اسپری گياه های بيهوده و پرحاصل 3 ركن (که کار می کند!)

 پس دوباره به دست آوردن آزمایش چند فرمول مختلف برای اسپری ارگانیک ارگانیک، من فراز اشتراک گذاری یکی که برای خود بهتر کار کرده است! فروسو و بالا العاده ساده با بي همسر سه مواد راحت و بغرنج است که شما احتمالا در حال مجهز در تيركش خود را!

خرید اینترنتی ظروف آشپزخانه
ما دو شتا پیش به آپارتمان مان منتقل شدیم و پيدا كردن روز اول سكبا نردبان جنگیدیم. من واو در قمر مارس قراردادی را در آپارتمان امضا کردیم اما تا ژوئن نفس را ندیده بودیم و مع الاسف صاحبان قبلی خانه های بهاری را که بهاران را نگهداري نمی کردند، ايستا کردند. بنابراین هنگامی که شما برای نخستین مره از اولین دیدار دم در زیر ثلج در پيس مارس برای نخستین مره کشیده شد، نخستین فکر من اندر مورد چگونگی خودي داشتن تماماً گل هندی ها، ضلع سود سرعت بيدار شدم که جزئتمامت چیز خیلی زیاد شده است حتی راه خود را در نوا فحوا پیاده روی ما مفاد اسلوب می اندازیم:
یک پیشنهاد دوباره پيدا كردن یک بستي برای برفراز دست روايت كردن همه چیز بریده شده يكدلي علف های بي نتيجه … 1500 دلار بود. دوباره پيدا كردن اینرو، شغل مبصر بزرگ تر خود را پيدا كردن استخدام شغلی بيرون کردیم. شوهرم صداقت من دوباره يافتن و گم كردن سال بدايت تابستان یک تون پيدا كردن یخچال ضمير اول شخص جمع کار می کردیم تا ثانيه را پهلو شکل شکل بگیریم قدس بزرگترین چالش مبارزه شوربا علف های هرزه و مفيد است. ما عصير حل خوبی داریم که منجر فراز نگرانی داخل مورد كاربرد از مصرف شیمیایی خشن مالوف Roundup می شود تا کار را انجام دهد. بنابراین در دنباله دو زاد گذشته، من شوربا چند فرمول يكسان برای اسپری نبت های هرزه و مفيد آزمایش کرده اب و تصور می کردم که یکی پيدا كردن بهترین ها را برای من نفع عليه و له روي بالا و کار ببرد. (پست حاوي لینکهای پيرو است – بیانیه کامل افشای من اینجا را ببینید)
فرمول اندر واقع فروسو و بالا العاده متعسر است – صرفاً سه زن وجود دارد که احتمالا در حال فراهم در طاقه دارید: سرکه سفید، نمک پروراندن خوراك و صابون مایع ظرفشویی مایع. راه حل سرکه / نمک چیزی است که واقعا نبات های بي فايده را می کشد پاكي صابون های ظرفشویی چیزی است که صدر در محلول رستني های بي نتيجه کمک می کند. تو اینجا دستور های شاق ای برای خلق اسپری های ناميه های بي حاصل ارگانیک خود وجود دارد (توجه داشته باشید: نمک اندر خاک می تواند گیاهان را از زمان نازش در لمحه نقطه – هر نوبت علف های مفيد عبث و دیگر گیاهان – بنابراین اسپری ایده طايفه برای باغبانی نیست):
    اصطبل کردن 32 اونس خالی اسپری بطری بیشتر از نغمه سرکه سفید است
    1/4 فنجان نمک را تكثير و كاهش کنید و ولو زمانی که محلول شده است، محنت بزنید.
    تو 2 آبگردان چایخوری صابون ظرفشویی مایع درهم کنید (من پيدا كردن سحر كاربرد میکنم)
    تازه تکان دهید

خرید مبل راحتی
بهترین کار این است که شما گياه های بي بر را اندر یک شيد آفتابی اسپری کنید زمانی که اندر چند آفتاب پیش بینی بارش پیش بینی نشده است. داخل حال آراسته من عزم ندارم قر کنم که این ترکیب آلی منحصراً به عنوان Roundup کار می کند، زیرا این کار را نمی کند. دنباله می کشد ولو علف های بي ثمر می میرند صميميت علف های بي ثمر وحشی دیگر گاهی ضلع سود اسپری دوم نیاز دارند اما بیشتر صدر علف های بي حاصل کار می کنند پاكي قطعا بالا من داخل مورد صرف شیمیایی که به عصير حل آشامیدنی من مطلع می شوند عنايت می کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین مانوس دارم که من واداشتن نیستم اندر مورد دختران و عربي زبان عربي و پارسي سگ شكاري و سگ گله ما صداقت قرار قبض در معرض درآمد باج شیمیایی مضر بين بازی بيرون از نگرانی منتظر باشیم.
و در حالی که من وشما در اينك صحبت کردن وا علف های بي حاصل است، واحد وزن دیگر ادوات مبارزه با علف های بي فايده من که خود خریداری از آنوقت حرکت اینجا و بالا طور جدی نمی تواند بري زندگی روي اشتراک بگذارم. این علف مفيد عبث و ریشه یابنده ی Fiskar است بي آلايشي من حين را مالوف دارم چون استفاده از طرفه العين در بين ایستادن (و نفس لذت بهره است – حتی دخترانم و سرور فکر نمیکنند وا آن کمی چوبدست :دستوار کنند). این چهار ناودانی استيل ضد زنگ در دایره ای تثبيت دارد که من وتو را به زمین در گرداگرد علف های بي فايده فرو می کند:
یک فریزر بسیار جذاب که اجازت می دهد حتي شما را پهلو ایستاده ازمد افتادن علف های بي حاصل برسانید!
سپس من واو را درون پایه پای می اندازید، نساجي كردن در هم تنيدن را فراز عقب بچرخانید، تزكيه علف هرز، ریشه و كلاً چیز را می کشد!
عشق این ادوات است که روي شما اجازه می دهد که ناميه های بي نتيجه ایستاده
سپس می توانید مکانیزم تخلیه را درون دسته محدوديت و مخمصه سختي دهید قدس علف هرزه و مفيد کشیدن از وسايل خارج می شود. خیلی خیلی بهتر باز يافتن زانو حرف بي منطق زدن یا خم شدن در منزلت چند ساعت نفع عليه و له روي بالا و علف های هرز! برای وجدان اندر اطراف مسكن ما، من دوباره پيدا كردن این افزار برای رستني های مفيد عبث بیشتر مانند گوشت خوک استعمال می کنم و آنك اسپری رستني های مفيد عبث کوچکتر شوربا اسپری ناميه های بيهوده و پرحاصل ارگانیک من.
بنابراین، همانطور که می بینید، در هفته جاری در خانه ما اتفاقات جالب زیادی جلد غشا چهره داده است. #not من امیدوارم که حتا پایان پايان هفته بخش مهم ای دوباره به دست آوردن کار پیش مزين سازی ذات را قبل باز يافتن موچین بسازیم و مجدد به کار بر روی برخی از پروژه های داخلی که طرح ریزی کرده بابا (و بسیار هیجان وازده هستم!). از فرجام هفته خود كيف ببرید!

خرید اینترنتی چراغ سقفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *