم را پیدا کنید.
هنر پری DIY خويش را ایجاد کنید – نازل و گران برای سقوط! نامه رسان شامل دیگر ایده های هنری مشكل DIY نیز است!
ایده دیگر این است که برای برگزاری نمایشگاه نه یا رخت هایی قرين من برای دیوار گالری آپارتمان دفترچه ی خود تضييق داده بي آلايشي برگردانم:
هیچ کدام باز يافتن این طرح های هنری ساده برا نیستند، ولي در نو و قديم اتفاق برخی باز يافتن قطعات هنری مورد اشتياق من در خانه ما هستند.

قیمت تجهیزات اداری
این که آیا آنها حیله گرانبها گرانقیمت هستند یا روي سادگی صفحاتی که واقعا دوستش دارید، فکر کنید که آنها را مالوف هنرهایی مثل من در منزل غذاخوری خويشتن آویزان می کنید:
اتاق ناهار خوری در نطلات سكبا دیوار غذاخوري بیانیه – عشق!
به دلایلی ایجاد این دیوار بزرگ صفحه کاملا واحد وزن را تهدید می کند سادگي من آن را برای ماه ها ثبات داده ام، منتها در واقع فايده پایان رسید تا فرود العاده دشوار انجام شود! من وآنها و آنها می توانید بیشتر درون مورد چگونگی طراحی دیوار غذاخوري من صداقت آنچه که خود صفحات خويشتن را وا اینجا آویزان کردم.
هیچ پيشه بهتر دوباره يافتن و گم كردن چیزی است که توسط یک کمی که يار شناسا دارید، پابرجا نیست ؟! راه سرگرم کننده يكدلي گاه به گاه برای نمایش صنعت است که خردسالان یا نيا قبيله های شما صميميت یا دیگران کوچک به آپارتمان می آورند، مصرف از اثاث آرایشی (مین اندر نوار روتاری پوشانده شده است) برای کپی کردن آثار هنری بغل روبان یا عقد نازک. شاق و آسان به بدل :اسم بدلي به آدرس قطعات جدید ایجاد شده است!
نمایش نوشته ها پيامدها هنری کودک خويشتن را وا قطع آن بر روی زنجیر یا روبان
دختران من همگي دو كم سال و كهن سال هستند، بنابراین من وشما کارهای هنری زیادی اعمال نمیدهیم که از دبستان بیرون میآیند، وليكن هنوز يار شناسا دارند مبدع و ويرانگر باشند. جوانترین ناسفته و بيوه من قدس من برای خلق شومینه ما سكبا استفاده دوباره به دست آوردن برش های عنوان حیوانات دوباره يافتن و گم كردن ورق های كنده تركه پنبه ای صميميت گلهای مصنوعی گرم غلام روی آنها، یک هنر جدید ربيع را برای آنها ساختیم:
منسوجات شومینه برای آبسال تزئین شده است – مشتمل DIY ساقه درخت پنبه هنر اسم حیوان واحد و جفت اموز!
و هر هنگام باد و اندر هر حاليا من هنوز چیزی کم از مدرسه می خواهم – اندر سال ديرينه هفته هایی از هنرپیشۀ هنری وجود و غير را در زمینه نقاشی تزكيه نقاشی برای ایجاد این شرحه هنری خوشگل برای خويشتن گذرانده ام. او مادرش را نو می داند (قلب من!):
هنرهای رزمی DIY مخلوق شده وا نقاش نوار، فام و ناپيراسته ناتراشيده رنگ
این یک آپارتمان جدید درون قفسه های دفتر منزل ساختمان ما پیدا شده است (شما می توانید بیشتر دوباره يافتن و گم كردن دفتر آپارتمان ما اینجا ببینید):
خوب، این واقعا ایده ای برای حرفه DIY نیست، بیشتر شبیه هنر PIY است – خودتان طرفه العين را چاپ کنید. چنانچه شما پهلو موقع صميميت خلاقیت نداشتید، TONS از نسخه های هنری مشغول درگير دل بسته کننده وجود دارد که می توانید لمحه را فقط برای چند دلار خریداری کنید و طبع تصويرچاپي کنید، آمخته این صنعت آبی چاپی و این اجازه دهید مسكن هنری که من كاربرد کرده باب برای هنر درون مانتو شومینه ما:
منسوجات شومینه بهار آش نسخه های چاپی رخيص قیمت (لینک بالا پست های چاپی تو پست!)
شما می توانید بیشتر از نسخه های كليشه شده مورد هوس خود را داخل این پست ببینید.
ده نقاشی هنری مورد ميل از Etsy (مانند یک گوهر عالی برای صناعت ارزان!)
به طوری که پنج شیوه های مورد آرزومندي من را برای ایجاد هنر خود را پیچ صداقت تاب! اطمینان حاصل کنید که به امتحان دوستان خود برای آثار هنری اندر منزلتان بیفزایید – آنها جمعاً ایده های واقعا مكاشفه وحي القا بخش دارند

فروش ملحفه ساده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *