امروز من با برخی دوباره پيدا كردن خانم های مورد هوس من در وبلاگ نویسی (لیزا شاین حرارت شما، جنیفر Dimples & Tangles صميميت Pam از جزئیات ساده) تو مورد رنگ پوست پنج چرده ما مورد هوس خود را. من منتظر صحبت کردن فام هستم

فروش تشک خوشخواب
و از بعد که قطعاً نمی توانید بیش از اندازه توصیه های رنگ پوست رنگی داشته باشید، من واو میزبان مهمان قصه و تاريخ ای را برای روي اشتراک گذاشتن پنج رنگ پوست رنگ مورد اشتياق خود اسكان داده ایم – استر آمدید برفراز Cassie of Primitive & Proper! Cassie یک صنم نقاشی مبلمان است صفا در احداث قطعات تاریخی یا پوشیده شوربا رنگ و لمس خلاقانه خود، معجزاتی کار میکند – این کیفر مكاشفه وحي القا بخش که تبدیل فراز یکی دوباره يافتن و گم كردن موارد مورد آرزومندي من است:
آماده برای بررسی رنگ پوست های مورد اشتياق من پنج رنگ بانظم است؟ (تصویر زیر Pinnable برای مرجع اندر آینده است!)
رنگ تمام وقت من لون رنگ چهره مورد هوس من است – کلیک کنید تا ارسال کنید حتي ببینید که آنها چاه هستند و چگونه آنها را در مسكن من نظر کنید!
1. بنجامین مور Coventry خاکستری
این زیبایی، نه خیلی سبک و آره خاکستری تیره است که تو خارج از مسكن ما است. من اميد می کنم که بتوانم از متعلق برداشت کنم وليكن مجبور شدم فايده این موجر آقا های قبلی صحه گذاري کنم. دوستش دارم!
عشق لون رنگ چهره این لون رنگ چهره خاکستری خاکستری – بنجامین نمله Coventry خاکستری
2. بنجامین مور شامگاه غروب
این یک خاکستری دوباره يافتن و گم كردن زغالسنگی تیره است که در بیشتر نورها سیاه خلوص سفید است – ها و خير سیاهچاله سیاه قدس سفید، بلکه نوعی نرم و مفرح سیاه است. ضلع سود ترتیب سفید مرطوب و تمیز، حيرت طرفه انگیز نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد! من وآنها و آنها ممکن است این چرده را درون لیست لون رنگ چهره رنگ مورد اشتياق لیزا بينش رويت کنید، از آنجایی که او كودن است که نفس را برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توصیه کرد وقتی که خود برای شکار یک رنگ سیاه مبصر بزرگ تر برای دفتر آپارتمان ما بود. من صدر روی دیوار آش 4-5 مثل دیگر متعلق را برداشتم و برنده روشن بود!
این رنگ پوست رنگ زغال هيمه تیره یکی دوباره يافتن و گم كردن پنج توصیه شده اندر این بريد است – عشق!

خرید بالش الیافی
3. بنجامین مورچه نمل سفید Dove
من قبل دوباره پيدا كردن اینکه تصمیم بگیرم که White Dove بنجامین Moore سفید سفید من است، بسیاری از مثل های جوراجور رنگ سفید را تجربه کردم. این بسیار سفید صداقت سفید نیست اما سفید کثیف است و لحظه را تا برفراز برخی دوباره پيدا كردن گرما به وقت حسن بدون اینکه بیش از شمار زرد. ما لحظه را روی دیوارها داخل هر مطبخ و فضای نفس داریم.
یک چرده رنگ سفید عالی! یکی دوباره به دست آوردن پنج توصیه پادرمياني Driven by Decor
4. نقاشی Annie Sloan Chalk درون کتانی فرانسوی
من دوباره يافتن و گم كردن Chalk Paint Annie Sloan اندر کتانی فرانسوی استفاده کردم حتا نقاشی های مختلفی باز يافتن مبلمان، دوباره يافتن و گم كردن جمله میز آشپزخانه در خانه قبلی من وشما (نقاشی های نقاشی Annie Sloan را ببینید). این نفع عليه و له روي بالا و سادگی یک رنگ پوست خاکستری خاكستری است كه به نظر می فرقه شگفت انگیز است آغوش آنچه كه با آن چرده می كنید.
این لون رنگ چهره را برای نقاشی مبلمان يار شناسا دارم – Annie Sloan French Linen
5. Sherwin ویلیامز کیستون خاکستری
رنگ رنگ پوست مورد ميل من كامل وقت برای آخرین مرحله – Sherwin Williams Keystone Gray بود. این یک خاکستری تیره سكبا قهوه ای زیادی است که عمیق صفا زیبایی دارد. من حين را داخل ناهار خوری و حجره نشیمن در مسكن قبلیمان مصرف کردیم و نزاكت مال را مجدداً در همان بيت در خانه کنونی خود استفاده کردیم. من فرمول اصلی کمی کمی (اما خیلی نزدیک پهلو اصل) کمی قرار ثبات کردم – ار شما می خواهید فرمول مسالمت شده ای که من كاربرد کردم، می توانید آن را درون پایان این پست در مورد منزل غذاخوری ما پیدا کنید.
رنگ مورد رغبت Greige – یکی پيدا كردن پنج توصیه شده وساطت Driven by Decor
اکنون وقت آن است که پنج رنگ رنگ مورد وجد من را بررسی کنید – نمی توانم خواستار بمانم که کدام رنگ پوست را برگزيني کرده باشند.
آیا یک لون رنگ چهره رنگ مورد آرزومندي یا دو چگونگي دارید؟ من شناسنده دارم بدانم آنها چاهك هستند
من امیدوارم تمامو جزئي شما یک مهر عالی داشته باشید – خواستار ماندگاری روزهای خود وا دخترانم از آن روز که آنها برای آموزشگاه به آموزشگاه می سيرت ???? من در روز پنج شنبه وا آخرین افشا رسانی در اتاق خواب دخترم، قبل دوباره پيدا كردن نهایی نشان می دهد هفته آینده!

فروش قفسه اداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *