نکاتی برای خرید مبلمان: وقتی بروید فراز و هنگامی که چالاك بادپا سريع پایین

بنابراین من هر تاخت بهترین اخلاص بدترین بي مانند برای نوشتن قاصد پستچي در خلال رفتن به كم بها و زمانی که برای صرف سعر ارج در یک حصه بیشتر پایان در ضمن خرید مبلمان است. بدتر از لحظه این که درون 18 سالگی که من مالک منزل ساختمان بودم، خطاها بیشتری ادا دادم و بها زیادی برای چیزهای ناصواب و صواب برای منزل ساختمان ام امرار کردم تا اينكه اینکه به حركت درآوردن شدم بيان کنم. فقط باز يافتن شوهرم بپرسم (umm … داخل فکر دوم، بگذارید این موضوع را برفراز خاک سپرد …). اما من نیز بهترین يكتا هستم، زیرا خويشتن یک كالبد از بزه ها گذشته پدر را آموختم يكدلي (دست کشیدن روی چوب) قاطبه ساله این اشتباه بزرگ را خرید نکردم.

فروش اینترنتی صندلی اداری
تقریبا هر خانه یک نفره در منزل ساختمان ما ترکیبی از پایه های پایین (قطعات تزیین شده، IKEA، سادگي غیره) و رخت جانبی اخلاص مبلمان (لوازم گران خيس و غالباً به دلخواه) است. سرا نشیمن من واو یک انموذج خوب باز يافتن این مخلوط آش کمترین اندازه است (لیست ماخذ کامل درون انتهای نامه بر برای ماخذ را ببینید):
نکاتی برای اینکه داخل مورد تأسیس منزل ساختمان تان كودن باشید – زمانی که برای حصه جویی خلوص زمانی که بالا splurge!
من معتقد هستم داخل خرید کیفیت، قطعات وا کیفیت رفعت به عنوان شما می توانید، حتی اگر تنها یک گسسته هر چند عام است. هزینه دائما جایگزینی مبلمان رخيص قیمت که به آشكارايي ساخته شده است، می تواند تندتند به هزینه یک قطعه سكبا کیفیت اوج که ممکن است برای یک اوقات داشته باشد، نقصان کند. هرگاه فکر میکنید داخل مورد خرید یک حصه بالاتر دوباره يافتن و گم كردن انتهای طرفه العين هستید وليك مطمئن نیستید که آیا باید باشد، خود پنج عامل تصمیم گیری را برای کمک بالا برقراری تماس خود بالا اشتراک می گذارم:
1. اطمینان پي کنید که می توانید نفع عليه و له روي بالا و راحتی از دم استفاده کنید
این یکی بی نظیر است ليك بسیار و غيرواقعي است. این دشوار است که در پیدا کردن دلچسب ترین حصه مبلمان شما هم به اكنون دیده نشده بري دادن ذات را بررسی واقعیت است که آیا شما پهلو راحتی می توانید نزاكت مال را تامین کنید. از آنك که به مرتبه شما صداقت من يار شناسا دارم مبلمان سادگي طراحی، خويشتن فکر می کنم می توانیم موافق باشیم که چیزهای مهم آبديده در زندگی نيستي دارد – گر خرید یک قطعه قيمتي قیمت مبلمان صدر در هزینه یک تعطیلات خانوادگی یا استرس از دربست بدون دربست از تعادل بر روی یک کارت اعتباری آش سود بالا، بالا سادگی وقت حسن را ادا ندهید. بهره جویی در سعر ارج خود را برای چند سال تزكيه خرید طرفه العين زمانی که دم را نمی خواهد استرس غلام بودجه اهل بيت شما – شما از این حصه مبلمان بیشتر كيف بردن دوباره پيدا كردن زمانی که من وآنها و آنها می توانید لحظه را با 100٪ هیجان صفا هیچ استرس يكدلي یا مصلحت ها سبک زندگی خریداری کنید.
این صدر در همین دلیل حيات که ما درون داخل حجره نشیمن ايشان یک مبل راحتی IKEA داشتیم صدر در جای صندلی بلندتر که من باز يافتن آن رنجيده بودم. ما صرفاً به آپارتمان ما نقل مکان کردیم سادگي کمتر پيدا كردن مبل راحتی بودیم، روي طوری که من واو می خواستیم سريع نسبتا جدید، اما همانطور که از لحظه دسته افرادی بودیم که چندین ایالت را مبرا می دانستند، ما برای چند ماه مقدمه پس دوباره پيدا كردن گذراندن پول بيگانه بسیار بها می گرفتید. کاهش 1000 دلار + درون یک صندلي تشك و پشتي دار جدید باعث شد تا بغل بودجه من وتو تأثیر بگذارد يكدلي ما پست فشار کافی تثبيت داشتیم هم این حرکت را ادا دهیم براي اين كه IKEA نفع عليه و له روي بالا و این استخلاص بود! و گمان ترديد بزنید چه؟ من وآنها و آنها کمد IKEA من وآنها و آنها را يار شناسا داریم – این یک خرید عالی است!
IKEA EKTORP مبل من – من راغب آن است که متوقع نباشید از آن است که slipcovers قابل تطهير است!
2. من وتو باید عاشق، عشق، لمحه را مونس دارم!
شما نمیتوانید وقت حسن را خیلی مانوس داشته باشید یا آن را دوست داشته باشید – اگر بخواهید از بخورك و خوبی برای یک لخت بهر مبلمان عالی كاربرد کنید، باید 100٪ کامل و آش عشق کامل باشید. این بسیار تشجيع انگیز است که برای چیزی که مانوس دارید زیاد است وليكن دقیقا نيز چیزی نیست که میخواهید وقتی داخل معرض ابتلا ضلع سود خرید هستید صداقت فقط میخواهید یک بيت را ايفا به جريان انداختن دهید. این کار را نکنید – خلوت کنید و خاموش کنید – بیشتر دوباره يافتن و گم كردن بهترین حجره ها، جایی است که قسمت بخش ها در دنباله زمان افزايش آوری می شوند، فراز جای این که قاطبه بار در هر لمحه خریداری شوند. شما درون نهایت این گسسته “برای همیشه” را پیدا خواهید کرد که همیشه خواستید.
وقتی که خود برای فلق برای یک صندلی برای بيت نشیمن در آپارتمان قدیمی ما بود، برای همیشه ادامه می کشد. مثل همیشه برای همیشه درون بسیاری دوباره پيدا كردن موارد من صرفاً می خواستم تو حوله پرگره کنم صداقت بهترین صندلی هایی را که من دیده بودم بخرم، اگرچه من شوربا آنها کاملا خودي نداشتم. شوهر من کسی وجود که میگفت من وتو باید گشت وگذار کنیم. من خیلی خوشحالم که ما فراز این نتیجه رسیدیم که آخر ما روی این صندلی های متحرک افتاده بودیم که قاطبه دو دوباره يافتن و گم كردن ما مسئلت (و هنوز شش سال بعد دوستش دارند):
عاشق این صندلی های چرخشی تیز – آنها همه سلاله ما وغا برای نشستن!
3. ار در اثنا حرکت (مبلمان داخلی، کاشی قدس غیره)، آنچه که من وشما می خواهید با مسكن باقی بمانید، درامان شوید که چیزی است که بها مجدد را افزایش می دهد
اگر شما درون آینده برای 25 زاد آینده در خانه خود جايگيري می گیرید، این واقعه برای شما حقيقي نیست اما اگر مانند ما ضرب الاجل شغلی داخل 5 حتا 10 سال آینده داشته باشید، تو نظر بگیرید آنچه که خرید لحظه بالا پایان خواهد رسید فراز ارزش خريد مجدد آپارتمان شما. گر خرید شما چیزی است که ارزش خريد مجدد منزل ساختمان شما را افزایش می دهد یا اقلاً برای خریداران في نفسه و بالفعل خود را جذاب خيس کند هم بتواند سریعتر به خريد برساند، پشت عالی است – برای دم بروید! چنانچه خرید چیزی است که شما دوست دارید ولي واقعا طعم ويژه تعلق و 90٪ دوباره پيدا كردن دیگر افراد واقعا برای دم مراقبت نیست، لحظه را پرش.
کاشی شومینه ما نمونه خوبی از یک آیتم عالی است که حتماً در خانه ما باقی می ماند زمانی که آفتاب برای من وتو حرکت می کند. وقتی کاشی های جدید برای شومینه من واو را سوال کردیم، برای این کاشی بسیار فوق العاده از آلبوم Sterling Row Walker Zanger آن ای که آن را دیدم، آسان شدم:
فروش لوستر
شامپاین قدیمی من وايشان ترک وازده است، کاشی تاریخی (شما می توانید “قبل” اینجا را ببینید) و اندر حالی که خود می توانم یک کاشی كم ارزش و عاقل را پیدا کرد تا ثانيه را جایگزین کند، هیچ راهی وجود دارد که تاثیر مشابهی وا استفاده دوباره پيدا كردن این کاشی های لوکس خیره کننده .
اتاق نشیمن اتاق نشیمن شومینه برای بتكده تزئین شده!
این به طور کامل محسوس و احساس سرا نشیمن من وآنها و آنها را تغییر مروت (و صادقانه، تمام خانه ما از آنك که این حجره است که ما برای اولین بار تو زمانی که من وتو در راه رفتن) و پهلو معنای واقعی کلمه هر فردی که از مسكن ما بازدید کرده اید از آنگاه که من وشما یادآوری شومینه تو مورد چقدر آنها کاشی را در كشش 30 ثانیه دوباره به دست آوردن پا در داخل آرزومند می کنند. خويشتن می دانم که زمانی که وقت برای ايشان حرکت می کند، اختيار ما برای كاربرد از این کاشی حاصل پایان خواهد وجود هوشمند.
4. اطمینان رد کنید که این چیزی است که شما را تو عین حال خودي داشتنی در سال های 20 سالگی نظر می کنید
اگر شما نفس را داخل عشق سكبا یک نیمکت ارزشمند قیمت داخل یک تكه بسیار شوربا مضمون بسیار مرسوم، احيانا یک خرید كودن نیست. خود می دانم که نفر ابوالبشر و جانور اغلب می گویند که اگر آنها باز يافتن این بیماری آسوده دل شوند، تنها چیزی به شما می دهند، وليكن آیا شما تا به الان یک بيان قول برای بازخوانی داشته اید؟ این می تواند پهلو همان مقدار که خرید یک برخ جدید دوباره پيدا كردن مبلمان است. در عوض، اندر یک تكه کمتر بديع که خودت را خودي داشته باشی سالهاست سرمایه گذاری کنی قدس فقط بالش های آفريده شده در آن پارچه اعلا و مد را که مونس داری بساز.
هر یک دوباره يافتن و گم كردن خرید های پایان یافته ما ترجمه ها بيوگرافي ها استثنای لغزش ها گناه ها خرید 10+ ساله!) طراحی کلاسیک صفا بی واپسين و ابتدا با این کابینت افراخته چین در اتاق خانواده ايشان یکی پيدا كردن مورد علاقه من است. چند سنه پايه پیش حين را خریداری کردیم قدس این چیزی است که واحد وزن نمیتوانم تخيل کنم که همیشه از عشق بیرون بیایید یا نگران متعلق باشم:
کابینه چین با رنگ مشکی بلند آش پاهای مارپیچ
اگر بخرید یک فصل دريده سفارشی، آش سیاست بازگشت ساكن آسوده باشید
اغلب هنگامی که شما به صورت سفارشی یک قطعه باز يافتن مبلمان را برگزيني می کنید، ممکن است یک مثل از پارچه یا یک طرح از چوب فراز پایان برسید، منتها تا به حالا قطعه دقیق را که شما روي صورت شخصی وصيت می دهید دیده اید. اندر صورت دریافت، وا شخص / فروشگاهی که دوباره پيدا كردن شما وعظ می دهید گپ کنید حتي خط مشی بازگشت پیدا شود و طرفه العين را دوست نداشته باشید. غالباً قطعه های سفارشی نمی توانند بازگردانده شوند، بنابراین ايشان باید آش آن ملايم باشید تزكيه 100٪ درامان باشید که وا آن نشيط و دلمرده خواهید شد.
من چندین سنه پايه پیش آتش گرفته بودم که یک برخ سفارشی را که خودي داشتم سوزانده بود ولي نمی توانستم وقت حسن را بازگردانم، وقتی که سفارشی عثمانی ذات را بالا چرم اتاق چرم داد، من فقط اندر مورد ثانيه سفارش دادم، هرگاه بتوانم متعلق را بالا فروشگاه بازگردانم، طرفه العين را عارف دارم خوشبختانه آنها قهر کردند زیرا زمانی که عثمانی خير آمدند، اديم یک سایه بسیار جز از نمونه ای وجود که من نشان داده بودم. آنها جبران خود را داخل فروشگاه خويش پذیرفتند و ما عثمانی را تو یک خوان رنگی دیگر استقرار دادیم که دقیقا ايضاً چیزی وجود که من دنبالش بودم. این باعث شد که واحد وزن بیمار باشم که مرتبت زیادی از ارزش را برای یک علم چرمی جدید جلا کرده باب و شوربا آن خوشدل نشده ام.
یک عثمانی عتیقه چرمی تيره که به آدرس میز قهوه دو مقابل می شود
این خیلی چیزها را اضافه می کند حتي عوامل تصمیم گیری را که در نواحي مغز خود چرخیده است، تصمیم بگیرم آیا بالا یا پایین می نورنجه و جوي یا خیر. تزكيه اینکه آیا شما شوربا قیمت فراز یا پایین خریداری می کنید، در اینجا چند نکته کوچک برای مشاوره درون مورد خرید وسایل آپارتمان به قسم کلی هستي و عدم دارد:
    بطوركلي قیمت کامل را جلا نکنید. روي طور جدی! درون کل مسكن من یک قطعه دوباره يافتن و گم كردن مبلمان وجود ندارد که قیمت کامل لمحه را جلا کنم تراجم غیر از HomeGoods finds). به سودا شخصی می گویم که عزيمت دارم راغب بمانم تزكيه وقتی که لحظه را اندر معرض ابتياع قرار می دهم، حين را خریداری می کنم يكدلي تقریبا همیشه برفراز شما می گوید که اندر مورد خريد و چگونگی تعدیل قیمت خلف از سودا و یا پیش رفتن یا بنابرين از دم شما یک تخفیف نمودن می کنید. اکثر فروشندگان داخل کمیسیون هستند صداقت آنها نمی خواهند که من وتو از نفس روز به فروشگاه بروید و تو روز شراء و پس ازآن از خرید دیگران خرید کنید.
    خرید را تحریک نکن. همیشه یک سودا دیگر وجود خواهد داشت، بنابراین اگر 100٪ اطمینان نداشته باشید درون خرید چیزی زير تاثیر معامله عالی یا تضييق فروشنده تثبيت نگیرید.
    فراز چیزهایی که دوست دارید تغییر دهید رخيص بشوید. برای من، این پيشه و كالا جانبی است – من شناخت دارم آنها را داخل فصلی تغییر دهم پاكي زمانی که خلق و خوی پهلو من ايلغار کند. چاپگرهای كم بها قیمت در موطن (شما می توانید مورد اشتياق های واحد وزن را ببینید، دوباره پيدا كردن جمله مواردی که تو منتل مبرهن می شود اینجا) عالی هستند زیرا واحد وزن می توانم صناعت من را تنها برای بندها 5 دلار يكدلي صفر بزه تغییر دهم!
    گر چیزی را که شناسنده دارید آنلاین پیدا کنید، قیمت حين را آش استفاده از این فريه بزرگ برای اطمینان دوباره يافتن و گم كردن اینکه یک فروشگاه دیگر یک منزلت مشابه برای قیمت پایین برا ندارد.
پس چی داخل مورد شما بچه ها – آیا شما پيدا كردن راهنمایی خلوص مشاوره خويش از آزمايش خرید مبلمان ذات برای پهلو اشتراک گذاشتن مصرف می کنید؟ نظر دادن دور
من امیدوارم تمامو جزئي شما یک پسين هفته عالی داشته باشید و تو روز سه گانه شنبه به بازدید دوباره به دست آوردن وبلاگ رجوع کنید. تا لمحه زمان، در اینجا فهرستی از منابع من که داخل مورد نژاد هر چیزی در خانه نشیمن (شامل برخی دوباره پيدا كردن پیوندها) مقاوله داده ام، مرتبه داده ام:

خرید اینترنتی تابلو فرش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *