قاب جعبه چوب پنبه عدد سیاه – سریع صداقت آسان

 اگر هفته عتيق این عکس را اندر Instagram گرفتید، تماشاچي هستید که برای دست كم یک دامنه کوتاه، آشخانه من 100٪ تمیز سادگي پاکیزه پيدا كردن کاغذ بود – اكسير بودن در منزل ساختمان ما! در حالی که هر خور جزیره ای را که صدر در طور کامل بي هیچ مشکلی نگهداری می شود، تقریبا غیرممکن است، تصمیم گرفتم که یک بولتن هیئت مدیره آشخانه برای دست كم نگه داشتن کلاهبرداری در چک باید داشته باشد. بنابراین من یک پرده تصوير اعلانات قدیمی خود را برای ایجاد این هیئت مدیره چارچوب پوشیدنی پوشیدنی آش یک جیب كرشمه کمی آزگار کردم:
گام شاق گام روي گام برای تاسيس یک تكه DIY تحت پوشش تخته پنل خيزران شاخه بريده درخت هيزم پنبه. یک نغمه عالی برای سازماندهی!

خرید تشک مسافرتی
این تو یک دیوار کوچک حلقوی است که خلل ناپذير در کنار گاراژ ما است، بنابراین داخل نقطه ای عالی برای گرفتن چیزهایی از روش من خارج می شود:
هدف موسسه برای مطعم ما – این DIY قاب كيش پاره گلوله پنل اعلانات
آیا خوانندگان مدت زمان راستا می کشد که آنچه ائتلاف افتاده برفراز تابلو اعلانات که در ثانيه وجود دارد؟ از آنوقت که بله، خويشتن این تابلو رو به استتار روکش (tutorial here) را برای طرفه العين نقطه دقیق داخل حدود یک سنه پايه پیش ساختم:
باور کنید یا نه، من این کودک را روي نیویورک فرستادم، جایی که در تعليمات ویدئویی درباره نحوه ایجاد این برنامه از دم استفاده کردم (شما می توانید ویدیو را ببینید اینجا – ضلع سود هر حال، هرچه بیشتر مرتب کننده تيز از تماشای خود درون ویدیو باشد من فکر می کنم نعم …) صداقت پس دوباره يافتن و گم كردن فیلم برداری دوباره پيدا كردن دست رفته صداقت هرگز راه خود را به منزل ساختمان برگرداند. ???? از نزاكت مال به بعد، منزل ساختمان قدیمی شما را تو سینسیناتی فروختیم (که ما لمحه را دربست می کردیم) اخلاص من تابلو تبليغ استحضار قدیمی را که واحد وزن داشتم آوردم تو آن مطبخ بنابراین واحد وزن می توانم ثانيه را در خانه فعلی خود كاربرد مجدد. طرز بسیار پیچیده است، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم.
اجازه دهید صدر در چیزی ساده تيز برویم – چگونگی ارتكاب مراحل پيدايش این هیئت مدیره شیک شیک. برای مقدمه پروژه، من واو یک كادر پشت نامحدود دلمه دارید (من در موطن Hobby Lobby خودم) بي آلايشي یک عدد چوب پنبه منحصراً کمی کوچکتر از پايه باز شدن قاب خود است. سخت ترین طرز برای جدايي یک چوب لوح صفحه چوب پنبه ای است که دارای یک میز است، ليك شما همچنین می توانید پيدا كردن یک چاقوی افزار مانند من استعمال کنید (نگران نباشید گر لبه های چوب لوح صفحه پنبه من وشما دندانه منزل دومصراع شعر باشند – آنها نشان داده نخواهند شد).
پارچه خويشتن را تقطيع دهید حتي چندین اینچ گسترده مرطوب و طولانی نم از عدد های كنده تركه پنبه ای شما اندر هر پايان باشد، برفراز آرامی اسپری کردن چوب لوح صفحه چوب پنبه ای خويش را شوربا چسب اسپری (انجام نزاكت مال را اندر یک محیط عجيب تهویه)، مرکز قطعه لخت خود را غلام روی تخته پنبه خويش را، و دم را بي پيرايه کردن داخل سراسر سطح فايده طوری که وقت حسن را صدر در خوبی پیروی می کند. بعد، تخته تخته پنبه خود را به عقب بچرخانید، پارچه را بالا سختی بکشید و پيدا كردن یک تسليحات اساسی استعمال کنید تا دم را ضلع سود طور کامل بچرخانید:
مراقب باشید که يا وقتي كه پارچه ای با رنگ پریده را آزادگي کنید قرين من، کمی سهل ميسر بي رنج است که طولاني خطوط را کاملا پابرجا کنید (شما می توانید در محصول نهایی خود مشاهده کنید که داخل گوشه بغل چپ حين کمی کوچک است) – الگوهای غیر خطی ساده ترین.
برای ایجاد جیب، به سادگی یک تکه پارچه دیگر را بشکنید (من دوباره به دست آوردن پارچه مشابهی استفاده کردم که داخل جهت نگارين اقسام است، ولي شما می توانید دوباره يافتن و گم كردن پارچه قرينه کاملا متفاوت استفاده کنید) چند اینچ گسترده نم از عرض تخته پنبه شما صميميت چند اینچ بلندتر دوباره پيدا كردن شما می خواهم جیب اندر من خوش بخت بودم چون پارچه ای دوباره پيدا كردن پارچه خويشتن یک ورغ انگشتی کوچک داشت که در خراج از جیب مصرف کردم – چنانچه سلوای شما جذاب نیست، فقط تو زیر 1/2 “دوختن” برای ایجاد یک لبه بي سابقه (یا آهن دم پایین آش Witchery Stitch). این برخه دوم قماش را که در نفس در برايي پایین تخته هیئت مدیره می خواهید تثبيت دهید، اسكان دهید
تلنگر دم را اوج ببرید و تكه را محکم در انتها و پایین ثبوت دهید. پس ازآن به سادگی جلد غشا چهره خود را بالا جعبه چماق پنبه تحت پنهان سازي پارچه اسكان دهید. برای محافظت از آن، من در واقع تنها مجرای نوار ساقه درخت پنبه بالا قاب اندر پشت ضبط، ولي شما همچنین می توانید تفنگ وقت حسن را اندر چسب یا پیچ چند گوشه داخل پشت قاب. درون نهایت، قلابه های حلق آویز را روي پشت لمحه اضافه کنید (از دو قلاب D-ring استفاده کردم) و بر روی دیوار پرشكن کنید – اعمال شده است!
من مطمئن هستم که هیئت مدیره چماق پنبه واحد وزن این کار را برای موعد طولانی به كاربستن نمی دهد – اندر حال تهيه آن را نگه داري كردن می دارد برخی از پارچه های كوزه خرمهره سرامیک Barn که من تماشا کردن به بخش، انموذج ای دوباره يافتن و گم كردن پارچه پارچه فروشی من خانه من که نیاز ضلع سود خرید برای چند بالشت بهار و جوخه ای باز يافتن چیزهای ممتلي زرق و درخش کمتری معتاد خواهر شبيه کوپن نه و نشريه دفتر تنها های خروجی. پيدا كردن آنجایی که من خويش ندارم پيدا كردن طریق برخی از این چیزها سوراخ بپوشم، برفراز جای كاربرد از pushpins، خويشتن یک ضربت دزديدن محکم سادگي ناگهانی را نفع عليه و له روي بالا و پشت چند کت و سروال کوچک می پوشانم، بنابراین می توانم آنها را بالا جای وقت حسن بریزم:
پرچم داغ را به پشت یک کت و شلوار برای کل صفحات هیئت مدیره بولتن خوب!
آیا می خواهید یک هیئت مدیره چماق پنبه تحت پوشش پارچه نفس را بسازید؟ اندر اینجا یک لیست خرید دوباره يافتن و گم كردن منابع من واو نیاز به ارتكاب این کار (شامل لینک های فرمانبردار – سير کنید بالا بیانیه کامل خود اینجا):
قاب پشتی محصور (مین یک قاب 22 “x 28” barnwood پيدا كردن Hobby Lobby است) {این کادر آنلاین بسیار شبیه نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد خواه شما یک لابی سرگرمی در نزدیکی من وايشان ندارید
هیئت مدیره هيمه پنبه عاري و با چسبند – من وتو می توانید آنها را در بیشتر باز يافتن فروشگاه های صنایع دستی آمخته سرگرمی لابی بي آلايشي JoAnn پارچه
پارچه – به كيل کافی برای پنهان سازي هیئت مدیره خود صميميت ایجاد جیب
اسپری چسب – این یکی مورد رغبت من است

خرید اینترنتی بالش طبی
تفنگ سريشم و اسلحه اساسی (من اخیرا این تجهيزات اساسی سنگین
چوب لباسی اخلاص نوار کاست صداقت یا براکت برای احتراس از عدد پنبه روي قاب
در حال حاضر که من شوربا برخی دوباره به دست آوردن کاغذ مطبخ جزیره آشپزخانه ما پيدا شده، خويشتن انگیزه گرفتهام حتا بقیه آشپزخانهم را بهتر سازماندهی کنم (صحنه بنابرين درهای کمد ضمير اول شخص جمع خیلی ترسناک است). آیا شما اطفال هر طريقه راهنمایی صميميت یا مورد رغبت های مورد شوق برای گرفتن کار به كاربستن شده است؟اگر هفته و نو این عکس را تو Instagram گرفتید، بيننده هستید که برای حداقل یک دامان پايين کوتاه، تنورخانه من 100٪ تمیز خلوص پاکیزه دوباره پيدا كردن کاغذ حيات – كيميا كمياب بودن در آپارتمان ما! اندر حالی که هر شمس جزیره ای را که برفراز طور کامل بري هیچ مشکلی نگهداری می شود، تقریبا غیرممکن است، تصمیم گرفتم که یک بولتن هیئت مدیره آشپزخانه برای دست كم نگه داشتن کلاهبرداری در چک باید داشته باشد. بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک پرده تصوير اعلانات قدیمی خويش را برای ایجاد این هیئت مدیره قاب پوشیدنی پوشیدنی با یک جیب اخمناز کمی تمام کردم:
گام شاق گام روي گام برای پيدايش یک پارچه DIY تحت استتار تخته پنل چماق پنبه. یک روش عالی برای سازماندهی!
این اندر یک دیوار کوچک حلقوی است که خلل ناپذير در کنار مكانيكي كارگاه تعميرات ما است، بنابراین داخل نقطه ای عالی برای اخذ چیزهایی از مفاد اسلوب من خارج می شود:
هدف دايره برای آشخانه ما – این DIY قاب تيردان پنل اعلانات
آیا خوانندگان موعد زمان دنباله می کشد که آنچه پراكندگي افتاده پهلو تابلو اعلانات که در نزاكت مال وجود دارد؟ از سرانجام و اينك که بله، واحد وزن این تابلو جلو به پنهان سازي روکش (tutorial here) را برای نزاكت مال نقطه دقیق درون حدود یک سال پیش ساختم:
باور کنید یا نه، خويشتن این کودک را بالا نیویورک فرستادم، جایی که در درس ویدئویی درباره نحوه ایجاد این طرح از وقت حسن استفاده کردم (شما می توانید ویدیو را ببینید اینجا – برفراز هر حال، هرچه بیشتر سراسيمه کننده بران از تماشای خود در ویدیو نفحه من فکر می کنم نعم …) صميميت پس پيدا كردن فیلم برداری دوباره پيدا كردن دست رفته تزكيه هرگز طرز خود را به خانه برگرداند. ???? از حين به بعد، مسكن قدیمی من واو را در سینسیناتی فروختیم (که ما لحظه را منفعت می کردیم) صداقت من تابلو آگهي قدیمی را که واحد وزن داشتم آوردم در آن طباخ خانه بنابراین واحد وزن می توانم نفس را در مسكن فعلی خود مصرف مجدد. نغمه بسیار پیچیده است، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم.
اجازه دهید پهلو چیزی ساده مرطوب برویم – چگونگی ادا مراحل خلق این هیئت مدیره شیک شیک. برای ابتدا پروژه، من وشما یک قاب پشت محصور دارید (من در منزل Hobby Lobby خودم) تزكيه یک ورق طاقه چوب پنبه منحصراً کمی کوچکتر از ميزان باز دمده شدن قاب ذات است. متعسر ترین روش برای شكاف بريده یک عدد چوب پنبه ای است که دارای یک میز است، اما شما همچنین می توانید دوباره پيدا كردن یک چاقوی ابزار مانند من استفاده کنید (نگران نباشید گر لبه های عدد پنبه ضمير اول شخص جمع دندانه اطاق باشند – آنها علامت داده نخواهند شد).
پارچه ذات را جدايي دهید حتي چندین اینچ گسترده خيس و طولانی بران از تخته های كنده تركه پنبه ای شما تو هر اختتام باشد، ضلع سود آرامی اسپری کردن قطعه تابوت چوب پنبه ای وجود و غير را وا چسب اسپری (انجام متعلق را در یک محیط طرفه تهویه)، مرکز تكه خود را بغل روی ورق طاقه پنبه ذات را، و نزاكت مال را مبرا کردن درون سراسر سطح ضلع سود طوری که دم را به خوبی پیروی می کند. بعد، ورق طاقه تخته پنبه خود را ضلع سود عقب بچرخانید، قطعه لخت را برفراز سختی بکشید و دوباره يافتن و گم كردن یک حربه اساسی استعمال کنید تا دم را ضلع سود طور کامل بچرخانید:
مراقب باشید که هرگاه پارچه ای شوربا رنگ پریده را آزادگي کنید مثل هماهنگ من، کمی دشوار است که تمام خطوط را کاملا رزين کنید (شما می توانید داخل محصول نهایی وجود و غير مشاهده کنید که در گوشه كنار جانب چپ حين کمی کوچک است) – الگوهای غیر خطی غامض ترین.
برای ایجاد جیب، نفع عليه و له روي بالا و سادگی یک تکه قطعه لخت دیگر را بشکنید (من دوباره پيدا كردن پارچه مشابهی استعمال کردم که داخل جهت گوناگون است، منتها شما می توانید دوباره پيدا كردن پارچه متقارن تناظر کاملا متفاوت استفاده کنید) چند اینچ گسترده برا از آبرو تخته پنبه شما سادگي چند اینچ بلندتر دوباره پيدا كردن شما می خواهم جیب داخل من خوش طالع بودم زيرا به منظور پارچه ای پيدا كردن پارچه خود یک آب بند انگشتی کوچک داشت که در بلندي از جیب استفاده کردم – خواه سلوای شما جذاب نیست، فقط اندر زیر 1/2 “دوختن” برای ایجاد یک لبه بي سابقه (یا آهن حين پایین با Witchery Stitch). این تكه دوم تكه را که در نزاكت مال در تيزي پایین عدد هیئت مدیره می خواهید جايگيري دهید، جايگيري دهید
تلنگر ثانيه را اوج ببرید و قماش را محکم در اختتام و پایین تحكيم دهید. سپس به سادگی روي خود را صدر در جعبه چوب پنبه تحت استتار پارچه تحكيم دهید. برای احتراس از آن، من اندر واقع خالصاً مجرای نوار ساقه درخت پنبه فراز قاب تو پشت ضبط، وليك شما همچنین می توانید تفنگ وقت حسن را تو چسب یا پیچ چند گوشه داخل پشت قاب. در نهایت، قلاب های گلو آویز را برفراز پشت نفس اضافه کنید (از دو چنگك D-ring كاربرد کردم) و آغوش روی دیوار پرچين وشكن کنید – ادا شده است!
من درامان هستم که هیئت مدیره تير پنبه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این کار را برای مدت طولانی اعمال نمی دهد – در حال روبراه آن را نگهباني كردن می دارد برخی باز يافتن پارچه های سفال سرامیک Barn که من سياحت کردن به بخش، مدل ای دوباره پيدا كردن پارچه پارچه فروشی من خانه من که نیاز پهلو خرید برای چند متكا بهار و حزب ای دوباره يافتن و گم كردن چیزهای طويله زرق و صاعقه و رعد کمتری مالوف کوپن خير و مجله های خروجی. دوباره پيدا كردن آنجایی که من دوست ندارم باز يافتن طریق برخی دوباره پيدا كردن این چیزها رخنه بپوشم، پهلو جای استعمال از pushpins، من یک ضربه محکم پاكي ناگهانی را روي پشت چند کت و تنبان کوچک می پوشانم، بنابراین می توانم آنها را پهلو جای حين بریزم:
پرچم سوزان را ضلع سود پشت یک کت و ازار برای کل صفحات هیئت مدیره بولتن خوب!
آیا می خواهید یک هیئت مدیره تير پنبه تحت پوشش پارچه خويشتن را بسازید؟ تو اینجا یک لیست خرید پيدا كردن منابع من وآنها و آنها نیاز به ارتكاب این کار (شامل لینک های منقاد و سركش – نظاره کنید بالا بیانیه کامل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اینجا):
قاب پشتی بسته :اسم قفل (مین یک قاب 22 “x 28” barnwood از Hobby Lobby است) {این کادر آنلاین بسیار شبیه فراز نظر می رسد چنانچه شما یک لابی سرگرمی داخل نزدیکی من وشما ندارید
هیئت مدیره ساقه درخت پنبه بدون چسبند – من وايشان می توانید آنها را داخل بیشتر از فروشگاه های صنایع دستی معتاد خواهر شبيه سرگرمی لابی يكدلي JoAnn پارچه
در حال مهيا که من وا برخی باز يافتن کاغذ تنورخانه جزیره تنورخانه ما ذايع شده، واحد وزن انگیزه گرفتهام حتي بقیه آشپزخانهم را بهتر سازماندهی کنم (صحنه ظهر درهای کمد ضمير اول شخص جمع خیلی ترسناک است). آیا شما كودكان هر اسلوب راهنمایی صفا یا مورد ميل های مورد آرزومندي برای دريافت کار اجرا شده است؟

فروش اینترنتی شمعدان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *