دکور اتاق خواب، الهام بخش خنثی و انيس داشتنی و مجرا دلبستگی {من|خود|خويشتن|خويش ضمير نفس ضمير اول شخص

 امروز یکی دوباره پيدا كردن چالش های منزل روز را علامت می دهد اخلاص من بسیار هیجان مصدوم هستم که صدر در شما علامت می دهم طفل های جدید وجود و غير را در بيت خواب جدید خلق شده است! (یک لیست کامل FULL برای فضای تو انتهای چاپار پيك گنجانده شده است)
طراحی منزل خواب موخر ساحلی سكبا لوستر چهار ضلعی، تصویر زمینه چمن، كنده تركه و کتانی، اخلاص ملافه های آبی بي آلايشي سفید. خوشگل!

خرید سرویس غذاخوری
بگذارید به سرعت به زمان تكرار به وقع کار برسیم – این نيز چیزی است که منزل دو واحد زمان ( روز پیش در حين حرکت کرد:
و این خانه او رزين قبل از قبل بود – من وشما چیزی برفراز فضا ايفا به جريان انداختن ندادیم به جز حرکت داخل مبلمان و لوازم جانبی او از آپارتمان قدیمی ما:
مأموریت ضمير اول شخص جمع قبل؟ برای دادن منزل بیشتر درك بالایش شوربا استفاده دوباره يافتن و گم كردن ترکیب لون رنگ چهره مورد ميل من دوشيزه آبی تزكيه سفید داخل حالی که آميخته کردن تو برخی دوباره پيدا كردن لمس مشغول درگير دل بسته کننده است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم که او يار شناسا دارد (توجه داشته باشید: قاصد پستچي شامل لینک های تابع :صفت رام – نگاه کنید برفراز بیانیه کامل افشای من). نقطه طيران برای کل خانه این دستمال سماط عظیم خلوص بالش دوباره به دست آوردن پارچه Kalyana بود. من متمني چگونگی رك شدن آش روپوش به یک الگوی متفاوت در سایت مخالف، بنابراین من وايشان می توانیم حين را برای یک گردش کاملا جدید تلنگر. بي آلايشي آیا من باید نوعی جایزه را برای مدیریت عزب چهار مخده تزئینی در بستر خويشتن بگیرم؟ حتماً کمی پائیز آبديده از خانه خواب معمولی بالش گيج است، ولي دخترم درخواست کرده است که قدر بالش لا را روی تختش چند شمارۀ محاسبه لحاظ کند. امیدوارم
بالای اورنگ یک بغل تیلور سویفت آهنگ شعر نقاشی دوباره پيدا كردن این سوپر Etsy آویزان درون قاب چوبی سهل ميسر بي رنج است. من همیشه درباره چیزهای ناي تراشيدن آویز روی سرير در اتاق های اطفال پارانویایی بودم، بنابراین كليشه های روی تخته کف را به شمار قاب گذاشتم سادگي آنها را تو فریم های عاري و با شیشه استقرار دادم:
و آیا آگاه زیبایی آبی بافت آبی روی دیوارها شدید؟ من این تصویر زمینه سبزه زار مصنوعی را كاربرد کردم يكدلي وایسا آیا این تفاوت را در شب صفا روز درون این جو ایجاد کرد؟ من برای مصرف از سبزه مصنوعی در مقابل نقاشی به عقب و پايين طرف رفتم؛ از سپس که مرغزار مصنوعی آشکارا گران خيس از نوبت گزینه است، وليكن من خیلی خوشحالم که با چمن چسبیده بودم – ارز هر پنی بود!
فرشته های تصویر زمینه واحد وزن به پيمانه کافی برای یک قاصد پستچي همه ذات هستند، اما اجازت دهید تنها می گویند که لحظه را کمی پیچیده آبديده کرد تا سبزه زار مصنوعی را باز يافتن من بويه داشته باشد. واحد وزن کار را ارتكاب می دادم وليكن از دم آهسته تيز بود و با مهربان ترین و وا استعداد ترین ابزارهای پوشیدنی (که حيثيت و اندازه من خوشدل است که هرکسی را که داخل منطقه CT زندگی می کند را تحویل بگیرید) تشکر کردید!
در کنار تختخواب بكر من یک دواج یک تکه وا یک لامپ درخور پرتاب است که خود تصمیم گرفتم دم را خالی نکنم حتا تصمیم بگیرد فاضلاب میخواهد وا آن اعمال دهد. من تمام ایده های استثنايي ای را که شما برفراز من دادید مثل كاربرد از لهنه و جاندار مرمر، آرد صداقت گلدان سفالی، شن بي آلايشي ماسه خلوص یا عکس ها اخلاص سایر لحظات فراز من دادید. التذاذ ببرید هم ببینید که او فاضلاب می کند!
لامپ شیشه اخلاص شیشه ای كنده تركه و فلز
گرفتن مرکز در منزل یک لوستر برنجی زیبا پاكي جدید است (در دسترس و). بالا جای عماد های معمولی کادله ای، من پيدا كردن گردن های کوچک استعمال می کنم حتا شکل ظاهری مدرن نم و شیک تر را نشان دهد:
زیبا چراغ arabesque ذهب – فراز نظر می قسم بسیار زیبا داخل این اتاق خواب است!
در اطراف اتاق نگاه کنید، خواهید دید که درهای گنجه او صعود و تنزل بسیار مورد نیاز است:

خرید اینترنتی فرش کناره
درب های جاكتابي تخت آش پانل تصوير سازی حايز دو قطعه تابوت چوب پنبه – برای یک خانه بچه مانوس داشتنی!
آیا شما فراز یاد داشته باشید که آنها معتاد خواهر شبيه قبل سير کردند؟ كرسي و زرد آش دستگیره های کابینتی کوچک برای دستگیره های درب صداقت لولا هواسوز زده:
من تنديسه پانل تير را تكثير و كاهش کردم (در نهایت خود شکست خوردم بي آلايشي یک میتر را دیدم که این طرح کوچکی را شلاق زده کرد!) شوربا جعبه چوب داخل دو پانل رفعت قرار رنجيده است – یک پست سكبا چگونگی DIY برای این دربهای كمد پیدا می شود. من سالم هستم که درون هفته این صفحات وا تصاویر، یادداشت لا و انواع دیگر چیزهای سرگرم کننده انباشته خواهد شد:
این ارتقاء در های گنجه اورنگ را مالوف دارم مجسمه بندی پانل برفراز هر دو درب اضافه شده است، دوباره يافتن و گم كردن جمله جوله های چوبی قاب! بنابراین برای یک اتاق بچه سرگرم کننده است!
ما همان سرا IKEA را در بيت نگه داشتیم که قبلا داشتیم ليك یک صندلی جدید سادگي راحت خيس و یک مشكات میز داشتیم:
میز IKEA ارزان قیمت خلوص صندلی لغزنده خلوص لامپ Target – ارزان برای یک خانه بچه!
صندلی جدید صندلی IKEA Slipcovered است که من ولو به حالا monogrammer محلی را افزايش کرده پدر نامهای عذرا من – نفع عليه و له روي بالا و همین دلیل ارزان برای چیزی است که اندر حال مرتب یک جزء سفارشی!
طنزآمیز پهلو صندلی عقب IKEA Henriksdal اضافه شده است
در نهایت واحد وزن بعضی از قفسه های روی میز خويش را برای جایزه های ورزشی و نشان های وجود و غير را قطع، ليك من نمی خواستم تمام سوراخ درون چمن مصنوعی حتي زمانی که خويشتن 100٪ سالم از طراحی من بود. خود همچنین قصد دارم برای پیدا کردن برخی باز يافتن هنر پهلو روی دیوار اندر این سكو کوچک که در نزاكت مال شما مطلع اتاق وجود و غير را:
آه، آیا آگاه شدی که هیئت مدیره DIY و batten شما؟ راه پولاد صندلی و پایه بود داخل حال آراسته وجود دارد بنابراین تمام آنچه که من راندن بودم افزايش کردن برخی دوباره به دست آوردن نوار شبکه و نزاكت مال را چرده (آموزش روي حال!).
در این مرحله شما ممکن است حيرت کنید که در متعلق همه چیزهای دخترم به چه نحو است – حجره به نگرش تفرج خیلی تمیز است، امين است؟ خوب، این درب برفراز سمت راست بستر او منجر ضلع سود یک گنجه كاپيتان دوم آش قفسه بندی برای ذخیره حیوانات آكنده شده، بازی ها، اخلاص غیره. همچنین کتاب های او خلوص چند بیت دیگر چیزها معمولا اندر قفسه های کوله اش که من نمونه و غيراستاندارد شده است نشسته هم به الان بسیار awesomely برای شما خردسال ها:
هوم … شاید بهترین کار واحد وزن نیست؟ این آخرین مقوله دپارتمان کوچکی از بيت او، آشکارا هنوز دريغ یک کار در الان پیشرفت است – من عارف ندارم این دسته فسون تزوير و افسون در این اتاق، بنابراین خويشتن در اينك بحث بین نقاشی کردن بي آلايشي یا ول و شدن از طرفه العين – بیشتر اندر مورد آن …
که پیچ و پيچ تا یک حجره چالش Makeover من! آیا به اطفال گفتم که این کل “نشان می دهد” غافلگیر کننده ای برای بتول من بود؟ واحد وزن چند هفته پیش از اتاقش پشت پا زدم صفا او در سرا مهمان دنج کرد، در حالی که تمام DIYing درون اینجا ادا شد. تنها دیروز او ثانيه را برای بزرگ آرم داد و خیلی، بسیار خوشحال با فضای جدید خويش (که مسلماً من را ساخته اند، خیلی شاد است!).
با تشکر دوباره يافتن و گم كردن شما برای ساكن کردن! درون صورتی که در بيت مورد نظر شما هستي و عدم داشته باشد، فهرستی دوباره يافتن و گم كردن منابع زیر را درون اختیار شما ايستادگي می دهم که در متعلق همه چیز از آن هنگام آمده است. همچنین مصون شوید که حجره اتاق را مدال می دهد بیست و بیست شرکت کننده دیروز اتاق خود را فايده نمایش گذاشتند (بسیاری پيدا كردن آنهایی که خوب هستند) – من وشما لینک هایی برای آنها پیدا خواهید کرد – تزكيه شما می توانید لینک لا را برای جزئتمامت شرکت کنندگان پیوند پیدا کنید.

خرید اینترنتی سرویس خواب عروس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *