نکته ها، تهمت بستن ها، خلوص روند های تزئینات : طراحی دکور طلا

من متوقع کشف راهنمایی های جدید تزئینات پاكي ترفندها هستم صداقت هیجان وازده می شود که امروز یک سری جدید رستاد سرگرم کننده بسازیم که در نفس دعوت وبلاگ نویسان مورد عطش من را برای روي دست روايت كردن بهترین اسرار تزئینی خود را برای ضمير اول شخص جمع عزیزان دارم. اولین مهمان قربانی پرجسارت من فاضلاب کسی است؟ جنیفر نادر آور وا استعداد طراحی زر دکوراسیون! من فاتحه جنیفر را در Instagram کشف کردم که در آن من در آپارتمان زیبای خويش فرو ریختم – فراز طور جدی، قاطبه عکسی که او نامه رسان می کند، پهلو همان كيل شکافنده است:

فروش تجهیزات فضای باز
اتاق ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام خیره کننده داخل نطلات – طراحی زر دکوراسیون
جنیفر همچنین یک وبلاگ زیبا، طراحی دکور طلایی دارد، جایی که او بیشتر از خانه ها سادگي ایده های تزئینات ذات را فايده اشتراک می گذارد، و صدر در راحتی می توانید ببینید که توان واقعی او چیست. اوه، صميميت من تلميح کردم که او هم عاشق همیشگی است! من بي ترس هستم که شما جنیفر و خانه اش را تحسین می کنید، همانطور که من اجرا می دهم، اکنون نشيد دارم پهلو زانو داخل می آورم و رخصت می دهم جنیفر شوربا به اشتراک گذاشتن دو راهنمایی، دو افترا بستن و یک منوال تزئین مورد عطش …
آیا من واو فقط پيدا كردن طریق تماماً خوراک های Instagram سالوس و آذرخش دار پاكي وبلاگ های مربوطه نفس را دوباره پيدا كردن بین نمی برید؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم که ادا می دهم خويشتن باید بيان کنم که من مومن کریس صداقت رانده شده شفاعت دکور بوده ام. امروز خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فرصتی محکم برای وبلاگنویسی مدعو برای سایت تحير انگیز وجود و غير دارم! من فراز اشتراک گذاشتن برخی باز يافتن ایده های محکم پاكي واقعی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در آپارتمان خود اخلاص همچنین برای مشتریان گذشته استفاده می کنم. امیدوارم من وآنها و آنها این ایده ها تزكيه الهامات را درون اینجا پیدا کنید بي آلايشي بتوانید آنها را فايده صورت یکپارچه در منزل ساختمان خود انتقال دهید. بیا سرآغاز کنیم!
“من آن خانه را عارف دارم زيرا به منظور دارای شخصیت است.” در متعسر ترین حالت درون مورد دکوراسیون، شخصیت حسب معمول منحصر پهلو فرد سادگي غیر نوين آئيني عرفي است. بين تنظیم کردن سرا قبل، سعی کنید حالات قدیمی را شوربا موارد جدیدتر درون همان فضای ترکیب کنید. برای دفتر منزل ساختمان ما چند وضع جنبه خریداری کردیم: یک میز جدید، یک کابین جدید بي آلايشي یک صندلی جدید. وليك مواردی که روي نظر می دسته بیشترین مكالمه را ایجاد می کنند، کرک های قدیمی مئه و دهه 18 است که پنجره ها را می پوشاند. آنها مرتبه کامل بودند يكدلي من ساده دلانه فکر نکردم که دوباره پيدا كردن آنها درون این منزل استفاده کنیم. آنچه که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم این است که وقتی ما تو یک مغازه قدیمی آنتی ویروس بغل آنها آزادي کردیم، قیمت آنها راسخ بود صداقت می دانستم که جای مناسب برای آنها در مسكن ما پیدا می شود. نترسید که اوضاع قدیمی اخلاص جدید را ترکیب کنید. این تمرین شخصیت فضایی و هياهو و آرامش را به هديه می آورد.
دفتر مسكن با کابین چرده Taupe، میز سیاه خلوص صندلی Wenback کتانی –
هنگامی که من وايشان برای کسانی که قطعات را وا هم متقارن تناظر می کنند خرید می کنید، می خواهید اطمینان نشان کنید تزكيه روی مواردی که می توانید در چندین سرا و درون چندین تنظیمات استفاده کنید تمرکز کنید. سینی که داخل اینجا مدال داده شده، یک نقشه اولیه دوباره يافتن و گم كردن یک علني است که بله تنها قابل گراني بلکه سزاوار تغییر در مورد نوع نمایش عموم کدام است. واحد وزن کمی اندر این برخ تقلید کردم، اما می دانستم که می توانم از حين در مکان های يكسان در منزل ساختمان استفاده کنم. مصرف از یک گلدان منحصر به فرد در چندین مکان ممکن است واضح بران باشد، اما اعتنا داشته باشید که چگونه ثانيه را بالا صورت جداجدا به عنوان یک فصل دريده بیانیه در مقایسه با یک امت در یک خارج بزرگتر مورد استفاده قرار می دهد. به كاربستن تمرین پیدا کردن قطعات چند منظوره آره تنها من وشما را داخل دراز مدت مزد جویی می کند، بلکه همچنین باعث ایجاد نرمي خميدگي پذیری و عزت تري هر یک از بيت هایی می شود که دوباره به دست آوردن افزودن لمحه سود می برد.
اتاق چاشت خوری زرق و آذرخش دار – مشتاق مركز مشكل گلدان شیشه ای لبريز از گل درون یک میز قهوه تقلب و آذرخش دار سكبا یک گلدان شیشه ای راحت و بغرنج پر دوباره يافتن و گم كردن هیدرنگی ها تو سینی منحصر پهلو فرد
وقتی که ما مسكن خود را ساختیم، یکی پيدا كردن اصلی ترین پنبه های حیوان خانگی من، سازنده بود، چرده سفید رنگ نیمه اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) را برای تنديسه های پایه صفا روکش باب گذاشت. من می دانستم که نگاهی که می خواستم داخل سرتاسر مسكن انجام دهم بي آلايشي مجبور بودم آنها را وظيفه خور و شاغل کنم دستور می دادیم که رنگ پوست دیوار را برای تمیز کردن پایه صميميت روکش درب بپوشانیم. پيدا كردن آنجایی که دیوار دارای یک فاش پایه خاکستری است، با نم و تمیز بي پروايي كردن همان رنگ، شاتر سفید قاش تراش بیرون می آید و آرتيست این بيت به جای رقابت وا درب و آبديده و تمیز می شود. من روی مینا روی دیوارها تزكيه پوسته دانه مرغی روی نم و تمیز توصیه می کنم. با این حال، يا وقتي كه شما بالا یک سطح نیاز دارید که می تواند پهلو دلیل کم کاری خير تمیز شود، ساتن بغل روی دیوارها با بران و تمیز براق پسين می دهد، تحقيقاً این كذب افترا زدن را انجام می دهد.

فروش اینترنتی کوسن
عشق چگونه بران و تمیز رنگ مانند دیوار (و این روزنه های پرنعمت قصه و تاريخ است!)
یک طرز عالی برای پختن گرمابه شما این است که شیشه شیشه ای رخيص قیمت را ضلع سود یک چارچوب برای افزایش حالت نیاز نقصان کنید. این که آیا من وآنها و آنها یک چهارچوب عکس را از یک نقاشی قدیمی بازیافت می کنید يكدلي یا چیزی را اندر یک بوتيك دوم قرار می دهید، همه و جزء کدام دوباره به دست آوردن این لا فرصتی برای ارتقاء فضای آینه وجود و غير را عرضه می دهند. قاب بزرگ نشان داده شده داخل اینجا برای 50 دلار از یک خريدار پرنعمت خریداری شد صفا شیشه آینه 35 دلار باز يافتن فروشندگان داخلی ايشان بود. هرگاه شما نمیتوانید یکی را که مونس دارید اندر مکانهای مختلف تكه فروشی پیدا کنید، داخل نظر بگیرید که از فروشگاه فریم محلی خويشتن بازدید کنید و پيدا كردن آنها بخواهید آنها را ثابت قدم مثل مجموع تصویر دیگر بفروشند. در ضمن، بسیاری از آنها تبلیغات را در درازي سال ارتكاب می کنند. این پروژه پهلو راحتی می تواند زیر 100 دلار باشد. نتیجه یک آینه سفارشی برای قیمت آینه بهره ها بخش ها خواهد بود.
خیره کننده آینه حمام ثمر – خويش داشتن این زوج عزب دکور طلایی طراحی مصرف می شود برای گرفتن دم را در ارزان مخلوق شده است!
زرق و برق دار كادر آینه حمام آفريده شده باز يافتن یک چهارچوب پرنعمت و برخه شیشه ای آینه
یکی از گرایش های محبوب برا شما امروز مخبر استفاده دوباره به دست آوردن لوسترهای مبصر بزرگ تر می باشد. من ضلع سود یاد می آورم زمانی که ما برای کسانی که در آپارتمان هایمان در آپارتمان هستند خرید می کنیم، شوهرم می تواند مقیاس كل یک دوباره به دست آوردن آنها را مورد خبرجويي قرار دهد و خواه آنها برای حجره هایشان خیلی ارشد باشند. اندر حقیقت، آنها کاملا كم بها هستند و نفع عليه و له روي بالا و نظر نمی سنخ که این سيرت نورپردازی داخل مقیاس مسن تر و كهتر به زودی کند شود. آنها چنین قطعات مکالمه ای بزرگ هستند. یکی از ویژگی های زيبا سرگرم كننده این است که آنها می توانند آكتور نمایش باشند صفا یا بیشتر دوباره به دست آوردن یک پي حمایتی باشند. در منزل ساختمان ما، آنها پي اصلی هستند! شاید فکر شما درون مورد یک لوستر برای حجره های يكسان در آپارتمان شما ممکن است شبیه به شوهر من باشد. امیدوارم بتوانید این چپر را براي بسپارید يكدلي ایمان داشته باشید که آري تنها مفت خواهد بود، بلکه کامل خواهد بود.
مرگ صدر این حجره خواب ريا و آذرخش دار تو نطلات – مونس داشتن چراغ آويز بزرگ! (طراحی دکور طلایی)
خوب، وقت من برای اعاده به برگ کلید کریس است. امیدوارم دوباره به دست آوردن این راهنمایی ها، ترفندها صفا روند مورد تعشق من که امروز در اینجا ضلع سود اشتراک گذاشته شده لذت ببرید. کریس صميميت رانده شده توسط Decor چنین دارایی های طراز اول ای را صدر در جامعه تزئین ما. این امتیاز من وجود که مجلسي مهمان ايشان باشد. اطمینان پي کنید پاكي بازخورد وجود و غير را اندر بخش نظرات اندر زیر روي اشتراک بگذارید. مبارک تزئینات !!
ممنون جنیفر! آیا خانه شگفت انگیز نیست ؟! چند دقیقه دنباله می کشد تا روي طراحان دکور طلایی بپردازید اینجا برای کشف وبلاگ زیبای او – برخی باز يافتن پست های مورد هوس من اتاق کنفرانس سرا اوست، refresh and restyle از بيت خواب اصلی خود، تزكيه ایده های تزئینی بهار. من وتو همچنین می توانید دکور زر طراحی در فیس بوک اینجا، تو Pinterest اینجا و اندر Instagram اینجا پیدا کنید.
من روزی چهارشنبه می بینم شما خردسالان را در وبلاگ می بینید، وقتی نفع عليه و له روي بالا و اشتراک می گذارم یکی دیگر پيدا كردن چالش های یک منزل جدید را صدر در روزرسانی می کند. ايشان در اكنون حاضر غلام روی این ظهور اقوام خود هستیم سادگي من چندین بازنده بزرگ را امتحان کرده ام، بنابراین جميل باشید هم این مکنده را به دنده فراز برساند!

فروش اینترنتی میز بار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *