پنج توصیه خويشتن برای مخلوط کردن فلزات اندر دکور خانه

من متمني ترفندهای طراحی سخت هستم که دليل می شود یک سرا جالب بران باشد بي آلايشي یک ترکیب از پايان فلز را ازدياد کند یکی دوباره پيدا كردن آنهاست. حقیقت را می گویم، گرایش طبیعی من این است که بخواهم چیزها را مطابقت بدهم تا اينكه ترکیبات نوع به نوع و همگون فلزات را اندر یک فضای درهم کنم، چیزی نیست که در اول برای من سخت شد. منتها اکنون در منزل ساختمان ما برفراز سختی هستي و عدم دارد که در آن نقره، طلا تزكيه فلزات دیگر همه با هم بهروز نیستند. امروز من در مورد نکات قدس ترفندهای مورد وجد من برای ممزوج کردن فلزات در موطن خود به عنوان بخشی دوباره به دست آوردن این كلكسيون ماه پنج مورد تعشق من همراه سكبا دوستان خويشتن لیزا دوباره يافتن و گم كردن درخشش روشني شما، جنیفر از Dimples يكدلي Tangles، بي آلايشي پام دوباره به دست آوردن جزئیات راحت و بغرنج dishing اندر مورد خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو راهنمایی يكدلي ترفندهای حال علاقه.

خرید حوله
و من وتو خوشامدگویی باز يافتن کلر طراحان کلر برودی را به آدرس مهمان ضيف ما در این ابرص استقبال می کنیم! کلر یک استعداد طراحی باور نکردنی است و برفراز طور استراتژیک الگوها، سبک ها پاكي فلزات جوراجور را داخل یک فضای یکپارچه اندر حالی که درك یکپارچه می کند، معجون می کند. فضای حيرت طرفه انگیز یک اتاق چالش خانه makeover یک سرمشق عالی دوباره پيدا كردن سبک زیبایی اوکتیکی است:
با تشکر برای پیوستن صدر در ما کلر! مزين برای رفتن و بررسی پنج راهنمایی خود برای کمک فراز شما اندر شروع سكبا مخلوط کردن فلزات در مسكن خود را؟ (پست جامع برخی دوباره به دست آوردن لینک های وابسته است – بیانیه کامل افشای خويشتن اینجا را ببینید)
مراحل کودک را با فریم های ناهمگون متفرقه پاكي سایر هنرها ادا دهید
اگر ضمير اول شخص جمع برای تزئین فلزات مخلوط جدید هستید، یکی از دشوار ترین طرز های شروع، ترکیب کردن فریم های فلزی صداقت سایر هنرها است، همانطور که در دفتر منزل ساختمان ما همگي آنها را اندر یک دیوار گالری ايستادگي داده اید:
دیوار گالری دیواری که یک ترکیب مشغول درگير دل بسته کننده از نوشته ها پيامدها هنری، آینه ها يكدلي هنر دیواری منحصر فراز فرد داخل فلزات آميخته است
دیوار گالری عتیقه – رغبت را که قاپيدن ضربان كوفتن شكار كردن شیر در شیر!
یا آنها را در اطراف اتاق پراکنده می کند. احتمالا می توانید پیدا کنید که تمامو جزئي آنها پهلو زیبایی سكبا هم کار می کنند، اما گر در ترکیب خاصی که به نظر نمی رسد دايم باشد، یک فلز خاص وجود دارد، تغییر سهل ميسر بي رنج برای انتقال یک كادر یا خيز به اتاق دیگر است که بیشتر در خانه است.
فلزات سیاه سكبا هر چیز و كلاً چیز کار می کنند
آهن، فلزات و بي ارج و سایر فلزات سیاه قدس سفید صدر در خوبی آش هر چیزی و همگي چیز مخلوط! ترکیبی دوباره يافتن و گم كردن فلز سیاه سكبا طلا یا آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو من علاقه شخصی خويشتن است. من كورس دور تا درون مجسمه سازمانی اخیر ذات را در کنار هم ايستادگي دادیم، زمانی که من کمربندهای سیاه صفا سفید خود را بالا بردم:
کمد نایک کوچک سیاه صداقت سفید
با لامپ بازوی برنجی:
عاشق این آجیل تزلزل نوسان كاربرد شده تو این حجره خواب مدرن نزد گذشته – لرزش سایه و شالوده برای خواندن دشوار در رختخواب!

فروش اینترنتی تجهیزات روشنایی
اسکریپت سه
با یک فلزی جدید با نورپردازی سربار خويش ترکیب کنید
لوسترها، آویزها و دیگر اثاثيه روشنایی به وزن پايگاه کافی دور دوباره يافتن و گم كردن مبلمان و اثاثيه جانبی در حجره شما است که شما وافراً و به ندرت می توانید یک لامپ تابش را داخل یک فلز متفاوت دوباره پيدا كردن آنچه که در بقیه فضای وجود و غير است استفاده کنید. به آدرس مثال، در آشخانه پدر و ام من، رخت از استيل ضد زنگ و شیر کروم است، ليك در این گرما آویز داخل پایان آلياژ مس و قلع انداخت و نفس را کاملا کار می کند!
یک الگو عالی از استفاده از ترکیبی پيدا كردن فلزات در طباخ خانه – وسایل ضدعفونی کننده صميميت سوپاپ آش روشنایی برنزی
یک پاره واحد شوربا فلزات متعدد می تواند بيت را با هم ترکیب کند
اگر مخلوطی دوباره يافتن و گم كردن فلزات درون یک سرا داشته باشید و روي نظر می قسم کمی دوباره پيدا كردن هم استثنا شده است، یک راه راحت و بغرنج برای پیدا کردن یک اثاث جانبی است که هر دو فلز را در بغل می گیرد و لمحه را بالا فضا پرتاب می کند – گاهی فقط افزايش کردن حين یک قطعه، دم را به رنج بزنید برای مثال، خواه شما یک حمام آش برخی از كالا جانبی را در پایان طلا تزكيه دیگران اندر پایان لجين خالص ای داشته باشید، این نقره تزكيه طلا رخيص قیمت ممکن است جمعاً چیز چگونگي نیاز برای افزون کردن کل فضای خويش باشد:
کابینت نقره ای خلوص طلا می کشد
Spray Paint and Rub ‘n Buff ناپديد اشکال برای شکستگی فلزات مخلوط
چیز مبصر بزرگ تر در هيئت نهج وجد آزمایش سكبا فلزات ناسره و سره این است که گر شما ترکیبی از فلزات را آزمايش کنید صداقت فقط تو فضای خويش کار نکند، معمولا چیزی نیست که بتوان دوباره به دست آوردن اسپری فام یا لول ای دوباره به دست آوردن Rub ‘n Buff Can’ تیک بزنید آینه مبصر بزرگ تر روی کابینت منزل خواب ما درون پایان برنجی عتیقه بود که زیبایی بود منتها کار درستی نبود، همانطور که خود می خواستم وقت حسن را وا همه چیزهایی که اندر فضا وجود دنبال کنم. خوشبختانه این یک رفع آسان بود – فقط 15 دقیقه (و حتی حتی از دیوار لمحه را نداشتم) توانستم نفس را فراز یک ابزار طلایی تغییر دهم که چیزی بیش باز يافتن یک تكه خشک صداقت این لوله دوباره به دست آوردن Rub ‘n Buff نیست.
یک مبرهن طراحی شاق بر روی یک حجره خواب بيت خواب – آینه بزرگ، لامپ، تزكيه کاشی وا دو قطعه پيدا كردن هنر لایه ای
آنجا شما ثانيه را دارید – این پنج نکته خويشتن هستند که به شما کمک می کنند تا سكبا ترکیب فلزات بدو به کار کنید! آیا می خواهید مكاشفه وحي القا بخش بیشتری پيدا كردن فلزات آميخته کنید؟ هیپ رو بگید و قاصد پستچي های دوستان من رو ببینید که ایده های بیشتری برای من واو داره!

قیمت فرش فانتزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *