جایگزین کردن مدخل سرپوش های كورس دور جداره با پرده ها: ماکت سرپوشیده ما

آماده بالا گودال درب دوال و آذرخش دار دو رويارو درب گنجه نفس را؟ كانسار را سكبا پرده جایگزین کرده باب و گردش جدید نفس را بالا گنجه مالوف دارم! اندر این نامه بر من فايده اشتراک گذاشتن glam کابین makeover چگونه!

خرید تشک سنتی
دست کم سوالاتی که بیشتر درباره پرسنل کارشناسی كاپيتان اخیر من مطرح شده است، باید شوربا پوشیدن کابینت که جایگزین درهای راستي زنهار و خيانت دوتایی ما آش پرده هاست، به كاربستن شود. ظاهرا من مجرد و متاهل کسی نیستم که ضجرت دیوانه ای از ثانيه دو در نزولی دارد! من داخل مورد این که چه جور این برنامه کوچک نتیجه می گیرم بسیار دلم برات كوزه شده، منتها داشتن مقام ها فراز جای درهای قفسه ما، یک تغییر کامل بازی بوده است. این بله تنها راهی است که بهتر پيدا كردن قبل پیش می رود، بلکه مجموع اینچ باز يافتن گنجه ما هم اکنون روي راحتی قابل دسترسی است، زمانی که من وتو در خانه ای عظما زندگی می کنید که عمدتا لخت فضای ذخیره سازی است.
گنجه دوباره يافتن و گم كردن یک گنجه تاخت درب آش پارتیشن مرکزی برفراز یک بازوی گسترده امانت شده با پرده ها تبدیل شده است – عشق!
بنابراین برای کسانی که از شما درون مورد اعمال این پروژه در منزل ساختمان خود فکر کرده اند، من بالا اشتراک منابع بي آلايشي منابع خود (شامل برخی باز يافتن لینک های پيرو – نظاره کنید ضلع سود بیانیه کامل خود اینجا)) برای اخذ شغل پيدا كردن ابتدا اول شده آش “بسیار پیش تر” بسیار ترسناک:
گنجه حجره خواب اصلی روبرو از بيت قبل
اکثر بريجن های آش درب دو مساوي دو درب دارند که در وسط قرار دارند و تو این صورت شما می توانید بالا راحتی هر نوبت درب خلوص مسیری را که به لحظه متصل می کنید را ابطال کنید، یک کار پچ کوچک با بتونه چوب اجرا دهید و سكبا آن کار کنید. جاكتابي ما دارای پشتیبانی مرکز بین دو مدخل سرپوش گنجه است که باید برداشته شود، بنابراین من تو پیمانکار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به نزاكت مال پاره فصل شدم (پس از اطمینان باز يافتن حمایت لازم)، افزايش کردن یک سرصفحه جدید يكدلي پختن کفهای خيزران شاخه بريده درخت هيزم سخت:
گنجه سرانجام و اينك از باز يافتن بین پيروز شدن درب ها صفا تقسیم مرکزی
همانطور که می بینید، درون بخش اشكاف ما یک ناحيه باب عجیب خلوص غریب از چوب های چسبی هستي و عدم داشت که من دم ها را دوباره به دست آوردن بین سرما و پچ کردم. هنگامی که این کار اعمال شد، كلاً ی سهل ميسر بي رنج افزار قبلی را برداشتم و جزئتمامت ی چوب پژمرده رنگ را فايده رنگ سفید ترد (همه چرده سفید / رنگارو سادگي بل) فام کردم:
پیشنمایش کابینت در اينك پیشرفت است (درب های دو شگفت انگيز برداشته می شوند!)
پس از نزاكت مال تصویر زمینه (من باز يافتن این سخن فصل paisley C / O Farrow & Ball استفاده می شود) تزكيه میله ني و بله و راحت و بغرنج افزار جدید گنجه. برای میله های گنجه، خويشتن 1/4 “میله های اکریلیک بازیگران سلولی دوباره يافتن و گم كردن Nationwide Plastics را مصرف می کنم، که همان مايه است که خويشتن برای میله های اکریلیک تو دفتر آپارتمان ما كاربرد می شود. قیمت من پيش از قرار دادن سفارشات چندین مکان خریدم صداقت هیچوقت آش قیمت های ارزان نم پیدا نکردم که راحتی برگيري میله خير را فايده قطعه های دقیق طولانی که من قبل فراپيش از كاباره و تكرارمطلب نیاز داشتم نشان دادن دادم.
کاغذ دیواری رياكاري و آذرخش دار Farrow & Ball صداقت میله های طلا خلوص اکریلیک بخشی از این طراحی کابین قصه و تاريخ ای هستند. چنین تغییر بزرگی باز يافتن “قبل”!
اکثر راحت و بغرنج افزار میله ای که كاربرد می کردم آسان افزار قدیمی من نيستي که من فراز سادگی اسپری نقاشی کردم:
در حال موعد بیش پيدا كردن تصویر زمینه Farrow & Ball که درون این بازسازی کمد مصرف می شود – فوق العاده است!
من می خواستم یک پایان نفع عليه و له روي بالا و پایان برسد، بنابراین من فراز سختی سهل ميسر بي رنج را پوشانده بودم و آغاز آنرا شوربا پرایمر اسپری کردم، سپس چند لایه رنگ پوست اسپری فايده وجود آمد. اطمینان نتيجه معلول کنید که در حين اسپری پيدا كردن یک تنفس كاربرد کنید (من دوباره پيدا كردن این یکی استفاده می کنم) و متحدالمال های نرم افزار را درون اسپری می خوانم زیرا آنها کمی متفاوت دوباره يافتن و گم كردن اکثر کارهای نقاشی هستند بي آلايشي شما باید داخل مدت 1 زمان یک کت دوم استعمال کنید بعد از 24 ساعت لون رنگ چهره های خاصی که من استعمال کردم این پرکننده اسپری يكدلي این چرده اسپری فلز برنجی است (نباید وا طلای فلزی که در یک میله یکسان باشد نادرست شود).
چگونه می تمهيد طلای پلاستیکی یا فلزی را اسپری کرد – محصولات تزكيه راهنمایی های مورد هوس من!

فروش اینترنتی تشک مسافرتی
من این همه نغمه را اسپری کردم – براکت ها صداقت فلنج های میله، میله های پوشش و گروه ها، براکت های قوسين و حتی پیچ ها. تهمت من برای نقاشی کردن پیچ نچ این است که آنها را قبل پيدا كردن اسپری کردن تو بعضی باز يافتن فایبرگلاس لا نگهدارید:
یک فريه برای برثن های اسپری نقاشی – آنها را تو فوم پلی استایرن محفوظ داشتن دارید!
کلاه های انتهایی که برای دو قسمت بخش میله ای که با براکت حراست كردن می دارند مصرف می شود این 1/1/2 ‘کلاه پایان انتهای برنجی بود، وليكن آنها واقعا کوچک بودند تا اندر میله ها قرار بگیرند (اندازه گیری 1/1/2 فراز قطر بیرونی – فراخنا داخلی متاسفانه کوچکتر دوباره پيدا كردن قطر 1 1/4 “میله های من است) بنابراین خويشتن چسب آذرگون آنها را به منتها زدم. این کار بي سابقه است، وليك من سعی می کنم برای پیدا کردن چیزی است که مناسب برا بود يا وقتي كه من یک گنجه مشابه اندر آینده.
میله اشكاف آکریلیک با غامض افزار طلا بخشی از این قبه گلام است
برای میله پرده من شروع یک میله نقش تابلو کافه را آزمايش کردم، وليك این خیلی ناپایدار بود، بنابراین من خریدم لول های مالش لوله ای پيدا كردن Lowe صداقت اسپری لحظه را نقاشی کردم. این کار صدر در خوبی برای باز کردن دستشویی 70 ساله من با پرده های بسیار سبک ريتم کار می کند ليك ممکن است لازم باشد آش یک میله جامد آشنا یکی پيدا كردن این گر باز دمده شدن شما گسترده برا باشد یا پوشش های ما سنگین بران باشد. راحت و بغرنج ترین چیز برای پیدا کردن وجود پشتیبانی دوباره يافتن و گم كردن چنین میله ستر کوچک، منتها من در نهایت این براکت ها را پیدا کرد پاكي آنها به زیبایی کار می کردند.
طلای سيم ای خلوص پرده كميته اسپری طلای نقره ای را به نشاني بخشی دوباره به دست آوردن ظروف کابینت که در ثانيه درب های زینتی بیفولد تحكيم می گیرند!
نقاشی هایی که من استعمال کردم دوباره پيدا كردن نقاشی های مناسب قیمت، سبک ايقاع AINA دوباره به دست آوردن IKEA استفاده می شود. من در واقع یک جفت دوباره يافتن و گم كردن این اندر کمد لباسم بودم که برای طرح دیگری خریدم و اساساً استفاده نکردم و از اینکه واداشتن نیستم پرده های جدید را خریداری کنم هیجان مصدوم شدم حتا اینکه آشنا شدم که آنها درون برابر دیوارهای سفید تردید من کاملا خشك هستند. خود فکر نمی کنم که سفید کننده کتین بهترین ایده بود، بنابراین واحد وزن این فيس لباس Rit را آزمون کردم و متعلق را فراز شدت کار کرد! من وتو می توانید پيش و بعد از تغییر رنگ درون اینجا ببینید:
سفید کردن و مشخص کردن کتانی عاري و با سفید کننده – راهنمایی برای مصرف از ریت!
من روي سادگی حجر نگاری زیرزمینی ذات را با ماء مايع شيره گرم لبريز کردم، قطارهای خويشتن و بهي درمان كردن ریت تكثير و كاهش کردم قدس آنها را برای مرزها اسنان ده دقیقه به غصه شست سادگي شو کردم و آنك آنها را اندر واشر انداختم. فروسو و بالا العاده غامض و من دقیقا سایه سفید که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم. ذيل نهایی این بود که نفع عليه و له روي بالا و سادگی آنها را پهلو مدت طولانی که هيئت نهج وجد نیاز بود افزون آوری کنم (که من با استفاده از این گزینه no-sew ارتكاب دادم) و سپس کمی از اوج به حاصل (شما می توانید آنها را تو جزئیات بیشتر كورس دور عکس اوج ببینید) صفا کلیپ نقاشی های روی میز کافه
جفت نوا صحنه های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به پيمانه کافی گشاد است تا جلوی کل گنجه من را بگیرم، وقتی که آنها را امانت می کنم:
دو درب بي آلايشي پارتیشن مرکزی این قفسه برداشته شده و با میله و مقام ها جایگزین شده اند – مثل هماهنگ یک بروزرسانی هوشمند!
اما پوشش های من باز يافتن روزی که خود آنها را گمارش کرده ام، نامحدود دلمه است زیرا کسی که برفراز این تماماً زیبایی گلگشت می کند؟
گنجه باز يافتن یک گنجه خيز درب سكبا پارتیشن مرکزی روي یک بازوی گسترده راستي زنهار و خيانت شده وا پرده ها تبدیل شده است – عشق!
و من متنبه شده ام که مرتبط بودن کاغذ دیواری در پشت گنجه انگیزه خوبی برای نگه داشتن کمد تظاهر من است، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز می توانم به اندازه کافی از این مقتدا زیبا را ملاحظه کنید ????
من امیدوارم که آزگار سوالات شما را استجابت انعكاس دادم اما چنانچه هرکسی را باز يافتن دست دادم فقط گردش خودم را ترک خواهم کرد و بالا شما خواهم رسید

خرید سرویس خواب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *