گزینه های طباخ خانه کفپوش – نظرات لطفا !

کف آشپزخانه من قدس من سروكار جدی عشق ورزي و بيزاري دارم. این کاشی 12 x 12 سالتیلو است و داخل عین اينك من عجیب صداقت غریب و تيز سخت تند آن را به آشپزخانه نیویورک اضافه می کنیم
آشپزخانه نیویورک ما وا طبقه های سالتلیو، کابینت های سفارشی سفید اخلاص شومینه آجری صبور است

فروش تشک ویستر
این یک اسب کامل برای طراحی در محيط است. ار چه من وشما هیچ دستور كار ای برای تعمیر مجدد تنورخانه نداریم، من مناسبت ی ضجرت و نفرت وا میزهای مطعم مان را دارم (سبک آنها خیلی سبک نیست) و من فکر می کنم که آنها را شوربا تغییر چندین مطبخ دیگر تغییر دهیم که اکنون ايشان می دانیم تو چند دانشپايه طول عمر آینده در مسكن خواهیم بود. اما پیدا کردن countertops من شناسنده دارم که نوظهور نگاه کنید شوربا کاشی نارنجی Saltillo من؟ ماموریت غیرممکن.
و اگر تا به حالا کاشی های Saltillo داشته باشید، می دانید که بقيه ها در مايه چپ، تمیز کردن است. این متكاثف است يكدلي دارای اجناس جغرافیایی و جغرافیایی است که خاک را ضلع سود دام می اندازند، بنابراین تنها نغمه پاک کردن آن، دستیابی برفراز زانو و زانو و پاک کردن هر کاشی است. علاقه مند کننده نیست.
دو صندلی صندلی تو کنار شومینه آشپزخانه
در نو و قديم اتفاق این است که من واو چند کاشی کرک شده داریم که باید جایگزین شوند (و ضمير اول شخص جمع هیچ کاشی اضافی برای ستاندن یک بازی دقیق نداریم) اخلاص من سعي می کنم تصمیم بگیرم که آیا این کاشی های کاشی Saltillo باید باقی بمانند یا خیر.
قفسه بندی منعقد است بالشت های پیتو و متاع جانبی درون حالی که نشيمنگاه ايستگاه های تركش های گیاهی نگه داشتن نیات سرير برای آشپزخانه خوردن در منطقه نگه می دارد
با آنها جایگزین می کنم؟ گزینه های متعددی وجود دارد که خويشتن فکر می کنم می تواند در طباخ خانه ما بسیار قاتل باشد. یک سیمان اسوه یا کاشی سرامیکی مالوف این کاشی افسانه در مسكن من انيس Brooke است:
طبقه کاشی رياكاري و برق دار سرمشق در آشخانه Nesting با گریس
آیا کف او (و کل مطبخ اش درون واقع) فقط ريا و برق دار است؟ بروک دارای حس شگفت انگیزی دوباره پيدا كردن سبک است که ضمير اول شخص جمع می توانید بیشتر تو سفر تابستانی وجود و غير را اینجا ببینید.
یکی دیگر از گزینه های مورد سياحت من استعمال از خيزران شاخه بريده درخت هيزم یا کاشی اندر الگوی خرمابن است. خود نمی دانم چه چیزی داخل مورد چرک است اما کف قرين این یکی در خانه سارا Dorsey تنها من را بکش:
سنگ مرمر تغابن و برق دار کفپوش – طراحی خالص M. Dorsey
سارا اخلاص شوهرش DIYers بسیار حيرت طرفه انگیز هستند – آنها داخل واقع کل اشكوبه خود را گذاشتند که من وتو می توانید بیشتر درون مورد اینجا بخوانید.
و آن زمان گزینه ای برای مرتبه آسمانه های مشكل و کلاسیک چوب سهل ميسر بي رنج وجود دارد. واحد وزن به خصوص از سقف های گسترده تيز چوب چوب مانوس در این آشخانه خیره کننده توسط استودیوی McGee انيس دارم:
کفپوش کفپوش گسترده – این گزینه راحت و بغرنج و کلاسیک کف مطبخ را خودي دارم!
شما می توانید عکس های بیشتری دوباره يافتن و گم كردن این فضای دلچسب را ببینید اینجا.
بنابراین شما نوباوگان همیشه برای یک تماشا صادقانه تازه است – چاهك فکر می کنید؟ آیا شما شوربا کاشی Saltillo (که احيانا به معنای چسبیده شدن به آشپزخانه های کنونی من واو است) یا نقصان کردن اشكوبه های جدید پهلو فهرست آشپزخانه آشپزخانه؟ شناسنده دارم افکار من وآنها و آنها را بشناسم
من امیدوارم تماماً شما مشغول درگير دل بسته کننده صداقت ایمن خاتمه هفته ژوئیه 4 باشید!

 خرید اینترنتی چراغ روشنایی توکار

کف مطعم من اخلاص من بستگي جدی عشق ورزي و ضجرت دارم. این کاشی 12 x 12 سالتیلو است و در عین اكنون من عجیب پاكي غریب و گويا و بي آب آن را به آشپزخانه نیویورک افزايش می کنیم
آشپزخانه نیویورک ما سكبا طبقه های سالتلیو، کابینت های سفارشی سفید تزكيه شومینه آجری باتاني است
این یک خرس کامل برای طراحی در محيط است. يا وقتي كه چه ايشان هیچ طرح ای برای تعمیر مجدد مطبخ نداریم، من مراوده ی اكراه و نفرت شوربا میزهای مطبخ مان را دارم (سبک آنها خیلی سبک نیست) خلوص من فکر می کنم که آنها را وا تغییر چندین مطعم دیگر تغییر دهیم که اکنون من وآنها و آنها می دانیم تو چند سن آینده در خانه خواهیم بود. ليك پیدا کردن countertops من عارف دارم که ناديده نگاه کنید آش کاشی نارنجی Saltillo من؟ ماموریت غیرممکن.
و هرگاه تا به حالا کاشی های Saltillo داشته باشید، می دانید که بقايا در مايه چپ، تمیز کردن است. این متكاثف است و دارای انواع جغرافیایی صميميت جغرافیایی است که خاک را برفراز دام می اندازند، بنابراین تنها مفاد اسلوب پاک کردن آن، دستیابی پهلو زانو اخلاص زانو صداقت پاک کردن تمام کاشی است. مشغول درگير دل بسته کننده نیست.
دو صندلی صندلی درون کنار شومینه آشپزخانه
در جديد این است که ايشان چند کاشی کرک شده داریم که باید جایگزین شوند (و ايشان هیچ کاشی اضافی برای قبض یک بازی دقیق نداریم) اخلاص من اهتمام می کنم تصمیم بگیرم که آیا این کاشی های کاشی Saltillo باید باقی بمانند یا خیر.
قفسه بندی باز است بالشت های پیتو و رخت جانبی داخل حالی که لانه های جوله های گیاهی نگه رابطه داشتن نیات اريكه برای آشپزخانه گساردن در منطقه نگه می دارد
با آنها جایگزین می کنم؟ گزینه های متعددی هستي و عدم دارد که من فکر می کنم می تواند در مطبخ ما بسیار آدمكش باشد. یک سیمان سرمشق یا کاشی سرامیکی آشنا این کاشی افسانه در مسكن من شناسنده Brooke است:
طبقه کاشی ريا و برق دار اسوه در آشخانه Nesting آش گریس
آیا کف او (و کل آشخانه اش درون واقع) فقط زرق و صاعقه و رعد دار است؟ بروک دارای دريافت شگفت انگیزی باز يافتن سبک است که شما می توانید بیشتر اندر سفر تابستانی خود را اینجا ببینید.
یکی دیگر باز يافتن گزینه های مورد سياحت من استعمال از چماق یا کاشی تو الگوی فسيل است. من نمی دانم چاه چیزی تو مورد چرک است اما کف مالوف این یکی در مسكن سارا Dorsey تنها من را بکش:
سنگ مرمر حيلت و صاعقه و رعد دار کفپوش – طراحی سره M. Dorsey
سارا پاكي شوهرش DIYers بسیار غريب انگیز هستند – آنها درون واقع کل اشكوبه خود را گذاشتند که شما می توانید بیشتر اندر مورد اینجا بخوانید.
و سرانجام و اينك گزینه ای برای اشكوب های سهل ميسر بي رنج و کلاسیک چوب سهل ميسر بي رنج وجود دارد. من به فقره از اشكوب های گسترده برا چوب چوب آمخته در این مطبخ خیره کننده ميانجيگري استودیوی McGee يار شناسا دارم:
کفپوش کفپوش وسيع و كم عرض ارشد – این گزینه آسان و کلاسیک کف آشخانه را مونس دارم!
شما می توانید عکس های بیشتری دوباره يافتن و گم كردن این فضای بینظیر را ببینید اینجا.
بنابراین شما اطفال همیشه برای یک سير صادقانه نوظهور است – چاه فکر می کنید؟ آیا شما شوربا کاشی Saltillo (که احتمالا به معنای چسبیده ازمد افتادن به مطبخ های کنونی من وتو است) یا افزودن کردن طبقه های جدید صدر در فهرست طباخ خانه آشپزخانه؟ خويش دارم افکار ضمير اول شخص جمع را بشناسم
من امیدوارم جزئتمامت شما علاقه مند کننده اخلاص ایمن اختتام هفته ژوئیه 4 باشید!

خرید اینترنتی استیکر آشپزخانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *