دشوار رول کاغذ دیواری دیواری

 وای – این هفته کجا رفت؟ آیا برای اطفال هم تصعيد کردید؟ من می دانم که برخی باز يافتن شما در امتداد روز دوباره پيدا كردن کیدو ذات برای مكتب برای تابستان استعمال می کنید – هنوز دريغ چند هفته ادامه می کشد وليك ما دوباره به دست آوردن فکر کردن درباره نحوه رجل زدن درون روزهای شتا خودمان جلوگير نیستیم! من قصد دارم تا اطمینان حاصل کنم که دختران خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در طول تابستان بیشتر هنگام باد خلاقانه ای را نسبت دهي به لمحه نمایش روی سامان نمایش می گذارند، بنابراین چند هفته این هفته را برای کم کردن منزل اتاق صنایع دستی خودم ادا دادم؛ که در.

فروش لحاف لایت
مدت دما زیادی است که من دوباره به دست آوردن هر سرا عکس صنایع دستی بالا اشتراک گذاشتهایم – آیا من واو این فضای کوچک و منحصر بفرد I-always-hit-my-head-on-the-low ceiling را فايده یاد می آورید؟
خیلی دوباره به دست آوردن فضا دوباره پيدا كردن زمانی که اتاق تنورخانه من تقریبا خيز سال پیش ساخته شده تغییر نکرده وجود (به به غير اینکه آن را بسیار، خیلی مهیج …) ليك اکنون یک کمی کوچکتر هستي و عدم دارد – یک رول کاغذی روی دیوار که دختران می توانند آن را بکشند، بازی ماموریت یا استعمال از دم را برای عموم چیز دیگری که می توانند تصور کنند. ما دم را شوربا شروع یک لیست سطل تابستانی از چیزهایی که می خواهیم در تابستان امسال ادا دهیم – بزينهار هستم که شوربا گذر زمان دبستان خارج می شود، با برنامه های بزرگ مشحون می شود (آیا متنبه شدید که جزئتمامت ی خويشتن مشارکت تو لیست هم کنون دربرگيرنده مواد غذایی ????
رول کاغذی را در منزل صنایع دستی، مطعم یا عموم جای دیگری که میخواهید تهیه کنید یا لیستی را آش این DIY دشوار بگذارید، ببندید.
این دون العاده سهل ميسر بي رنج کمتر دوباره يافتن و گم كردن 30 دقیقه DIY پروژه است که بله فقط برای بيت های صنایع دستی – یک رول کاغذ دیواری نیز علاقه مند کننده در خانه بچه ها، آشپزخانه، خلوص یا دفتر خانه است. من نفع عليه و له روي بالا و سادگی دو ديد پیچ را که کمی کوچکتر دوباره يافتن و گم كردن 1 “در درون قطر بوده و برفراز دیوار تقریبا 18-3 / 4 متصل می شوند، برداشتم (چشم های پیچ من دريافتن خوبی دارند حتی يا وقتي كه در ستدنده ها نیستند منتها بسته هستند بغل روی دیوارهای شما ممکن است یا ممکن است نیازی به مصرف از مجمع ندارد):
سپس واحد وزن 18 واحد و جفت کاغذ سفید اخلاص 1 هيمه چوب را برداشتم (شما می توانید آنها را داخل فروشگاه های غامض افزار صميميت یا صنایع دستی پیدا کنید)، 22 ساعت راستا کشید و وقت حسن را دوباره پيدا كردن طریق چشمان پیچ و تو کاغذ رول:
بالاخره خويشتن پایین رول کاغذ را بالا دیوار محکم بستم. زير العاده راحت و بغرنج و امیدوارم چیزی است که دختران من دوباره به دست آوردن این تابستان كاربرد زیادی می کنند!
پیش دوباره يافتن و گم كردن اینکه مدرسه از ثانيه بیرون بیایند، خود نیز تو برخی از وسایل جدید صنایع دستی ذخیره می شوم، ولي در این فضای کوچک، چیزهای زیادی برای خلاقیت هستي و عدم دارد:
Cubbies تعداد چوب سكبا کوزه های کماندار نگهداری وسایل نقلیه
و مكالمه سخن گفتن کردن درون مورد مبدع و ويرانگر بودن، موعد بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ما برای فکر کردن تو مورد هدایای قدردانی است، بنابراین فکر کردم خود یکی دوباره يافتن و گم كردن موارد هيئت نهج وجد علاقه ابو را دوباره يافتن و گم كردن چند واحد زمان ( روز پیش ضلع سود اشتراک می گذارم – یک زنبيل هدیه s’mores سكبا چنگال کوره کبابی، کولر کوچک ، و آزگار مواردی که برای S’mores است. خويشتن حتی یک رامشگر هوشمند یک نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه برچسب ناز را داشتم که می توانست شوربا آن استعمال شود: “ما ضلع سود معلمان S’MORE اخت شما احتیاج داریم!”
کیت S’mores – آشنا یک هدیه نیک درک آموزنده
برای برخی باز يافتن ایده های قدردانی بیشتر، همچنین می توانید دوباره پيدا كردن این پست وا برخی باز يافتن ایده های زیبا برای پوشیدن کارت های هدیه استعمال کنید.

خرید ملحفه ساده
این برای خويشتن این هفته است – من برای تعطیلات اختتام هفته طولانی آش برخی پيدا كردن کباب کردن، رژه پاكي … شمع زیادی دوباره پيدا كردن مالچ که باید گشادگي یابد. امیدوارم همگي شما دوباره يافتن و گم كردن R & R نهايت هفته لذت ببرید!وای – این هفته کجا رفت؟ آیا برای بچه ها هم تصعيد کردید؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم که برخی از شما در امتداد روز از کیدو ذات برای مكتب برای تابستان استعمال می کنید – هنوز ملال چند هفته كشش می کشد وليكن ما دوباره به دست آوردن فکر کردن درباره نحوه قدم زدن داخل روزهای تموز خودمان عايق نیستیم! من خواست دارم حتي اطمینان رد کنم که دختران خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در امتداد تابستان بیشتر دم خلاقانه ای را پيوند به گاه نمایش روی دستگاه نمایش می گذارند، بنابراین چند هفته این هفته را برای کم کردن بيت اتاق صنایع دستی خودم ايفا به جريان انداختن دادم؛ که در.
مدت دم زیادی است که من از هر خانه عکس صنایع دستی برفراز اشتراک گذاشتهایم – آیا من وتو این فضای کوچک صميميت منحصر بفرد I-always-hit-my-head-on-the-low ceiling را برفراز یاد می آورید؟
خیلی پيدا كردن فضا دوباره به دست آوردن زمانی که اتاق مطبخ من تقریبا تاخت سال پیش ساخته شده تغییر نکرده حيات (به مگر اینکه لحظه را بسیار، خیلی مهیج …) وليكن اکنون یک کمی کوچکتر نيستي دارد – یک رول کاغذی روی دیوار که دختران می توانند طرفه العين را بکشند، بازی ماموریت یا استعمال از طرفه العين را برای تمام چیز دیگری که می توانند پندار کنند. ما نفس را با شروع یک لیست ظرف تابستانی دوباره پيدا كردن چیزهایی که می خواهیم در تابستان امسال انجام دهیم – ايمن هستم که سكبا گذر زمان مكتب خارج می شود، وا برنامه های بزرگ ممتلي می شود (آیا مخبر شدید که جزئتمامت ی خويشتن مشارکت درون لیست ولو کنون جامع مواد غذایی ????
رول کاغذی را در حجره صنایع دستی، آشخانه یا همگي جای دیگری که میخواهید تهیه کنید یا لیستی را وا این DIY سخت بگذارید، ببندید.
این فوق العاده مشكل کمتر باز يافتن 30 دقیقه DIY نقشه است که بله فقط برای سرا های صنایع دستی – یک رول کاغذ دیواری نیز علاقه مند کننده در سرا بچه ها، آشپزخانه، يكدلي یا دفتر خانه است. من روي سادگی دو عين بينايي بينش پیچ را که کمی کوچکتر باز يافتن 1 “در تو قطر بوده و روي دیوار تقریبا 18-3 / 4 متوالي می شوند، برداشتم (چشم های پیچ من درك خوبی دارند حتی يا وقتي كه در ستدنده نه نیستند اما بسته هستند پهلو روی دیوارهای من وتو ممکن است یا ممکن است نیازی به مصرف از محفل ندارد):
سپس خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو 18 تا :حرف راس کاغذ سفید صداقت 1 چماق چوب را برداشتم (شما می توانید آنها را درون فروشگاه های متعسر افزار صداقت یا صنایع دستی پیدا کنید)، 22 ساعت طول کشید و دم را دوباره پيدا كردن طریق چشمان پیچ و درون کاغذ رول:
بالاخره واحد وزن پایین رول کاغذ را برفراز دیوار محکم بستم. فروسو و بالا العاده ساده و امیدوارم چیزی است که دختران من دوباره يافتن و گم كردن این تابستان استعمال زیادی می کنند!
پیش دوباره به دست آوردن اینکه آموزشگاه از لمحه بیرون بیایند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز در برخی از وسایل جدید صنایع دستی ذخیره می شوم، وليك در این فضای کوچک، چیزهای زیادی برای خلاقیت بود دارد:
Cubbies ميزان تعديد چوب آش کوزه های کماندار نگهداری وسایل نقلیه
و اختلاط کردن اندر مورد خالق بودن، مهلت بسیاری از ما برای فکر کردن اندر مورد هدایای قدردانی است، بنابراین فکر کردم من یکی دوباره پيدا كردن موارد وضع جنبه علاقه پدر را باز يافتن چند واحد زمان ( روز پیش فايده اشتراک می گذارم – یک سله هدیه s’mores با چنگال کوره کبابی، کولر کوچک ، و تمام مواردی که برای S’mores است. خود حتی یک مغني هوشمند یک عريضه برچسب ناز را داشتم که می توانست شوربا آن مصرف شود: “ما به معلمان S’MORE قرين شما احتیاج داریم!”
کیت S’mores – مانند یک هدیه نیک درک آموزنده
برای برخی باز يافتن ایده های قدردانی بیشتر، همچنین می توانید دوباره يافتن و گم كردن این پست وا برخی دوباره يافتن و گم كردن ایده های دلچسب برای پوشیدن کارت های هدیه كاربرد کنید.
این برای من این هفته است – خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای تعطیلات پايان هفته طولانی با برخی از کباب کردن، رژه صميميت … پالار زیادی از مالچ که باید گشادگي یابد. امیدوارم همه شما دوباره پيدا كردن R & R نهايت هفته لذت ببرید!

خرید مبل راحتی اداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *