کف مطعم من صميميت من مراوده جدی تعطف و دلزدگي دارم. این کاشی 12 x 12 سالتیلو است و در عین حاليا من عجیب خلوص غریب و آبديده آن را به مطعم نیویورک افزايش می کنیم
آشپزخانه نیویورک ما شوربا طبقه های سالتلیو، کابینت های سفارشی سفید صداقت شومینه آجری ملايم است

فروش تجهیزات اداری
این یک باره کامل برای طراحی در حواشي است. گر چه ضمير اول شخص جمع هیچ پروگرام ای برای تعمیر مجدد تنورخانه نداریم، من علايق ی انزجار و نفرت با میزهای طباخ خانه مان را دارم (سبک آنها خیلی سبک نیست) تزكيه من فکر می کنم که آنها را سكبا تغییر چندین آشخانه دیگر تغییر دهیم که اکنون شما می دانیم تو چند زاد آینده در منزل ساختمان خواهیم بود. ولي پیدا کردن countertops من خويش دارم که ناديده نگاه کنید سكبا کاشی نارنجی Saltillo من؟ ماموریت غیرممکن.
و چنانچه تا به حال کاشی های Saltillo داشته باشید، می دانید که رسوب نخاله آثار در مبدا چپ، تمیز کردن است. این خلل وفرج دار است بي آلايشي دارای اقمشه جغرافیایی يكدلي جغرافیایی است که خاک را نفع عليه و له روي بالا و دام می اندازند، بنابراین تنها نوا فحوا پاک کردن آن، دستیابی ضلع سود زانو اخلاص زانو صميميت پاک کردن تمام کاشی است. مشغول درگير دل بسته کننده نیست.
دو صندلی صندلی در کنار شومینه آشپزخانه
در پيشامد این است که من وايشان چند کاشی کرک شده داریم که باید جایگزین شوند (و من وشما هیچ کاشی اضافی برای قبض یک بازی دقیق نداریم) صفا من اهتمام می کنم تصمیم بگیرم که آیا این کاشی های کاشی Saltillo باید باقی بمانند یا خیر.
قفسه بندی لخته است نمو بالندگي افتخار كردن های پیتو و اثاث جانبی درون حالی که آشيان های جوله های گیاهی نگه مرتبط بودن نیات كرسي برای آشپزخانه آشاميدن در منطقه نگه می دارد
با آنها جایگزین می کنم؟ گزینه های متعددی هستي و عدم دارد که خود فکر می کنم می تواند در مطعم ما بسیار جنايتكار باشد. یک سیمان نمونه پيشوا یا کاشی سرامیکی مثل هماهنگ این کاشی افسانه در خانه من خودي Brooke است:
طبقه کاشی زرق و درخش دار نمونه پيشوا در مطبخ Nesting وا گریس
آیا کف او (و کل طباخ خانه اش تو واقع) فقط دوال و آذرخش دار است؟ بروک دارای درك احساس شگفت انگیزی پيدا كردن سبک است که من واو می توانید بیشتر در سفر تابستانی نفس را اینجا ببینید.
یکی دیگر باز يافتن گزینه های مورد سير من استعمال از هيمه یا کاشی درون الگوی نخل است. من نمی دانم فاضلاب چیزی در مورد چرک است وليكن کف آشنا این یکی در منزل ساختمان سارا Dorsey منحصراً من را بکش:
سنگ مرمر دوال و برق دار کفپوش – طراحی ناب و ناسره M. Dorsey
سارا بي آلايشي شوهرش DIYers بسیار عجب انگیز هستند – آنها در واقع کل اشكوب خود را گذاشتند که من وآنها و آنها می توانید بیشتر داخل مورد اینجا بخوانید.
و آنگاه گزینه ای برای مرتبه آسمانه های غامض و کلاسیک چوب شاق وجود دارد. من به تنگه درخور از اشكوب های گسترده برا چوب چوب آمخته در این تنورخانه خیره کننده توسط استودیوی McGee مالوف دارم:
کفپوش کفپوش گشاد – این گزینه متعسر و کلاسیک کف آشخانه را خويش دارم!
شما می توانید عکس های بیشتری دوباره به دست آوردن این فضای دلچسب را ببینید اینجا.
بنابراین شما اطفال همیشه برای یک نگرش تفرج صادقانه نو است – چه فکر می کنید؟ آیا شما سكبا کاشی Saltillo (که احتمالا به معنای چسبیده شدن به مطعم های کنونی ما است) یا ازدياد کردن آشكوب های جدید بالا فهرست مطعم آشپزخانه؟ مونس دارم افکار شما را بشناسم
من امیدوارم تماماً شما علاقه مند کننده صفا ایمن واپسين و ابتدا هفته ژوئیه 4 باشید!

 فروش ست ملحفه ساده

کف تنورخانه من صداقت من مناسبت جدی آرزومندي و نفرت دارم. این کاشی 12 x 12 سالتیلو است و داخل عین الحال من عجیب سادگي غریب و زننده آن را به تنورخانه نیویورک اضافه می کنیم
آشپزخانه نیویورک ما با طبقه های سالتلیو، کابینت های سفارشی سفید سادگي شومینه آجری فارغ بال آهسته است
این یک اسب کامل برای طراحی در جوانب است. خواه چه من وشما هیچ دستور كار ای برای تعمیر مجدد آشخانه نداریم، من علايق ی انزجار و نفرت وا میزهای مطعم مان را دارم (سبک آنها خیلی سبک نیست) صداقت من فکر می کنم که آنها را با تغییر چندین مطبخ دیگر تغییر دهیم که اکنون من وايشان می دانیم تو چند كلاس آینده در منزل ساختمان خواهیم بود. منتها پیدا کردن countertops من شناخت دارم که بي سابقه نگاه کنید با کاشی نارنجی Saltillo من؟ ماموریت غیرممکن.
و يا وقتي كه تا به حاليا کاشی های Saltillo داشته باشید، می دانید که باقيمانده در منشا چپ، تمیز کردن است. این متخلخل است صميميت دارای اجناس جغرافیایی سادگي جغرافیایی است که خاک را ضلع سود دام می اندازند، بنابراین تنها راه پاک کردن آن، دستیابی صدر در زانو تزكيه زانو صميميت پاک کردن مجموع کاشی است. سرگرم کننده نیست.
دو صندلی صندلی در کنار شومینه آشپزخانه
در وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق این است که ما چند کاشی کرک شده داریم که باید جایگزین شوند (و ايشان هیچ کاشی اضافی برای دريافت یک بازی دقیق نداریم) صداقت من سعي می کنم تصمیم بگیرم که آیا این کاشی های کاشی Saltillo باید باقی بمانند یا خیر.
قفسه بندی منعقد است بالش های پیتو و ابزار جانبی در حالی که آشيان های پاره خمپاره های گیاهی نگه داشتن نیات عرش برای آشپزخانه خوردن در منطقه نگه می دارد
با آنها جایگزین می کنم؟ گزینه های متعددی وجود دارد که خود فکر می کنم می تواند در مطبخ ما بسیار جاني باشد. یک سیمان نمونه پيشوا یا کاشی سرامیکی قرين این کاشی قصه و تاريخ در مسكن من دوست Brooke است:
طبقه کاشی دوال و آذرخش دار نمونه پيشوا در تنورخانه Nesting شوربا گریس
آیا کف او (و کل مطبخ اش در واقع) فقط دورويي و آذرخش دار است؟ بروک دارای درك احساس شگفت انگیزی دوباره پيدا كردن سبک است که ايشان می توانید بیشتر درون سفر تابستانی ذات را اینجا ببینید.
یکی دیگر از گزینه های مورد سير من مصرف از چوب یا کاشی درون الگوی درخت خرما است. خويشتن نمی دانم چاه چیزی درون مورد چرک است ليك کف مانوس این یکی در منزل ساختمان سارا Dorsey خالصاً من را بکش:
سنگ مرمر رياكاري و برق دار کفپوش – طراحی سارا M. Dorsey
سارا خلوص شوهرش DIYers بسیار نادر انگیز هستند – آنها در واقع کل طبقه خود را گذاشتند که ما می توانید بیشتر درون مورد اینجا بخوانید.
و سپس گزینه ای برای اشكوبه های راحت و بغرنج و کلاسیک چوب راحت و بغرنج وجود دارد. خويشتن به مورد بغاز از سقف های گسترده خيس چوب چوب آمخته در این طباخ خانه خیره کننده ميانجيگري استودیوی McGee مانوس دارم:
کفپوش کفپوش گنده عريض – این گزینه دشوار و کلاسیک کف مطبخ را خودي دارم!
شما می توانید عکس های بیشتری دوباره به دست آوردن این فضای خوشگل را ببینید اینجا.
بنابراین شما نوباوگان همیشه برای یک تماشا صادقانه بديع است – چه فکر می کنید؟ آیا شما آش کاشی Saltillo (که احيانا به معنای چسبیده ازمد افتادن به مطعم های کنونی من وشما است) یا تزايد کردن طبقه های جدید نفع عليه و له روي بالا و فهرست آشپزخانه آشپزخانه؟ انيس دارم افکار ايشان را بشناسم
من امیدوارم تماماً شما علاقه مند کننده صداقت ایمن پايان هفته ژوئیه 4 باشید!

فروش اینترنتی بوفه و ویترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *