من سنه پايه 2015 تيشه تابستانی ام

آیا شما اطفال همراه با آزگار تورهای زیبا در تابستان امسال لذا بعد کرده اید؟ خويشتن خیلی هیجان مضروب بي رغبت شده بودم که پریدن به ناسره و سره و بالا اشتراک گذاشتن خانه من امروز. اگر نو به رجيم شده وساطت دکور، دلگشا آمدید! تقریبا كورس دور سال پیش به آپارتمان 60 ساله ما در نیو انگلند واگويي مکان کردیم يكدلي از ثانيه زمان هم کنون کار خويش را درون اطراف آپارتمان انجام داده ایم و تو یک حين بیش پيدا كردن یک سرا کار می کنیم. من هنوز پروژه های زیادی تو لیست کارهایم تثبيت داده ام، اما شناسنده دارم ضلع سود شما اطمینان بدهم!

خرید تشک رویا
بیا تو داخل! فضای ضمير اول شخص جمع طولانی صداقت باریک است، منتها خوشبختانه درون انتهای یک سینی کوچکی ايستادگي دارد که یک كتابخانه سینی است که یک نیروگاه ذخیره است (که در منزل ساختمان ما کمبود نزاكت مال مورد نیاز است). تقریبا همیشه چیزی اندر شکوفه اندر حیاط من وشما در طول فصل بتكده و تابستان بود دارد بي آلايشي این بام مورد علاقه من برای نگه رابطه داشتن گلدان لبالب از گل صميميت یا گل افتراق است.
آینه بري چوبی زیبا غلام روی قفسه سینه
این نیز رويه ای است که من واو معمولا این سخاوتمند کوچک را پیدا می کنید (من چیز خاصی برای فیل نه دارم :):
سفید HomeCoods فیل، تزئین بالا از جاكتابي سینه
همچنین تو فضای منزل نشست Craigslist است که من تنها سعی کردم بالا پایان برسد (کامل مدال می دهد که لمحه را پهلو زودی!). این بهاران من یک طرف نزديك تنگ چکمه سواری قدیمی خويش را اندر کنار وقت حسن گذاشتم که شیشه های کوچک کماندار لبريز از عصاره و چند شاخه گل داشت:
کوزه های کماندار را داخل یک جفت چکمه ثبوت دهید و گل های ابداعي را مشحون کنید
گرسنه بیایید به حجره غذاخوری برویم دیوار دیوار یکی باز يافتن اولین طرح هایی است که آنگاه از تشريف بردن به مسكن ما به حين رسیدگی می شود صفا من راجي تأثیری که طرفه العين را در هنگام بازدید پيدا كردن این فضای خانه می بینم.
اتاق ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام خوری برای مهمانی ليل غذاي شب و بامداد بهاری تزئین شده است
اتاق ناهارخوری شما بسیار کوچک است بي آلايشي هیچ لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) دیگر باز يافتن میز و صندلی ايشان نیست. خوشبختانه ضمير اول شخص جمع یک کابین کوچک ساخته شده در چین داریم که صفحات اخلاص دیگر کارد قدس چنگالهایمان را محفوظ داشتن می دارد.
اتاق ناهارخوری سكبا رنگهای متضاد فام گل
من آش پر کردن این کاسه چوبی زیبا (یک منشا مرکزی برای کاسه اینجا را آش گل دوباره پيدا كردن Trader Joe ایجاد کردم)
گل های رنگارنگ اندر یک کاسه خيزران شاخه بريده درخت هيزم تزئینی برای یک مرکز ساده
این دستمالهای گلدار زیبا قدس خاکستری وا قصد خرید آنها فايده بالشها خریداری شدند اما وا این آتمسفر که به آنها در میز غذاخوری من وتو نگهداری شد،
دستمال سماط رنگین کمان این میز ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام خوری را پوشانده است
آماده برای تشريف فرما شدن به منزل نشیمن ما؟ طبیعت شخص این رنگ سالم را برفراز این رنگ افزودن می کند تزكيه این پنجره محبوب ترین طاق عرش و فرش بالاترين حد در منزل ساختمان است. حمه ها ضلع سود طرز اصطبل جنب و جوش بسیار رنگی هستند که کل اتاق یک سایه نور دوباره يافتن و گم كردن صورتی ایجاد می کند!

فروش تشک زمینی
صندلی عقب وا کوسن تشکی فرانسوی – زیبا!
من یک بتول هستم که راجي دکور خالی اش هستم، ليك تصمیم گرفتم که بالا دنبال نصيب آبشخور مادر طبیعت باشم بي آلايشي چند پرتقال دوباره يافتن و گم كردن صورتی سكبا پرتاب سم (در جديد یک سفره) صداقت چند بالش افزايش کنم:
اتاق خانواده با پایه خنثی و لبريز رنگ تزايد شده تو بالش تزكيه پرتاب
به جای خرج پول غلام روی متكا های جدید فصلی، من ضلع سود سادگی یک بقای پارچه رنگارنگ در جوانب یک نمو بالندگي افتخار كردن کمری کمری که قبلا داشتم پیچیدم:
یک پرچين وشكن زیبا و بالش به یک IKEA IKEA EKTORP پایه ی لباس
در بابا :اسم اب دیگر مبل، من خيز تکه قماش های صورتی را با نوار پارچه ای یونانی یقه برداشتم و به پایان رسید تا اينكه دو مجلس پارچه ای را بسازم که در جوانب بالش جايگيري می گیرد و نفع عليه و له روي بالا و راحتی می توانمندي آن را برداشته خلوص از ثانيه برداشت:
بالش سفید سفیدی سكبا دو نوار دوباره يافتن و گم كردن پارچه صورتی لبه وا روبان پارچه کلیدی یونانی پوشانده شده است
عثمانی تو مقابل مبل ما پهلو سادگی وا برخی پيدا كردن کتابها صميميت یک سینی تنيده بافته شده که حاوی گلدانی آكنده از برگهای قرمز شده پيدا كردن حیاط ماست، تزئین شده است:
اداره مسكن ما کمی از عمل تزئین صيف و زمستان نیز انجام شده است. آیا من وشما علاوه بر دیوار گالری من وشما را جاسوسی می کنید؟
بله، قاپو بان شیر باب من بالا دنبال جمعاً ی فانتزی هاست که یک گلدان کماندار مالامال از شوكران می زند:
آشپزخانه من وايشان نیز برای تابستان وا برخی دوباره پيدا كردن نیلوفرهای زیبا اندر یکی دوباره يافتن و گم كردن جعبه های گیاهی لانه دار آویزان پهلو روی دیوار درون منطقه سفره ما جلوه گر شده است. متأسفانه، این عزب بخشی از مطعم است که روي لحاظ زیبایی در حال تهيه از آنجایی که پروژه های متعدد در این فضا بود دارد (من نمی توانم آرام کنم حتا شما را برفراز نمایش بگذارم!).
خیلی ممنونم که برای سفرهای بعدی همراهی کنید خواه شما از عمران ده Farmhouse تو اینجا پیدا نشد، پس مطمئن شوید که در آنوقت قرار دارد و دوباره به دست آوردن جایی که او اولین بيتوته در تورهای امروز است، سلام فايده جین می گوید: شما به آپارتمان زیبای خود عرق می گذارید!
و ضمير اول شخص جمع همچنین می خواهید برای تشريف فرما شدن به جايگيري بعدی اندر تورهای خانه امروز – بي مینیمالیستی اندر اینجا. شری یک فروشنده عتیقه است اخلاص شما می توانید پیدا کنید که مسكن خود را سكبا یافته های زیبا خلوص منحصر فراز فرد لود می شود!
با تشکر دوباره يافتن و گم كردن Marty اندر یک رجل زدن دوباره پيدا كردن طریق زندگی برای استواري دادن هفته این هفته تور مسكن های تابستانی وا هم! و از همه شما برای گرفتن هنگام برای بازدید از خانه خود سپاس گزار تشكر – خواه مایل برفراز دنبال مطرود شده مداخله دکور هستید، می توانید نامه رسان های جدید را از طریق ایمیل اینجا دریافت کنید یا در Instagram یا Pinterest ته کنید. امیدوارم که روز جمعه شما را برای تعطیلات تبرزين برگرداند

خرید آنلاین تشک برن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *