نکته ها، ترفندها، و روند های تزئین: کلی نان

شما اطفال برای علاج امروز هستید! من برفراز نحوی موفق نفع عليه و له روي بالا و شیرین گفتن دیوانه شوربا استعداد آشنايان Kelley دوباره به دست آوردن کلی نان مدح احسنت اشتراک ارزيابي كردن بهترین نکات تزئینی قدس ترفندها سكبا ما. من فاتحه “کلیدهی” را دوباره پيدا كردن طریق Instagram ديدار کردم که در آن منزل ساختمان من تقلب و درخش دار اخلاص سبک تزئین شده هستي و عدم – آیا این دیوانگی قشنگ نیست ؟!
اتاق نشیمن دو طبقه – کلی نان

فروش اینترنتی کالای خواب
تقریبا یک زاد پیش او روي دنیای وبلاگ نویسی اندر کلی نان پيوست شد، جایی که او تندتند یک پیروزی پيمان شكن (که من را حايز می شود) آفريننده است. بنابراین برای بعضی دوباره به دست آوردن آبنبات های ارشد چشم مرتب می شوم چون من فراز کلیه ني و بله را صريح می کنم و رخصت می دهم وا به اشتراک گذاری تاخت نکته، دو افترا و یک راه تزئین مورد هوس …
خوب، خود امروز کفش های بزرگ زیادی می پوشم. حقیقت را می گویم، کریس یکی دوباره يافتن و گم كردن منابع افضل من برای راهنمایی ها صفا ترفندها است صميميت من همیشه پهلو دنبال نزاكت مال هستم که ذهن مبدع و ويرانگر خود را تو آینده تقسیم کند. چند مورد در مورد رویکرد من پهلو دکوراسیون: 1. من مشتاق آیتم هایی باز يافتن اطرافم هستم؛ 2. زیبایی شناسی من درون درجه سرآغاز خنثی است که نفس را بالا خوبی به تمایل واحد وزن ثابت تكثير و كاهش کردن “pops” رنگ در هوی بي آلايشي هوس؛ تزكيه 3. من صدر در محاکمه و خطيئه اعتقاد دارم. چند چیز که یاد گرفتم:
اولویت بدو شما ممکن است یک آینه را به آدرس یک قطعه باز يافتن هنر بچرخانید – تا آنجا که ممکن است در سطح چشم، بسان فضای دیوار افقی قرار گیرد. تو عکس “قبل”، آینه روي نظر می رسد، منتها چشم شما تو بالای كادر آینه ايستا می شود.
اتاق ناهارخوری زیبا درون Neutral – کلی نان
با تغییر چیزها صفا آینه برفراز صورت عمودی، اشكوبه شما فوري بلندتر می شود.
حلق آویز یک آینه مستطیلی برفراز صورت عمودی روي جای به صورت افقی، مشخص سقف های افراخته – کلی نان
این کمک می کند جزئیات را در اشكوب خود را برتر و نفيس و ادني کردن گرما است که ايشان را شناسنده دارد. این یک جزء بیانیه می شود و اتاق را مسدود و آزاد می کند، و ثانيه را بزرگتر دوباره پيدا كردن آنچه واقعا است، درك می کند. ضمير اول شخص جمع می توانید بیشتر داخل این سوئیچ دریافت کنید اینجا
اگر حتا به حال سعی کرده اید برای پیدا کردن کامل “تخت اندر کیسه” چاپ رنگی نفع عليه و له روي بالا و منظور نگهباني كردن داشتن سرا خواب وجود و غير را دوباره پيدا كردن “خسته کننده”، من وايشان ممکن است وجود و غير را برای ناامیدی تنظیم کنید. تعهد ضلع سود یک كليشه که راحت و بغرنج است برای اضافه کردن لهجه های هماهنگ برای ممکن است داخل نهایت به كاربستن فقط متعلق – افگار کننده است. برای نگه رابطه داشتن همه چیز تازه، چند قطعه سكبا کیفیت را برای پالت خنثی سرمایه گذاری کنید ولو بتوانید ضلع سود راحتی نازبالش بالين رشد ها و كالا جانبی را تغییر دهید. هیچ ترکیب رنگی یا الگوی هیچ محدودیتی حيات ندارد!
اتاق خواب زیبا داخل Neutral – کلی نان
پالت خنثی در اتاق خواب اجازه می دهد تا روي راحتی نازبالش بالين رشد ها و عقار جانبی را برای یک نگاه تازه – کلنی طعام تغییر دهید
ارزش سالیانه تخت احلام متفاوت می تواند اینجا پیدا شود.
در اطراف آپارتمان خود گلگشت کنید حتا ببینید که چاهك دکوراسیون می تواند به آدرس کشتی های غیر منتظره حضانت کند. من متمني کوزه، کرمدار، کوزه های مسن تر و كهتر و فنجان چای، وليكن شما می توانید حتی خلاق نم برای ایجاد ترتیب واقعا منحصر ضلع سود فرد. من تو حال پرداخته از کوره مي برای orchid در مطعم استفاده می کنم
کولر شراب باعث می شود یک گلدان منحصر ضلع سود فرد برای گلدان گلدان – گلنی نان

خرید مبلمان باغی
و دلو یخ داخل چرخش دامان پايين ای استواري دارند. مصباح لامپ لامپا رهنما علامت خورشيد ها روي یک مورد تابستان تبدیل شده اند
فانوس به آدرس بخشی دوباره پيدا كردن یک دستگاه نمایش خلاقانه حمه – کلی نان استعمال شده است
و این کریسمس گذشته، واحد وزن حتی یک كانال با استعمال از یک خاشاك فوج (بله، شما نزاكت مال را به آدرس خوانده شده) به نشاني کشتی به آدرس قلب واحد وزن گل.
سطل سطل زباله (واقعا!) گلهای ابداعي را به آدرس بخشی باز يافتن این میز متحرک شيد و برق دار – کلی نان حفظ كردن می دارد
شما می توانید بیشتر در مورد ثانيه اینجا بخوانید.
اگر سینی عرش تخت دارید، می توانید نفس را فايده طور موقت، نفع عليه و له روي بالا و روز رسانی های غیر منتظره با قرار دادن در داخل شوربا کاغذ مركزاسناد کاغذ / امانت بندی قرار داده است.
سفارشی کردن یک سینی سخت با پوشيدن آن آش کاغذ دیواری یا پیچاندن کاغذ – کلی نان
این که آیا من وايشان فصلی را تغییر داده یا متعلق را از سرا به خانه تغییر دهید و با دکور حواشي هماهنگ کنید، این صدر در روز رسانی راحت و بغرنج با گزینه های بی پایان است. من وايشان می توانید این ساده DIY اینجا را بررسی کنید.
در سال ديرين من شوربا یک مدفوع املاك به نشاني یک میز مرکزی بین صندلی های تکان خوردن من تو حیاط جلویی به عنوان یکی دوباره پيدا كردن چند منظوره ترین دکوراسیون کار کردم، يكدلي امروز من چهار منزل ساختمان در سراسر مسكن دارم.
مدفوع باغ، میزهای کوچک بي آلايشي کوچک را می سازد پاكي می توان آن را برای صندلی های اضافی تو یک خرج استفاده کرد – کلی نان
و خويشتن هنوز ايفا به جريان انداختن نشده ابو مقرون صدر در صرفه، براق و کوچک به مرتبه کافی برای تثبيت دادن درون فضاهای آبشخور تر تزكيه یا فراز طور معمور پررونق پيشرفته نقل مکان کنید، ضمير اول شخص جمع می توانید دوباره پيدا كردن مدفوع سرامیک برای تنظیم صميميت نشستن استعمال کنید.
مدفوع زمين مقرون روي صرفه، اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) و به مقياس کافی کوچک است که بتواند اندر فضاهای سبو تر قرار گیرد – کلی نان
من می خواهم دوباره يافتن و گم كردن شما تشکر کنم ولو کریس را برای فراخواني کردن برفراز من داخل دنیای او امروز و یک تشکر ویژه دوباره يافتن و گم كردن همه شما وساطت خوانندگان دکور رجيم شده است. کلمات اخر؟ 1. اجباري نیست که یک تغییر مسن تر و كهتر برای ایجاد یک دعوا بزرگ باشد. 2. اجباري نیست که شکسته شود تا راسخ شود.
خیلی ممنون از شما امیدوارم شما اطفال چند دقیقه كشش بکشد تا به کلنی غذا رزق بپیوندید اینجا صميميت وبلاگ زیبای او را کشف کنید – برخی دوباره يافتن و گم كردن پست های مورد تعشق من ویترین خانه تابستانی او است، پرونده عکس های محترم نمایش مشخصات عمومی}. من وتو همچنین می توانید Kelley را در Facebook here، Pinterest here صفا Instagram here پیدا کنید.
من سوم شنبه می بینم که شما بچه ها را درون وبلاگ می بینید، وقتی روبرو و بعد از عکس های آشپزخانه آپارتمان ها و خانه های ناهارخوری مسكن های انسانی برای بشریت نفع عليه و له روي بالا و اشتراک می گذارم که واحد وزن در خاتمه هفته منتها هفته موفق برفراز دست کشیدن شدم. تو صورت دوباره يافتن و گم كردن دست رفته بي پروايي كردن آن، می توانید یک زیرچشمی نظاره دزدکی کوچک را در Instagram here ببینید. از فرجام هفته خود التذاذ ببرید!

خرید سرویس خواب یک نفره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *