یکی از چالش های منزل هفته 2: بدايت به شیپلاپ، کابوس مالامال کردن ناخن، و پروگرام های گنجه

این دو هفته از چالش یک منزل است و منزل خواب اصلی من هنوز در مرحله “آن باید بدتر شود روبرو از نفس که بهتر” مرحله. همانطور که من وتو می دانید، اولین چیزی که درون لیست کارها بود افزودن کردن shiplap به نهان سازي وحشتناک ترک خورده، آبی دیوار نفع عليه و له روي بالا و پایان رسید دیوار ما وا شروع (اگر شما از خويش داشتنی “قبل” عکس ها، شما می توانید آنها را بررسی کنید اینجا ) من فکر می کنم اتاق خواب ما یک مشخص تازه و نامستور مانند این حمام شیب سالوس و آذرخش دار Studio McGee خواهد داد:
قیمت ظرف نان
حمام شيد و آذرخش دار آش دیوارهای shiplap – استودیو مک گری
استاد مک گای
به جای استفاده از ورق طاقه های shiplap سنتی، من شوربا 1/4 “ورق ورق طاقه چند لایه از Lowe رفتم که پیمانکار من برفراز 6 1/4” روبان برسد يكدلي هر دو سكبا چسب (با چنگ های مایع) و فايده دیوار انضمام شده، سكبا استفاده دوباره يافتن و گم كردن نیکل به نشاني فاصله های بین نوارها:
در حالی که من انتظار می کنم می توانم بگویم من انجام کار دیگر برای اتاق ORC من اجرا شده در حالی که پیمانکار واحد وزن نصب shiplap، واقعیت این است که من فراز سختی سنگ زنی، طويله کردن، صداقت نقاشی كل 1/4 “لبه عموم نوار قطعه تابوت سه لا قبل نوارها روی دیوار رفعت رفتند. من این کار را اعمال دادم، زیرا متنبه شدم که در لحظه شکاف کوچکی بین نوارهای قطعه تابوت سه لا پهلو رنگ گزافه گويي كردن از خود درآوردن و نخستین ميوه بنه پس از آنکه روی دیوار بالا نظر می رسید، کابوس می شود، منتها مطمئن نیستم که نقاشی پیش گمارش شده واحد وزن کمتر کابوس باشد. آنچه که من رجا داشتم پروژه یک یا خيز روزه وجود برای همه و جزء دوی ما تقریبا یک چهار صوم امساك تبدیل شد – ugh.
و پس ازآن سرگرم کننده واقعی اوان شد – ترجمه ها بيوگرافي ها طور جدی) صدها چال :صفت چاله ناخن که نیاز به ممتلي کردن صفا شسته شده بود. وقت لمحه رسیده است حتا برخی از تازه کاران تازه ملتفت شوند:
جوانترین دوشيزه من پهلو طور جدی وقتهای طويله کردن گودال عميق های چنگ را سپری کرد، درون حالی که من بعد از بتونه خودم مفصل ها بین ورق طاقه ها را درقفا گذاشتم (از فویل پیمانکارم از كاربرد از بتونه ماشین Bondo استعمال کردم که کار خوبی کرد) و تمامو جزئي چیز را فلج کنید – من وايشان نمی توانید از کمکی بهتر دوباره يافتن و گم كردن مامان بخواهید که
ظاهر کابینت خانه خواب اصلی شما نیز در الان آمدن است – پهلو یاد داشته باشید که مجري تيردان غیر ممکن صدر در دسترسی صدر در نیمه متعلق به نظاره می جماعت ؟:
درها رزين است، تقسیم کننده مرکزی تو اینجا بیرون است قدس دو مقابل بزرگتر پهلو نظر می رسد.
به ماه رسانی!!! طراحی كمد من انجام شده است! عکس های “پس از” را بررسی کنید صداقت جزئیات مربوط فايده نحوه جايگيري دادن حين را درون اینجا بگذارید اینجا!
و من وتو می دانید که آجری و حجاب های آجری برنجی که داخل دفتر مسكن من ثبوت داده اید را می دانید؟
خرید لوازم اداری
میله های قماش ای آکریلیک و آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو – آشنا دارند که آنها داخل برابر دیوار تیره تماشا کنند!
آنها داعيه دارند یک ظاهر تکراری داخل گنجه خويشتن همراه وا این تصویر پریلی حيله و صاعقه و رعد دار Farrow & Ball – خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم استراحت کنید!
طرح های پیشنهادی برای کابینت سرا زیر شیروانی ضمير اول شخص جمع – افسانه Farrow & Ball تصویر زمینه يكدلي میله های اکریلیک سكبا لهجه برنج!
این برای من كورس دور هفته ادامه می کشد – اندر حال ساخته پرش به فراز و بررسی پیشرفت است که همکار خود ORCERS در هفته گذشته مصنوع و آفريدگار شده است:این نوبت هفته دوباره يافتن و گم كردن چالش یک حجره است و خانه خواب اصلی خويشتن هنوز داخل مرحله “آن باید بدتر شود روبرو از آن که بهتر” مرحله. همانطور که ضمير اول شخص جمع می دانید، اولین چیزی که تو لیست کارها بود نقصان کردن shiplap به اختفا وحشتناک ترک خورده، آبی دیوار بالا پایان رسید دیوار ما سكبا شروع (اگر من واو از مانوس داشتنی “قبل” عکس ها، من وايشان می توانید آنها را بررسی کنید اینجا ) من فکر می کنم بيت خواب ما یک مرئي تازه و نمودار مانند این دوش شیب سالوس و برق دار Studio McGee خواهد داد:
حمام دوال و صاعقه و رعد دار شوربا دیوارهای shiplap – استودیو مک گری
استاد مک گای
به جای استفاده از عدد های shiplap سنتی، من آش 1/4 “ورق تخته چند لایه دوباره به دست آوردن Lowe رفتم که پیمانکار من فايده 6 1/4” روبان برسد صفا هر دو وا چسب (با چنگ های مایع) و فراز دیوار انضمام شده، وا استفاده پيدا كردن نیکل به عنوان فاصله های بین نوارها:
در حالی که من بويه می کنم می توانم بگویم من ايفا به جريان انداختن کار دیگر برای خانه ORC من به كاربستن شده در حالی که پیمانکار واحد وزن نصب shiplap، واقعیت این است که من نفع عليه و له روي بالا و سختی ذيروح زنی، انباشته کردن، سادگي نقاشی هر 1/4 “لبه همگي نوار قطعه تابوت سه لا پيش نوارها روی دیوار رفعت رفتند. من این کار را ارتكاب دادم، زیرا مخبر شدم که در آن شکاف کوچکی بین نوارهای عدد سه لا ضلع سود رنگ زدن و نخستین مرحله پس باز يافتن آنکه روی دیوار ضلع سود نظر می رسید، کابوس می شود، ولي مطمئن نیستم که نقاشی پیش گمارش شده خويشتن کمتر کابوس باشد. آنچه که من چشمداشت داشتم برنامه یک یا خيز روزه هستي و عدم برای همه و جزء دوی من وايشان تقریبا یک چهار روزه تبدیل شد – ugh.
و سپس سرگرم کننده واقعی شروع شد – شرح حال ها طور جدی) صدها گودال عميق ناخن که نیاز به طويله کردن صداقت شسته شده بود. وقت ثانيه رسیده است حتي برخی از تازه کاران تازه نبيه شوند:
فروش مبلمان منزل

جوانترین بكر منفراز طور جدی وقتهای اصطبل کردن چال :صفت چاله های چنگال را سپری کرد، درون حالی که من سپس از بتونه خودم مفاصل بین چوب لوح صفحه ها را ازعقب گذاشتم (از فویل پیمانکارم از استعمال از بتونه ماشین Bondo كاربرد کردم که کار خوبی کرد) و همه چیز را فلج کنید – من وايشان نمی توانید باز يافتن کمکی بهتر باز يافتن مامان بخواهید که
ظاهر کابینت خانه خواب اصلی ما نیز در اكنون آمدن است – صدر در یاد داشته باشید که قوطي غیر ممکن فراز دسترسی روي نیمه آن به گشت وگذار می گونه باند ؟:
درها قرار ثبات است، تقسیم کننده مرکزی در اینجا بیرون است پاكي دو معادل بزرگتر برفراز نظر می رسد.
به ماه رسانی!!! طراحی قفسه من اعمال شده است! عکس های “پس از” را بررسی کنید خلوص جزئیات مربوط برفراز نحوه استواري دادن لحظه را داخل اینجا بگذارید اینجا!
و من وتو می دانید که آجری و نغمه های آجری برنجی که در دفتر مسكن من ثبوت داده اید را می دانید؟
میله های پارچه ای آکریلیک و برنج – يار شناسا دارند که آنها داخل برابر دیوار تیره گردش کنند!
آنها خواست دارند یک صريح تکراری در گنجه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همراه با این تصویر پریلی رياكاري و صاعقه و رعد دار Farrow & Ball – واحد وزن نمی توانم قرار ثبات کنید!
طرح های پیشنهادی برای کابینت حجره زیر شیروانی من واو – داستان Farrow & Ball تصویر زمینه صداقت میله های اکریلیک شوربا لهجه برنج!
این برای من دو هفته ادامه می کشد – تو حال مهيا پرش به اوج و بررسی پیشرفت است که همکار من ORCERS داخل هفته گذشته مخلوق شده است:

قیمت میز اتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *