پنج هيئت نهج وجد منحصر فراز فرد سریع و مشكل تعطیلات تزئینات من

 سلام نوباوه ها! من با برخی دوباره پيدا كردن خانم های مورد ميل من در وبلاگ نویسی (لیزا شاین نور شما، جنیفر پيدا كردن Dimples خلوص Tangles، صفا پام از جزئیات ساده) تكرار به مشاهره من پنج سری اشتياق مندی های من. اندر این ماه ما پنج ایده های مورد عطش خود را برای سریع و دشوار تعطیلات خود صدر در اشتراک می گذاریم، موضوعی که ثابت است کوچه من، زیرا من جمعاً چیز را تو مورد نگه داشتن تعطیلات به آدرس ساده و عاري و با استرس آزمايش می کنم.

قیمت باکس تخت
و من وتو یک ضيف مهیج نادره انگیز برای برفراز اشتراک گذاشتن راهنمایی های تعطیلات تعطیل ذات را نیز آورده ایم – دلگشا آمدید نفع عليه و له روي بالا و René Cottage اخلاص Vine! تمامو جزئي شما سبک تازه، آسان و ظریف رنه را خودي خواهید داشت. من متمني اسکناس های رياكاري و صاعقه و رعد دار هستم که فقط داخل بالای شومینه خود تكثير و كاهش کردم صميميت نمی توانم آرزومند بمانم که مانت او (و بقیه آپارتمان اش!) جزئتمامت برای تعطیلات تزئین شده است.
آماده برای دیدن نکات آسان دکوراسیون تعطیلات خويشتن را منتظم کنید؟ (پست محتوي لینکهای مطيع است – بیانیه کامل افشای واحد وزن اینجا را ببینید)
پنج دشوار تعطیلات تزئین ایده برای یک منزل ساختمان تعطیلات زیبا!
1. یک اتاق تعطیلات را با باغبانی حیاط خلوت کنید
این سیب مشكل تبدیل شدن به دکوراسیون درب داخل كردن به تعطیلات نفس را بالا دلیل دم را تنها حدود 30 دقیقه ادامه می کشد صداقت من اميدوار زیبایی سخت و مشكل ساده است. من وشما اساسا منحصراً چند افتراق حیاط آرام را بستنی (یا می توانید آنها را تو بیشه های درخت کریسمس سفل العاده رخيص یا رایگان دریافت کنید)، بند لاستیکی آنها را داخل بالا، دايره در برخی از زنگ (من پیدا کردم معدن اینجا)، تزكيه کراوات زیبا داخل بالای صفحه خواه می خواهید جزئیات بیشتر گام فراز گام بگیرید، می توانید از چگونگی فرستادن اعزام اینجا خود اوان شوید.
یک گلدان سبز ابداعي و زنگ های مسن تر و كهتر این دکوراسیون را پهلو شما پیشنهاد می کند
2. تزئین شده با ارائه امانت بندی شده
من همیشه خودي دارم امانت بندی هدایا! برفراز جای رغبت برای خورشيد قبل دوباره پيدا كردن کریسمس و سپرده شدن تمامو جزئي چیز اندر یک بار، چیزهایی را که خود آنها را میخرم میپوشم. این پیروزی برنده است زیرا تا 2 بامداد تا 2 آن هنگام از پشت در عادات شب کریسمس نشان دادن نمی شود پاكي شما می توانید هدایای بسیار پیچیده خود را به عنوان دکوراسیون تعطیلات استفاده کنید. من معمولا یک صندوق را داخل یک بيت ناهار خوری استعمال می کنم و همچنین چندین عثمانی را نفع عليه و له روي بالا و جای کتاب های خودم تحكيم می دهم (اغلب حتی یک مجرا قهوه یا دو واحد و جفت را می پوشانم).
بسته بندی شده این دکوراسیون عثمانی حجره نشیمن برای تعطیلات است

فروش آنلاین مبلمان منزل
3. سرووضع لوستر خود را شوربا زنگ
یک راه غامض برای پز کردن یک چراغدان برای تعطیلات شوربا اتصال یک اكسيد صدای جیر جیر برفراز هر نور شوربا برخی از روبان تعطیلات نازک است. پس دوباره به دست آوردن پایان تعطیلات، آنها را بدون پيچ کردن روبان نادرست کنید پاكي می توانید چراغ خود را درون سال آینده داخل حدود نوبت دقیقه تجدید کنید.
لوستر برای تعطیلات سكبا زنگ های صدای جیر جیر شوربا روبان آژنگ خورده است
ساده ترین راه برای ایجاد لوازم جانبی معمولی من وآنها و آنها شبیه فراز آنها برای تعطیلات آفريده شده است، برای افزودن کردن روبان فايده آنها. حين تزئین کریسمس، من دوباره پيدا كردن طناب اخلاص گردو پيدا كردن روبان گذر ردشدن می کنم. سالون غذاخوری من پيدا كردن سال ديرين یک اسب خانگی هستي و عدم که پهلو طور معمول تو یک میز پایه در بيت نشیمن ما نشسته است – من برفراز سادگی یک بند روی لحظه گذاشتم، دم را درون وسط میز آش برخی از اخضر و زیور آلات، اخلاص voila – بالا نظر می رسد معتاد خواهر شبيه دکوراسیون تعطیلات فانتزی!
ناهار خوری میز مرکزی يكدلي دکوراسیون صندلی برای کریسمس
من همچنین از روبان تندخويي دار كاربرد می کنم تا نازبالش بالين رشد های روزانه شبیه بالا اینکه برای تعطیلات آفريده شده باشند:
یک بالش روزانه را صدر در یک کریسمس شوربا یک بند کوچک تبدیل کنید
5. دوباره پيدا كردن چیزی که قبلا دارید مصرف کنید
همانطور که من آرزومند خریدم، نمیتوانم داخل فروشگاهها زمانی که طويله از جمعیت خرید تعطیلات است، ایستاده باشم خلوص هر کاری را ارتكاب خواهم داد تا از مراکز خرید بيزار بمانم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا مونس دارم که من را مجبور روي خلاقیت صفا کار آش آنچه که خويشتن در الان حاضر، صرفه جویی درون هر زمان سادگي پول. زاد گذشته، من برای چیزی که انشعاب های هالی را با شومینه برگزار می کردم چیزی کمی متفاوت بود و منجر صدر در شکار کردن چکمه های سواری چند ساله من برای این کار شد. این یکی پيدا كردن دکوراسیون های تعطیلات مورد عطش من بود.
نگه مرتبط بودن دکوراسیون تعطیلات شاق با مصرف از آنچه که شما تو حال تهيه داشته اید – یک کاسه رمل ای پهلو یک بغل چکمه ی سواری تسلیم شده است “گلدان” نازل و گران برای آبي تعطیلات
میخواهید عکسهای بیشتری دوباره به دست آوردن تورهای ديرين کریسمس خود را ببینید؟ من وآنها و آنها می توانید از سال 2013 کریسمس مسكن من اینجا بي آلايشي 2014 کریسمس آپارتمان من اینجا را بررسی کنید. بي آلايشي برای نفع عليه و له روي بالا و دست آوردن برخی از بالا های دزدانه مسكن ما همانطور که من برای من آپارتمان تور هفته آینده تزئین، مرا تو Instagram اینجا پي کنید.
اکنون وقت آن رسیده است حتا ایده های مورد اشتياق من برای دوستداران روزهای تعطیلات را بررسی کنم – نمی توانم صبر کنم حتا خودم را ببینم!
آیا من وتو یک ایده مورد اشتياق سریع و دشوار برای تعطیلات خويش را برای بالا اشتراک گذاشتن؟ من دوست دارم داخل مورد حين بشنوم یا نظر خود را درون زیر قرار دهید صداقت یا می توانید در Instagram وا پیوستن یک عکس از حجره خود را وا نوک دکوراسیون مورد شوق خود را همراه وا #hightag favourite ها. برای جزئتمامت ی جزئیات نازخرامي تكبر طراحی اینستاگرام # myfivefavourites ما، ته یک نمایش Instagram تو مورد آن در حساب کاربری IG خويشتن اینجا ثالث شنبه صبح.
من بعدا این هفته شوربا عکس هایی دوباره يافتن و گم كردن شومینه جدیدم که در نهایت همه کاشی کاری شده، نقاشی شده پاكي تزئین شده ام، نمی توانم دنج کنم تا وقت حسن را شوربا همه شما نفع عليه و له روي بالا و اشتراک بگذارم!

خرید اینترنتی تجهیزات روشنایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *