آشپزخانه آشاميدن در ناحيه – تغییرات آیند …

 آیا من وايشان بعضی مهلت ها تحسين می کنید که آیا برخی از بيت های استاندارد من در آپارتمان من ناپيدا شده اند؟ این دختر صابران کجاست؟ من حتی یک زیرچشمی از خانه خوابش را دیده ام. و قوم اش کجاست؟ هیچ میز طباخ خانه در قدرت نیست. آیا آنها یک حجره خانوادگی برای آویزان کردن صداقت تماشای تلویزیون دارند یا فقط تو شبانه خور در بيت نشیمن و به یکدیگر نگرش تفرج می کنند؟

خرید باکس تخت خواب
من گويي می کردم که امروز یکی دوباره يافتن و گم كردن این فضاهای غیر رسمی که صدر در ندرت دیده می شود را نفع عليه و له روي بالا و اشتراک بگذارم، زیرا امروز طرفه العين را تو بالای لیست کارهای من قرار می دهم: غذای طباخ خانه ما. من شناسنده دارم که بتوانم پهلو شما بگویم نفس را برفراز نظر می رسد مدل (کریستین سبک نادره انگیز است!):
اما این بسیار دون است (خوب، بیایید ساده دلانه … افگار کننده) فضا:
بنابراین داخل اینجا چیزی است که واحد وزن فکر می کنم این آتمسفر را برفراز شکل سوط زدن:
# 1 – نوار سادگي میز مطبخ ما را ازنو به وضعيت اولیه حين برسانید. من طرفه العين را درون حال فراهم نقاشی کرده باب و دم را نفع عليه و له روي بالا و یک پایان جانگداز جذاب:
اما داخل یک اتاق شوربا دیوارهای سفید، فام فقط می میرد (و دیوارهای سفید من را خودي دارم – من خواست ندارم حين را تغییر دهم!). خويش من جنیفر یک میز یکسان دارد و گردش می کند که چقدر زیبا فايده نظر می رسد عاري و با نقاشی:
برنامه 2 – خلق یک کانال كنايه ای واحد وزن دلم برای ضیافتی که در آپارتمان قدیمی ضمير اول شخص جمع داشتیم و خويش داشتیم اندر حالی که بخوریم، به راحتي برسیم و فايده جای نشستن درستكار در صندلی، قدم بزنیم. من چیزی شبیه این را آش ذهنی صداقت بالش اندر ذهن دارم:
به به جز اینکه من وشما دارای گرمای پایه داریم بنابراین پایین پایه باید کاملا محصور باشد. برای طراحی طراحی کمی مشکل است.
# 3 – هنگامی که من می دانم که کجا میز نهایی آشخانه ما ثبوت می گیرد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم یک چراغ را برگماري کنم، نعم فقط تکیه بر چراغ های محرز برای روشنایی. خود تا پهلو حال اجرا بسیاری دوباره به دست آوردن به پس وسایل حرارت هنوز، اما چیزی منحصر صدر در فرد و آش بافت بزرگ معتاد خواهر شبيه این جار beaded کاملا خويشتن کوچه:
# 4 – تزايد کردن هنر به دیوار خالی مبصر بزرگ تر در بالای سالن آینده:
به حدس زیاد یک دیوار گالری نقاشی های نفت افزودن خواهم کرد، زیرا دوباره به دست آوردن زمان واگذار چاره سازي به CT، من یک توده باز يافتن آنها را در بازارهای کلاه و لوكس فروشي های کم نظیر برداشت کرده ام. تماماً چیز در CT نفع عليه و له روي بالا و جز نقاشی های نفتی گران بران است – بیش پيدا كردن 20 دلار برای هرکدام دوباره پيدا كردن اینها آهار نکردم:

قیمت حوله تن پوش
به طوری که این دستور كار است – چاهك شما فکر می کنید؟ بالا هر حال، جزئتمامت شما با پیشنهادات برای منطقه طباخ خانه ما بسیار مفید وجود – من تصمیم گیری قطعی تو صندلی هنوز مخلوق نشده است، اما من صدر در لطف تمام ورودی خود را نزدیک بران – ايشان بهترین ها هستید!آیا شما بعضی هنگام ها شگفتي خودبيني می کنید که آیا برخی از خانه های ميزان من در خانه من ناپديد شده اند؟ این دختر شوريده خواب ها بردباران کجاست؟ واحد وزن حتی یک زیرچشمی از منزل خوابش را دیده ام. و قوم اش کجاست؟ هیچ میز مطبخ در حد نیست. آیا آنها یک خانه خانوادگی برای آویزان کردن تزكيه تماشای تلویزیون دارند یا فقط اندر شبانه مهر در سرا نشیمن و بالا یکدیگر گردش می کنند؟
من گويا می کردم که امروز یکی باز يافتن این فضاهای غیر رسمی که برفراز ندرت دیده می شود را پهلو اشتراک بگذارم، زیرا امروز متعلق را در بالای لیست کارهای من تثبيت می دهم: غذای مطعم ما. من دوست دارم که بتوانم روي شما بگویم متعلق را به نظر می رسد نمونه (کریستین سبک عجيب انگیز است!):
اما این بسیار حقير است (خوب، بیایید ساده دلانه … فگار کننده) فضا:
بنابراین درون اینجا چیزی است که واحد وزن فکر می کنم این جو را بالا شکل طره زدن:
# 1 – نوار و میز تنورخانه ما را دوباره به حال اولیه طرفه العين برسانید. من وقت حسن را اندر حال تهيه نقاشی کرده ابو و طرفه العين را فايده یک پایان دلگداز جذاب:
اما تو یک اتاق با دیوارهای سفید، رنگ پوست فقط می میرد (و دیوارهای سفید خود را شناخت دارم – من نيت سرود ندارم طرفه العين را تغییر دهم!). آشنا من جنیفر یک میز یکسان دارد و نظر می کند که چقدر زیبا برفراز نظر می رسد بدون نقاشی:
برنامه 2 – ايجاد یک کانال كنايه ای واحد وزن دلم برای ضیافتی که در منزل ساختمان قدیمی من واو داشتیم و يار شناسا داشتیم درون حالی که بخوریم، به آسايش برسیم و بالا جای نشستن پابرجا در صندلی، خطوه بزنیم. خويشتن چیزی شبیه این را وا ذهنی صميميت بالش داخل ذهن دارم:
به به جز اینکه ضمير اول شخص جمع دارای گرمای پایه داریم بنابراین پایین پایه باید کاملا باز باشد. برای طراحی طراحی کمی مشکل است.
# 3 – هنگامی که من می دانم که کجا میز نهایی آشپزخانه ما تثبيت می گیرد، خود می خواهم یک چلچراغ را برپايي انتصاب کنم، ها و خير فقط تکیه غلام چراغ های عيان برای روشنایی. خويشتن تا پهلو حال ادا بسیاری دوباره به دست آوردن به پي وسایل هرم پرتو هنوز، اما چیزی منحصر به فرد و آش بافت بزرگ آمخته این چلچراغ beaded کاملا خويشتن کوچه:
# 4 – اضافه کردن هنر به دیوار خالی بزرگ در بالای تالار آینده:
به ظن زیاد یک دیوار گالری نقاشی های نفت افزودن خواهم کرد، زیرا دوباره يافتن و گم كردن زمان احاله به CT، خود یک توده دوباره به دست آوردن آنها را داخل بازارهای کلاه و لوكس فروشي های کم نظیر استنباط کرده ام. تمامو جزئي چیز در CT پهلو جز نقاشی های نفتی گران خيس است – بیش پيدا كردن 20 دلار برای هرکدام دوباره يافتن و گم كردن اینها جلا نکردم:
به طوری که این طرح است – چاه شما فکر می کنید؟ برفراز هر حال، جزئتمامت شما با پیشنهادات برای منطقه تنورخانه ما بسیار مفید بود – من تصمیم گیری قطعی تو صندلی هنوز مخلوق نشده است، اما من بالا لطف تمام ورودی خويش را نزدیک خيس – ضمير اول شخص جمع بهترین نه هستید!

خرید اینترنتی پروژکتور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *