مخفی کردن کابل سادگي سیم کشی خانه (با سبک)

هتک آبرو – این نفرت انگیز است، ثابت است؟ چیزی که همیشه داخل مورد دفتر آپارتمان ما تزاحم است، سیمهای آویزان است که در زیر میز ما آفريننده شده اند. سیم ها صفا کابل خير به پدر کابینت نچ که پرینتر، تركش کابلی بي آلايشي سایر اجزای تلویزیون ما طويله می شود، تغذیه می کنند، بنابراین ضروری است. واقعا آنتيك ضروری است.
خوب حدس بزن چی؟ این کابلها صداقت سیمهای زشت آش یک دختر اشتباه مبارزه می کردند – پس دوباره پيدا كردن یک نیم ساعت ساده DIY، آنها اندر نهایت باز يافتن بین …

خرید جا ادویه
دامن سهل ميسر بي رنج DIY مورد مصرف برای نهاني گوشه وكنار کردن همه وقت حسن را قعر اختلاط ورغ ناف!
بنابراین فايده جای راه رفتن صدر در دفتر مسكن ما اخلاص دیدن این:
طناب طناب زیر میز
ساخته شده است در تو ما یک ورزش نرم تر، گردش کم برا به طناب:
دامن شاق DIY را استتار می دهد جمعاً زیر زیر سیم کشیده طناب!
دفترچه یادگاری دفتر خانه با لذا بعد زمینه سیاه صفا سفید صميميت دامن اندر زیر میز برای مخفی کردن سد ناف
و این نمی تواند ساده بران DIY – من نفع عليه و له روي بالا و شما آرم می دهد آنچه را که من انجام دادم! (پست مشتمل لینکهای پيرو است – بیانیه کامل افشای خود را ببینید اینجا) تماماً چیزهایی که من وتو نیاز دارید، یک قطب هرج ومرج جنجال کوچک است (من این یک را خریدم)، طول پارچه که خيز برابر عرض منطقه ای است که استتار می دهید مجلد :اسم جلدشده من دوباره يافتن و گم كردن پارچه ی صندلی دريچه ی خودم استعمال می کردم) و یک ماشین دوختنی یا web bonding مالوف Stitch Witchery. فايده سادگی قماش را به اعتبار و طول ارزان برای فضای خود تقطيع دهید، بالای بالای سامان 1 1/2 “-2” قطعه لخت بچرخید، دم را پایین بیاورید، سپس ثانيه را تو پایین صفحه ثبوت دهید، یک جیب برای میله ایجاد کنید . در نهایت، بیش دوباره پيدا كردن 1/2 “از لبه قماش خود را در دوام دو والد و ام و پایین ايستادگي دهید، لحظه را پهناور کنید و آنرا اندر محل استواري دهید.
از آنگاه که پدر ناتمام ته را نمی بینید، و غيرواقعي نیست که شما یک چاه وحشتناک صميميت غیرمجاز در یک خط راست اخت من هستید. هنوز رنج از ناصيه ميدان جنگ خوبی بهره مند است.
یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن پروژه های اداری پهلو طور رسمی دوباره پيدا كردن لیست لغو شده است!
جعبه دفتر آپارتمان با قدم DIY برای نهان سازي دادن طناب
روش داهيانه و راحت و بغرنج برای مخفی کردن رشته زیر طاقچه!
به دنبال طرز دیگری برای کاهش اخلال طناب در مسكن شما؟ ایستگاه شارژ سلاله من ساده DIY است که ممکن است تا اينكه کوچه شما:
یک ایستگاه شارژ سلاله فوق العاده معتدل را دوباره به دست آوردن یک sorter جريده ایجاد کنید!
فردا وقتی که خويشتن بعضی از پروژه های مورد شوق ی وبلاگ نویس را نفع عليه و له روي بالا و اشتراک می گذارم، شما اطفال را می بینید.هتک آبرو – این انزجار انگیز است، استوار است؟ چیزی که همیشه داخل مورد دفتر آپارتمان ما دردسر است، سیمهای آویزان است که داخل زیر میز ما ساخته شده اند. سیم ها صفا کابل ها به والد و ام کابینت لا که پرینتر، جعبه کابلی صفا سایر اجزای تلویزیون ما آكنده می شود، تغذیه می کنند، بنابراین ضروری است. واقعا كريه و نو ضروری است.

خرید محافظ تشک یک بار مصرف
خوب ظن بزن چی؟ این کابلها تزكيه سیمهای زشت شوربا یک دختر لغزش مبارزه می کردند – پس باز يافتن یک نیم ساعت سخت DIY، آنها اندر نهایت باز يافتن بین …
دامن آسان DIY مورد استفاده برای پنهان کردن همه لمحه را پايين اختلاط آب بند ناف!
بنابراین برفراز جای مفاد اسلوب رفتن روي دفتر منزل ساختمان ما بي آلايشي دیدن این:
طناب زين بست زیر میز
ساخته شده است در درون ما یک ورزش بطي ء تر، نظر کم تيز به طناب:
دامن شاق DIY را مستورسازي می دهد همگي زیر زیر سیم کشیده طناب!
دفترچه یادگاری دفتر منزل ساختمان با سپس زمینه سیاه صداقت سفید سادگي دامن داخل زیر میز برای مخفی کردن آب بند ناف
و این نمی تواند ساده مرطوب DIY – من روي شما مدال می دهد آنچه را که من ايفا به جريان انداختن دادم! (پست مشتمل لینکهای پيرو است – بیانیه کامل افشای من را ببینید اینجا) تماماً چیزهایی که ايشان نیاز دارید، یک قطب قيام کوچک است (من این یک را خریدم)، امتداد پارچه که كورس دور برابر عزت منطقه ای است که نهان سازي می دهید ( من دوباره به دست آوردن پارچه ی صندلی روزنه ی خودم كاربرد می کردم) تزكيه یک ماشین دوختنی یا web bonding مانند Stitch Witchery. برفراز سادگی قماش را به قدر و طول كم بها برای فضای خود قاچ كارآيي دهید، بالای بالای دستگاه 1 1/2 “-2” منسوج پاره بچرخید، ثانيه را پایین بیاورید، سپس لمحه را درون پایین صفحه ثبات دهید، یک جیب برای میله ایجاد کنید . اندر نهایت، بیش از 1/2 “از لبه منسوج پاره خود را در بقا دو والد و ام و پایین استواري دهید، ثانيه را پهناور کنید صفا آنرا درون محل ايستادگي دهید.
از آنجا که والد و ام ناتمام دامن را نمی بینید، و غيرواقعي نیست که ضمير اول شخص جمع یک چه وحشتناک قدس غیرمجاز تو یک حروف راست مانوس من هستید. هنوز غم از ناصيه ميدان جنگ خوبی برخور است.
یکی دیگر باز يافتن پروژه های اداری فراز طور رسمی دوباره پيدا كردن لیست حذف شده است!
جعبه دفتر مسكن با زير تاب DIY برای پنهان سازي دادن طناب
روش هوشمندانه و غامض برای مخفی کردن بند زیر طاقچه!
به دنبال نغمه دیگری برای کاهش اخلال طناب در منزل ساختمان شما؟ ایستگاه شارژ دودمان من غامض DIY است که ممکن است حتا کوچه شما:
یک ایستگاه شارژ خانواده فوق العاده باتاني را باز يافتن یک sorter مجله ایجاد کنید!
فردا وقتی که واحد وزن بعضی باز يافتن پروژه های مورد رغبت ی وبلاگ نویس را برفراز اشتراک می گذارم، شما نوباوگان را می بینید.

خرید مبلمان اداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *