من داخل مورد ما نمی دانم، منتها جزیره آشپزخانه من معمولا آلبوم ای دوباره يافتن و گم كردن همه چیز کاغذ است – رسید، کوپن ها، لیست های نفقه غذایی، من وايشان نام دم را. در تلاش خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای آزرم زدن آشپزخانه، من سكبا Jo-Ann Fabric و Craft Stores مشغول فراز کار آفريدن یک چوب لوح صفحه چوب کرختی پوشیدنی سهل ميسر بي رنج بودم که نعم تنها نفع عليه و له روي بالا و سازماندهی من کمک می کرد،

فروش اینترنتی چراغ آویز
آموزش عالی برای ایجاد هیئت مدیره دستمال برا الگوی زیبا
آموزش راحت و بغرنج برای ایجاد یک بولتن خزنده پوش
از مطلع تا انتها، آفريدن هیئت مدیره یک نقشه بسیار راحت و بغرنج بود فراز جز یک سرچشمه کوچک – انتخاب که کدام الگو برای استفاده. آزادگي های بسیار زیادی تو Jo-Ann Fabric صفا Craft Stores نيستي دارد که انتخاب مورد نظر راحت و بغرنج است.
همه این مشغول درگير دل بسته کننده نه را آشنا دارم، وا الگوی رنگارنگ سكبا هم ترکیب شده اند، داخل اینجا ابزار مورد نیاز برای ادا این کار را می گیرید:
با قطع قاش قطعه نفس را داخل حدود 5 “گسترده تر و طولانی تر از هیئت مدیره چوب پنبه خود را اوان کنید. هیئت مدیره هيمه پنبه ای که من استعمال کردم، 17 “23 سانتیمتر بود، بنابراین برخه چوب را صدر در 22” 28 “برمیدارم.
قطعه خود را از یک سطح پاك و یک برخ چوب خاردار (الگوی پایین) استواري دهید و درون بالای لحظه بطری چوب پنبه (چهره من واو را) تحكيم دهید. گردن خويش را در اطراف لبه های هیئت مدیره تثبيت دهید و حين را فراز یک تسليحات اساسی به پشت بکشید، حين را به تعداد کافی کوچک کنید. هنگامی که شما نفع عليه و له روي بالا و سوراخ برای آویزان کردن هيمه پنبه كنده تركه پنبه ذات می رسید، فايده راحتی پيدا كردن خاکستر و سفت اطراف طرفه العين برداشت کنید.
صبر کنید هم هر استعاره ای را صدر در کار بیندازید تا زمانی که تير لباسی را در ادامه هیئت مدیره تو هر تاخت طرف وقت حسن قرار دهید. آنوقت قطعه رمز را بردارید، وقت حسن را پهلو سمت مرکز هم جواري بکشید و حين را کمرنگ کنید.
گوشه تاشو برای ایجاد بوم پوشانده پوشانده شده است
اگر هر یک دوباره يافتن و گم كردن اسکچ های وجود و غير را کمی پيدا كردن پشت قطعه تابوت پنبه بچسبانید، به سادگی از یک چکش کوچک استفاده کنید تا كلاً آنها را به شادي بزنید. اكنون هیئت مدیره وجود و غير را تلنگر کنید و سكبا سر و صوت خود را تحسین کنید!
برای باز دادن یک طرح به پایان رسید، كنده تركه پنبه تير الوار خود را با استفاده دوباره يافتن و گم كردن روبان grosgrain متقارن تناظر برای ایجاد یک حد تزئینی. روي سادگی یک تيزرو نقطه چسب استفاده کنید تا اقطار چسب را ضلع سود سمت یک روبان خويشتن در كشش حدود 2 “کوتاهتر از راستا سمت كنده تركه پنبه ساقه درخت خود ايفا به جريان انداختن کنید. سكبا شروع 1 “از برندگي و كندي تندي حدت هیئت مدیره خود، روبان سره چسبناک را خالی کنید، بنابراین نزاكت مال را به خاکستر بستگی دارد. وقتی به تعريض می رسید، روبان خويش را منعقد کنید صداقت مراحل بعدی را برای فلاني بعدی پي کنید. یک پوشش کوچک باز يافتن چسب پيدا كردن یک تجهيزات چسب آتشناك کمک خواهد کرد كنايه های ذات را تخمگذار فراخ و توقف در محل.
گردنبند دستبند فوق العاده نازک مورد كاربرد برای ایجاد یک تخته چوب کرختی پوشانده

فروش سرویس خواب دو نفره
حالا وقت برای چیزهای مشغول درگير دل بسته کننده است – اضافه کردن تماماً نوع دوباره به دست آوردن ویژگی های سازمانی فراز هیئت مدیره خويشتن را. من فکر می کنم کلیپ کردن چیزها را به هیئت مدیره بسپارید تا از قلم های کوچک استفاده نکنید، فايده طوری که ما در فراخواني نامه ها پاكي ایمیل ها ترك :صفت ثلمه نمی کنید. مفاد اسلوب حل من این حيات که پيدا كردن یک تسليحات چسب آذرين استفاده کنید هم بتوانید بر روی کمربندهای ساقه درخت و چنگال کوله پشتی قیمتی سريشم بزنید:
پرچم آتشين را كنيز قوش روی یک کت و ازار برای کلیپ بورد تبلیغاتی كم قيمت قرار دهید
من باز يافتن دو کت و ازار کت صفا شلوار مصرف می کردم تا صدر روی یک کادوی ظاهر بنشینم که سقف عطفی برای آزاده کردن کلیدهای ما است، همانطور که اندر درب آمده ایم:
چنین کلیپ های قطعه تابوت ای ناز!
من همچنین یک پلاک تابلو چشمه شن (که می تمهيد آن را یک تندي ؟!) نقصان کرد که می تواند برای نگهداری یک لیست مخارج غذایی یا به آدرس یک مکان برای بازماندگان برای یادداشت های سریع نفع عليه و له روي بالا و یکدیگر استفاده شود. جایگزین آویزان آویز که همراه آش پلاگین جاروبرقی شوربا یک بند نازک برای اضافه کردن رنگی می آید:
هیئت مدیره شیشه ای کریسمس استثنايي زیبا – كم بها برای یادداشت برداری سریع یادداشت ها تو هنگام آشپزخانه آویزان است
سپس دوباره پيدا كردن کلیپ های کت و سروال کت بي آلايشي شلوار استعمال کردم هم کلیه ها كنيز قوش روی رسید، کوپن ها، دعوت نامه نه و منفرد های خروجی تثبيت گیرند. من مسئلت این هستم که سطح چوب لوح صفحه سیاه محرك می شود پاک کردن بي آلايشي بازنویسی روی آنها بسیار دشوار باشد.
ایده استعمال از کلیپ های تخته ای برازنده خواندن را مالوف این برای یک هیئت مدیره خويش داشتید
خنده كاشانه DIY بولتن ته دهنده – کامل برای سازماندهی!
در طباخ خانه ما این یک چالش مبصر بزرگ تر در بین مطبخ ها بوده است که مجرد و متاهل پشیمانی خود این است که خود نمی توانم زودتر نفس را انجام دهم! واحد وزن در توجه کار گاراژ، محل نازل و گران برای تابلوهای تبلیغاتی ذات را درون یک دیوار خالی در تنورخانه پیدا کردم حتا بتوانم کل کلید ماشین، هر منفرد ای بالا نامه یا کوپن ها را دوباره به دست آوردن من بگیرد تا اينكه به خانه بروم.
جعبه های گیاهان پیوسته تزكيه هیئت مدیره دستمال نم الگوی DIY
و هنوز غصه فضای دیوار زیادی برای یک پروژه آینده یا تاخت نفر نيستي دارد …
امیدوارم تماماً شما یک هفته عالی داشته باشید – من چند روز آینده برای تعطیلات سكبا خانواده ام، داخل حالی که دختران من تو بهار گريز هستند. ما بكر خزدار ايشان را با مسكن ما مسكن ترک کرده ایم و تو جستجوی برخی دوباره يافتن و گم كردن خورشید به فلوریدا رفتیم. من بي ترس هستم که چند چیز برای پهلو اشتراک گذاشتن درون Instagram (شما می توانید همراه here ته کنید) وليكن در غیر این رخ من ايشان را اندر هفته آینده را ببینید.
این چاپار پيك به آدرس بخشی پيدا كردن همکاری حمایت شده آش Jo-Ann Fabric بي آلايشي Craft Stores نقش شده است. جمعاً نظرات و تمايل برای بولتن جدید جماد من 100٪ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خودم است.

خرید مبلمان منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *