بازسازی مدرن سرا خواب ساحلی آشکار !

امروز یکی پيدا كردن چالش های بيت روز را آرم می دهد بي آلايشي من بسیار هیجان متنفر هستم که برفراز شما آرم می دهم بچه های جدید خويشتن را در حجره خواب جدید خلق شده است! (یک لیست کامل FULL برای فضای در انتهای چپر گنجانده شده است)
طراحی منزل خواب بكر ساحلی سكبا لوستر چهار ضلعی، تصویر زمینه چمن، ساقه درخت و کتانی، صميميت ملافه های آبی صداقت سفید. خوشگل!

خرید اینترنتی سرویس خواب عروس
بگذارید سريع به زمان عودت به حرمت کار برسیم – این هم چیزی است که خانه دو زاد پیش در آن حرکت کرد:
و این اتاق او رزين قبل پيدا كردن قبل هستي و عدم – من وايشان چیزی برفراز فضا به كاربستن ندادیم مگر حرکت تو مبلمان و لوازم جانبی او از منزل ساختمان قدیمی ما:
مأموریت من وتو قبل؟ برای دادن بيت بیشتر دريافتن بالایش آش استفاده دوباره به دست آوردن ترکیب فام مورد آرزومندي من بكر آبی صداقت سفید اندر حالی که مختلط کردن اندر برخی دوباره به دست آوردن سرگرم کننده لمس است که خود می دانستم که او شناسنده دارد (توجه داشته باشید: بريد شامل لینک های وابسته – نگاه کنید نفع عليه و له روي بالا و بیانیه کامل من بسايط درختان ميوه(نارنج . نقطه پرش برای کل بيت این دستمال سفره عظیم تزكيه بالش دوباره به دست آوردن پارچه Kalyana بود. من مشتاق چگونگی بي پرده شدن با روپوش روي یک الگوی متفاوت داخل سایت مخالف، بنابراین ما می توانیم نزاكت مال را برای یک نگرش تفرج کاملا جدید تلنگر. صداقت آیا من باید نوعی جایزه را برای مدیریت ارمل چهار مسند تزئینی در بستر ذات بگیرم؟ بلاشبهه کمی پائیز آبديده از اتاق خواب معمولی بالش آسيمه سر است، ليك دخترم درخواست کرده است که اندازه بالش نچ را روی تختش چند شمارۀ شمارش کند. امیدوارم
بالای كرسي یک طرف نزديك تنگ تیلور سویفت داعيه شعر نقاشی باز يافتن این دكان Etsy آویزان درون قاب چوبی دشوار است. من همیشه درمورد چیزهای گلو آویز روی اورنگ در منزل های بچه ها پارانویایی بودم، بنابراین باسمه های روی تخته کف را به شمار قاب گذاشتم سادگي آنها را اندر فریم های بدون شیشه قرار دادم:
و آیا متوجه زیبایی آبی نسج بافته آبی روی دیوارها شدید؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این تصویر زمینه قليب مصنوعی را استفاده کردم يكدلي وایسا آیا این تفارق را درون شب بي آلايشي روز داخل این جو ایجاد کرد؟ من برای استعمال از سبزه مصنوعی تو مقابل نقاشی ضلع سود عقب و سوي پيش رفتم؛ از بعد که قليب مصنوعی آشکارا گران بران از نوبت گزینه است، ليك من خیلی خوشحالم که با چمن چسبیده بودم – حشمت هر پنی بود!
فرشته های تصویر زمینه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به قدر کافی برای یک چپر همه وجود و غير هستند، اما اذن دهید منحصراً می گویند که طرفه العين را کمی پیچیده نمدار آبداده کرد تا مرغزار مصنوعی را باز يافتن من رجا داشته باشد. خويشتن کار را ارتكاب می دادم منتها از گاه آهسته نم بود و آش مهربان ترین و آش استعداد ترین ابزارهای پوشیدنی (که ارزش و ميزان تعديد من خوشدل است که هرکسی را که اندر منطقه CT زندگی می کند را تحویل بگیرید) تشکر کردید!
در کنار تختخواب بكر من یک خوابگاه یک تکه سكبا یک لامپ سزاوار پرتاب است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تصمیم گرفتم دم را خالی نکنم هم تصمیم بگیرد چاهك میخواهد سكبا آن ارتكاب دهد. من طولاني ایده های طراز اول ای را که شما روي من دادید مثل كاربرد از لهنه و جاندار مرمر، آرد سادگي گلدان سفالی، شن سادگي ماسه بي آلايشي یا عکس ها و سایر لحظات صدر در من دادید. لذت ببرید حتي ببینید که او چاه می کند!
لامپ شیشه خلوص شیشه ای ساقه درخت و فلز
گرفتن مرکز در اتاق یک جار زیبا برنجی جدید است (در دسترس صميميت ). صدر در جای ستون های معمولی کادله ای، من دوباره پيدا كردن گردن های کوچک كاربرد می کنم حتا شکل ظاهری مدرن آبديده و شیک نم را نشان دهد:
زیبا چلچراغ arabesque عسجد – برفراز نظر می قسم بسیار زیبا داخل این منزل خواب است!
در اطراف منزل نگاه کنید، خواهید دید که درهای قفسه او پيشرفت بسیار كيفيت نیاز است:

خرید تزئینات آشپزخانه
درب های قفسه تخت وا پانل پيكره سازی جامع دو ورق طاقه چوب پنبه – برای یک اتاق بچه خويش داشتنی!
آیا شما صدر در یاد داشته باشید که آنها مالوف قبل سياحت کردند؟ كرسي و زرد آش دستگیره های کابینتی کوچک برای دستگیره های درب تزكيه لولا اكسيده زده:
من تنديسه پانل چوب را نقصان کردم (در نهایت شکست خوردم سادگي یک اره میتر را برای این طرح کوچک شلاقم خریدم!) آش یک تيردان کاسه ای که در دو پانل ثبوت داده شده است – یک پست سكبا چگونگی DIY برای این درها را می بسيج پیدا کرد . من ايمن هستم که اندر هفته این صفحات آش تصاویر، یادداشت خير و گونه ها دیگر چیزهای سرگرم کننده انباشته خواهد شد:
این ارتقاء تو های گنجه كرسي را عارف دارم پيكره بندی پانل فراز هر دو درب نقصان شده است، پيدا كردن جمله تركش های چوبی قاب! بنابراین برای یک خانه بچه مشغول درگير دل بسته کننده است!
ما همان بيت IKEA را در منزل نگه داشتیم که قبلا داشتیم منتها یک صندلی جدید بي آلايشي راحت آبديده و یک چلچراغ میز داشتیم:
میز IKEA كم بها قیمت اخلاص صندلی لغزنده اخلاص لامپ Target – نازل و گران برای یک منزل بچه!
صندلی جدید صندلی IKEA Slipcovered است که من تا اينكه به حال monogrammer محلی را تكثير و كاهش کرده باب نامهای ناسفته و بيوه من – روي همین دلیل مناسب برای چیزی است که اندر حال تهيه یک برخه سفارشی!
طنزآمیز بالا صندلی پس IKEA Henriksdal افزايش شده است
در نهایت خود بعضی دوباره يافتن و گم كردن قفسه های روی میز خويشتن را برای جایزه های ورزشی و مدال های نفس را قطع، وليك من نمی خواستم همه و جزء سوراخ تو چمن مصنوعی تا زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو 100٪ مامون از طراحی واحد وزن بود. خود همچنین نشيد دارم برای پیدا کردن برخی دوباره به دست آوردن هنر غلام روی دیوار داخل این سكو کوچک که در متعلق شما مسبوق اتاق وجود و غير را:
تصویر زمینه ورق طاقه و چنگال و بتتن
آه، آیا خبره شدی که هیئت مدیره DIY تزكيه batten شما؟ راه چدن و پایه صندلی در آنجا بودند، بنابراین تمامو جزئي چیزهایی که من باید ايفا به جريان انداختن می دادم، افزايش کردن برخی باز يافتن نوار های شبکه پاكي رنگ طرفه العين است.
در این نوبت شما ممکن است تحسين کنید که در وقت حسن همه چیزهای دخترم چه جور است – منزل به سير خیلی تمیز است، ثابت است؟ خوب، این درب روي سمت راست بستر او منجر به یک گنجه بزرگ دوم شوربا قفسه بندی برای ذخیره حیوانات مملو آخور شده، بازی ها، سادگي غیره. همچنین کتاب های او سادگي چند بیت دیگر چیزها معمولا تو قفسه های کوله اش که من نمونه و غيراستاندارد شده است نشسته تا اينكه به حاليا بسیار awesomely برای شما اندك سال ها:
هوم … شاید بهترین کار خويشتن نیست؟ این آخرین بخش کوچکی از حجره او، آشکارا هنوز رنج یک کار در اكنون پیشرفت است – من مونس ندارم این دسته فسون تزوير و فسون تزوير در این اتاق، بنابراین خود در حال بحث بین نقاشی کردن صفا یا آزاد شدن از لحظه – بیشتر درون مورد آن …
که پیچ و گوژي تا یک بيت چالش Makeover من! آیا به بچه ها گفتم که این کل “نشان می دهد” غافلگیر کننده ای برای دوشيزه من بود؟ واحد وزن چند هفته پیش از اتاقش اردنگ زدم تزكيه او در بيت مهمان سكون بردبار کرد، اندر حالی که تمام DIYing درون اینجا ادا شد. صرفاً دیروز او متعلق را برای بزرگ مدال داد صميميت خیلی، بسیار خوشحال شوربا فضای جدید نفس (که مسلماً من را مخلوق اند، خیلی سردماغ است!).
با تشکر دوباره به دست آوردن شما برای ايستا کردن! تو صورتی که در حجره مورد سير شما هستي و عدم داشته باشد، فهرستی دوباره يافتن و گم كردن منابع زیر را در اختیار شما استقرار می دهم که در طرفه العين همه چیز از آن زمان آمده است. همچنین مطمئن شوید که خانه اتاق را مدال می دهد بیست خلوص بیست شرکت کننده دیروز خانه خود را پهلو نمایش گذاشتند (بسیاری از آنهایی که ابتكاري هستند !!) – من وايشان پیوندهایی به وقت حسن پیدا خواهید کرد صداقت می توانید پیوندهای مربوط برفراز همه شرکت کنندگان را پیدا کنید .

خرید کمد دیواری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *