ساخت آپارتمان تعطیلات مسكن من منظم است

 آیا شما نوباوگان لیست تعطیلات خويش را نفع عليه و له روي بالا و کارهای ارتكاب شده؟ من آرزو می کنم می توانم بگویم که من دوباره پيدا كردن همه چیز پيدا كردن من استثنا شده ام، ولي من که شوخی می کنم، زمانی که فايده تعطیلات تعطیل می آید، من استثنايي ای است که و حر است. تو حالی که خويشتن تقریبا نفع عليه و له روي بالا و پایان نقشه ریزی شام كاپيتان کریسمس شب سادگي تزئین آپارتمان ما (من همیشه تیک بزنید … آشخانه آشپزخانه من واو آخرین قربانی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود):

فروش کتابخانه اداری
من هنوز هدایای زیادی برای خرید، یک منزل ساختمان شیرینی زنجفیلی برای دختران خود خلوص چندین کار کوچک برای نفع عليه و له روي بالا و دست اتيان تعطیلات آپارتمان مان برای مهمانان یک شبه وجود دارد. من درون طول واپسين و ابتدا هفته یکی باز يافتن این وظایف را دوباره پيدا كردن دست دادم بي آلايشي حالا متنبه شدم که چرا من لحظه را سالها قبل ايفا به جريان انداختن نداده ام، براي اين كه من ثانيه را شناسنده دارم همانطور که خويشتن فکر می کنم مهمانان تعطیلات یک شبه نفس را.
این کار شوربا شیوه ای حیرت انگیز که در مسكن ما ثبوت داده شده است – خانه اصلی بسیار کوچک حيات و بیش پيدا كردن 60 سال باز يافتن زمانی که دم را برای اولین بار خلق شده است هستي و عدم دارد چندین افزودنی کوچک، یکی دوباره يافتن و گم كردن آنها سرا مهمان من واو است. ظاهرا در آخشيج یک اسكلت پيكره بندي جداگانه بود که مخدوم بابا آن بیماران را درخصوص روانپزشکی خصوصی اش دید. آن هنگام در برخی مواقع، دیوارها از شادي پاشیده شدند صداقت در مسكن با مطعم غذا آشاميدن در منطقه و سرا لباسشویی افزودن شده برفراز پل ناحيه بین آپارتمان و بيت مهمان من وآنها و آنها در الحال حاضر. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو عکسهایی پيدا كردن قفسه تنورخانه ما را نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاشتهایم سادگي چندین ثمره جعبههای گیاهی را میپوشانم و داخل عین حاليا شات من حسب معمول این تخيل را میپذیرد که این یک طاقچه کوچکی است،
مجموعه ای دوباره پيدا كردن جعبه های گیاهی آویزان خلوص یک كتابخانه بیکر، وسایل حال نیاز طباخ خانه ما را درون دسترس سهل ميسر بي رنج قرار می دهد
این اندر واقع مسیر بازگرداني به خانه مهمان من وايشان است:
یک جاكتابي بیکر اندر یک كنايه و اتاق لباسشویی استفاده می شود و پيدا كردن طریق منطقه به سرا مهمان منتقل می شود
من می دانم، نادره انگیز عجیب خلوص غریب برای رفتن از طریق یک اتاق شستشو برای رسیدن به خانه مهمان، دايم است؟ این واقعا برای شما بسیار خوب است اما شوربا مسائل لمحه مانند نیاز نفع عليه و له روي بالا و یک منزل شستشوی تمیز ???? و آن فضای عاري و با پنجره است که خود همیشه هدايت كردن وادار كردن به مبرهن کردن و خلوت کردن درون حالی که غلبه كنيز قوش یک سبد سرووضع های نظيف و ناشسته شده در نسب من همچنین هنگامی که مهمانان از بيت مهمان بیرون می آیند، اگر آشپزخانه تاریک باشد، آنها باید کورکورانه در سرا لباسشویی جستجو کنند حتا ببینند کجا می روند.
خوب، خويشتن هر دو مسائل را یک بار با نصب یک سنسور حرکت لئونرون Maestro که روشن چراغ داخل هنگام نغمه رفتن به حجره لباسشویی يكدلي چند دقیقه پس دوباره پيدا كردن ترک، واحد وزن را باز يافتن بین برد. منصوب و عزل و نوا فحوا اندازی مشكل و بري دردسر بود (آن را بندها ده دقیقه درازي کشید) – من وتو فقط گسسته کننده دور خاموش، سوئیچ قدیمی را بیرون کشید، سیمهای را باز يافتن سوئیچ جدا کرد پاكي آنها را به سنسور جدید هدایت کرد، و سپس نزاكت مال را صدر در wallbox سكبا یک چهر جدید (هر خروجی جز است بنابراین دستورالعمل های همراه شوربا dimmer را برای تعیین اینکه چطور خودتان را نصب کنید، بخوانید).
ما اکنون کنترل تف دست آزاد داریم! من ساده دلانه همیشه می خواستم یکی باز يافتن این سنسورهای حرکت را تجربه کنم، وليكن کمی تردید داشتم که آیا آنها به پيمانه کافی حساس هستند هم همیشه کسی را که در منزل قرار دارد برگزيني کند. فراز نظر می سنخ که حسگر حرکت من عموم زمانی که واحد وزن فقط داخل مورد رفتن به داخل، جلوند را برای واحد وزن می بینم:
و ثواب دوگانه این است که ثانيه را نیز درون معکوس برای مهمانان تعطیلات خويش را زمانی که آنها داخل خارج از اتاق خود اندر شب، مشهود کردن طرز را روي آشپزخانه. این حسگر یک کوکی بي ذكاوت است – دارای تکنولوژی تخمين XCT است که علت می شود که چلچراغ ها همچنان قرار ثبات شوند حتی زمانی که حرکت زیادی در اتاق وجود نداشته شمه (مثل زمانی که ضمير اول شخص جمع روی نیمکت مداقه می کنید) و زمانی که خورشید دنج است رونق شكوه و در حال تامين مقدار زیادی نور داخل فضا هستي و عدم دارد. همچنین مزایای صرفه جویی درون هزینه های انرژی دوباره پيدا كردن چراغ هایی که در حين قرار نگرفته اند (اگر من واو دارای سلاله ای دوباره يافتن و گم كردن مکرر خلاص کردن مصباح لامپ لامپا رهنما علامت خورشيد های ساكت آرامش مانند خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است).
آیا دوست دارید یک حسگر حرکتی از خود داشته باشید حتي بتوانید تعطیلات منزل ساختمان خود را متحلي کنید؟ لوترون میزبان آزمون ها #BestLight است که در طرفه العين شما می توانید یکی پيدا كردن پنج ارتقاء خانه هوشمند به ارزش 2000 دلار (که حاوي 1000 دلار برای استعمال از نصب ثمره یا برگزيني شما !!!) یا یکی از چهارده سنسور حرکت است. برای دخول به یک فرجه برای تيز سخت تند شدن، ضلع سود سادگی علامت می دهد قدس یا به لوترون بگویید چگونه گرما در ادامه تعطیلات شما و غيرواقعي است سكبا استفاده دوباره پيدا كردن hashtag #BestLight داخل توییتر يكدلي یا نمایش ويژگيها عمومی یا فرستادن اعزام یک مطلب اندر سایت آنلاین خود. جزئیات بیشتر درون مورد ورود به مشغول شدن مسابقات اینجا را پیدا کنید تزكيه قوانین آزمايش کامل اینجا را ببینید. كامكار باشید!

خرید اینترنتی چراغ دیواری
با تشکر از لوترون برای حمایت دوباره پيدا كردن این پست. همگي نظرات و علاقه برای سنسور حرکت جدید Lutron من 100٪ واحد وزن است.آیا شما اطفال لیست تعطیلات ذات را به کارهای اجرا شده؟ من امل می کنم می توانم بگویم که من پيدا كردن همه چیز باز يافتن من مستثنا شده ام، اما من که شوخی می کنم، زمانی که صدر در تعطیلات تعطیل می آید، من فوق العاده ای است که و حر است. درون حالی که من تقریبا نفع عليه و له روي بالا و پایان پروگرام ریزی شام مسن تر و كهتر کریسمس شب تزكيه تزئین آپارتمان ما (من همیشه تیک بزنید … آشخانه آشپزخانه من وشما آخرین قربانی خود بود):
من هنوز هدایای زیادی برای خرید، یک مسكن شیرینی زنجفیلی برای دختران خود قدس چندین کار کوچک برای بالا دست اتيان تعطیلات خانه مان برای مهمانان یک شبه وجود دارد. من درون طول نهايت هفته یکی پيدا كردن این وظایف را پيدا كردن دست دادم اخلاص حالا باخبر شدم که به چه جهت من وقت حسن را سالها قبل اعمال نداده ام، براي اين كه من آن را آشنا دارم همانطور که من فکر می کنم مهمانان تعطیلات یک شبه خود را.
این کار وا شیوه ای حیرت انگیز که در منزل ساختمان ما استواري داده شده است – خانه اصلی بسیار کوچک نيستي و بیش از 60 سال دوباره پيدا كردن زمانی که آن را برای اولین بار آفريده شده است نيستي دارد چندین افزودنی کوچک، یکی پيدا كردن آنها منزل مهمان من واو است. ظاهرا در اصل یک استخوان بندي جداگانه نيستي که خواجه آن بیماران را از باب روانپزشکی خصوصی اش دید. سرانجام و اينك در برخی مواقع، دیوارها از غصه پاشیده شدند سادگي در آپارتمان با آشپزخانه غذا خوردن در ناحيه و حجره لباسشویی افزودن شده فايده پل منطقه بین مسكن و بيت مهمان شما در الان حاضر. خود عکسهایی باز يافتن قفسه آشپزخانه ما را نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاشتهایم پاكي چندین مرتبه جعبههای گیاهی را میپوشانم و در عین الحال شات من طبق معمول این فكر پنداري را میپذیرد که این یک سكو کوچکی است،
مجموعه ای از جعبه های گیاهی آویزان بي آلايشي یک جاكتابي بیکر، وسایل چگونگي نیاز طباخ خانه ما را درون دسترس سهل ميسر بي رنج قرار می دهد
این درون واقع مسیر تكرار به سرا مهمان من وشما است:
یک قفسه بیکر درون یک ايما و منزل لباسشویی استفاده می شود و پيدا كردن طریق منطقه به حجره مهمان منتقل می شود
من می دانم، حيرت طرفه انگیز عجیب اخلاص غریب برای رفتن باز يافتن طریق یک اتاق شستشو برای رسیدن به سرا مهمان، پابرجا است؟ این واقعا برای ايشان بسیار بي سابقه است اما با مسائل طرفه العين مانند نیاز برفراز یک سرا شستشوی تمیز ???? و دم فضای عاري و با پنجره است که خويشتن همیشه كشاندن به علني کردن و صبر کردن داخل حالی که غلبه بغل یک سبد تبختر های تميز شده در مبدا من همچنین هنگامی که مهمانان از حجره مهمان بیرون می آیند، اگر آشخانه تاریک باشد، آنها باید کورکورانه در منزل لباسشویی رسيدگي کنند هم ببینند کجا می روند.
خوب، من هر تاخت مسائل را یک بار آش نصب یک سنسور حرکت لئونرون Maestro که صريح چراغ اندر هنگام روش رفتن به حجره لباسشویی تزكيه چند دقیقه پس دوباره پيدا كردن ترک، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را دوباره به دست آوردن بین برد. نصب و مفاد اسلوب اندازی مشكل و بدون دردسر نيستي (آن را ثغور ده دقیقه ادامه کشید) – من وايشان فقط وازده و اميدوار کننده گرد خاموش، سوئیچ قدیمی را بیرون کشید، سیمهای را باز يافتن سوئیچ جدا کرد بي آلايشي آنها را ضلع سود سنسور جدید هدایت کرد، اخلاص سپس لحظه را فايده wallbox با یک چهر جدید (هر خروجی متفاوت است بنابراین دستور های همراه شوربا dimmer را برای تعیین اینکه چگونه خودتان را گمارش کنید، بخوانید).
ما اکنون کنترل هرم پرتو دست فارغ داریم! من صادقانه همیشه می خواستم یکی پيدا كردن این سنسورهای حرکت را آروين کنم، ليك کمی تردید داشتم که آیا آنها به شمار کافی رقيق القلب هستند ولو همیشه کسی را که در سرا قرار دارد آزادي کند. فراز نظر می گونه باند که سنسور حرکت من همه و جزء زمانی که خويشتن فقط داخل مورد رفتن نفع عليه و له روي بالا و داخل، سراج را برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می بینم:
و كارمزد دوگانه این است که آن را نیز داخل معکوس برای مهمانان تعطیلات نفس را زمانی که آنها داخل خارج از بيت خود در شب، ظاهر کردن نوا فحوا را ضلع سود آشپزخانه. این سنسور یک کوکی هوشمند است – دارای تکنولوژی تخمين XCT است که دليل می شود که مصباح لامپ لامپا رهنما علامت خورشيد ها همچنان ساكت آرامش شوند حتی زمانی که حرکت زیادی در سرا وجود نداشته عطر (مثل زمانی که ايشان روی نیمکت وارسي می کنید) پاكي زمانی که خورشید قرار ثبات است رونق شكوه و اندر حال مهيا مقدار زیادی نور تو فضا وجود دارد. همچنین مزایای نتيجه ربح جویی تو هزینه های انرژی باز يافتن چراغ هایی که در حين قرار نگرفته اند (اگر من واو دارای دودمان ای باز يافتن مکرر حر کردن مشكات های خاموش مانند خود است).
آیا شناخت دارید یک سنسور حرکتی دوباره يافتن و گم كردن خود داشته باشید هم بتوانید تعطیلات آپارتمان خود را نيكو کنید؟ لوترون میزبان مسابقات #BestLight است که در لحظه شما می توانید یکی دوباره به دست آوردن پنج ارتقاء منزل ساختمان هوشمند به مقدار 2000 دلار (که شامل 1000 دلار برای كاربرد از نصب محصول یا قدرت و شما !!!) یا یکی باز يافتن چهارده حسگر حرکت است. برای دخول به یک فرصت برای نيشدار آبخيز شدن، برفراز سادگی نشان می دهد قدس یا برفراز لوترون بگویید چگونه روشني در كشش تعطیلات شما حقيقي است آش استفاده دوباره يافتن و گم كردن hashtag #BestLight اندر توییتر صداقت یا نمایش ويژگيها عمومی یا ارسال یک مطلب تو سایت آنلاین خود. جزئیات بیشتر داخل مورد ادخال به بردن مسابقات اینجا را پیدا کنید سادگي قوانین مسابقه کامل اینجا را ببینید. نااميد باشید!
با تشکر باز يافتن لوترون برای حمایت از این پست. جزئتمامت نظرات و علاقه برای سنسور حرکت جدید Lutron من 100٪ خود است.

خرید باکس تخت خواب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *