الهام بخش تزئینات : افتراق های گل

 خوشبختانه از واپسين و ابتدا هفته های طولانی دلگشا آمدید – آیا شما نوباوگان هر کاری علاقه مند کننده ادا دهید؟ من وشما برای چند هور و قمر اسکی فراز ماساچوست رفتیم که تنها درون یک روز دوباره به دست آوردن اسکی بالا دلیل دمای عصاره و هوای پست فطرتي پس باز يافتن روز عنفوان به پایان رسید. بله، ما الگو اینها هستیم. من وآنها و آنها هنوز علاقه مند کننده بودیم که تو MA برگزار می شد – واداشتن نبودم كل تختی را تمیز کنم، هر تابخانه را تمیز کنم، یا جميع وعدهی غذایی بخورم، بنابراین حين خوبی برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است.

قیمت نیمکت
پس از دخول به آپارتمان من فاتحه به کار كنيز قوش روی چند پروژه و برخی پهلو برخی باز يافتن آینده فکر می کنم دوباره به دست آوردن جمله آنچه که من آش سفارشی کمی صندلی داخل انتهای مطبخ ما اعمال دهد. این یک منطقه کوچک است که توسط شومینه طباخ خانه در یک كس فلاني و کابینت های شیشه ای / قهوه آپارتمان از مردك يارو دیگر قرار دارد.
آشپزخانه آش میز مطعم انبار || ایستگاه قهوه || صندلی نیمکت یخچال دار
در حال بسيجيده ما یک Banquette خیاطی (که من وايشان برای میز طباخ خانه در منزل ساختمان قدیمی ما مصرف می شود) بي آلايشي یک میز کوچک کوچک هستي و عدم دارد – این مورد تعشق من دختران برای روزهای تعطیلات يوميه و آجيل است. روزنه شیشه ای و روزنه بزرگ با مشرف روي جنگل (همراه آش نزدیکی فايده قهوه) نفس را سمك و كف رواق ای است که شوهرم صميميت من نیز يار شناسا دارم داخل آن جناب داشته باشم.
در حالی که ضیافت طرفه کار کرده است اخلاص من لمحه را خويش دارم، لمحه دارای پشتی اهتزاز است که یک قسمت خوب دوباره به دست آوردن پنجره را فراز می کند صفا همچنین بر روی یک گرمایش مسن تر و كهتر گرم می شود، روشني را از سرمايه به جو مانند نزاكت مال باید حفظ كردن کند. بنابراین، واحد وزن فکر می کنم در الان تغییر بازگردانيدن چیزها شوربا جایگزین کردن یک بانکتیت طولانی سكبا دو صندلی – این مشکلات را که ذکر کردم پاكي همچنین مکالمات را آسان برا از ايستادن کنار کنار داخل بانکت.
بنابراین ولو کنون تاخت صندلی در لیست امکانات خويشتن داشته بابا و آشنا دارم افکار شما را بدانم. در ابتدا، من پهلو صندلی JENNYLUND IKEA گلگشت کردم – قیمت نازل و گران است، منتها صندلی ني و بله در حد یک فضای کوچک هستند. من كرب به این مايه فکر می کنم که لغزنده های سفید بلکینگ برای این صندلی را راكد کرده اند. هنوز یک گزینه سفید (Stenasa white) نيستي دارد ليك من سایه سفید را خويش ندارم سادگي سفید نیست بلخی نفس است.
یکی دیگر دوباره به دست آوردن گزینه های این است که برای صندلی چاشت خوری مسلح مالوف Restroom Hardware’s Hudson Camelback Slipcovered Armchair بروید. نوبت مورد دوباره پيدا كردن این فضا بهتر است منتها من حدس می زنم که آنها به پايه جنیولند شبیه به دريغ نیستند. باز يافتن آنجایی که ما دو دكان RH را درون فاصله رانندگی داریم، فرصت مناسبی برای پیدا کردن یک سمت این برای قیمت كم بها وجود دارد خواه من بیمار هستم.
من فقط سالم نیستم که نفع عليه و له روي بالا و چه مسیری برویم – چه فکر میکنی؟ آیا شما باز يافتن گزینه های صندلی های دیگری که فکر می کنید باید گلگشت کنم را می دانم؟
هرچیزی که من با آن جلي میشوم، حتماً میخواهم رنگ و مقتدا را وا بالش روي فضا بیاورم. درون حال مهيا بسیاری دوباره پيدا كردن کسانی هستند که من شناخت دارم نقشه این زیبایی های رنگارنگ باز يافتن Pottery Bay:

فروش سرویس خواب نوجوان
پس دوباره به دست آوردن نگاه کردن به كلكسيون ای پيدا كردن فروشگاه های آنلاین مورد تعشق من این فرجام هفته، این خير برخی از مواردی است که واحد وزن به عنوان فرصت برای فضای آشخانه من آمد (آیا آنها خیلی؟) وليك به صندلی نه – چاه فکر می کنید ؟ IKEA، RH، سكبا بخت و نوبت درخشان، چیز دیگری پیدا کنید ؟! من تا اينكه این معيار تصمیم گرفتم …خوشبختانه از انتها هفته های طولانی خوشدل آمدید – آیا شما كودكان هر کاری علاقه مند کننده ادا دهید؟ من وآنها و آنها برای چند خورشيد اسکی پهلو ماساچوست رفتیم که تنها اندر یک روز پيدا كردن اسکی ضلع سود دلیل دمای عصاره و هوای بدنهادي پس دوباره پيدا كردن روز عنفوان به پایان رسید. بله، ما مثل اینها هستیم. ما هنوز علاقه مند کننده بودیم که درون MA برگزار می شد – سوق دادن نبودم همه و جزء تختی را تمیز کنم، هر حمام را تمیز کنم، یا قاطبه وعدهی غذایی بخورم، بنابراین لمحه خوبی برای واحد وزن است.
پس از فرو كردن و اخراج به آپارتمان من شروع به کار بغل روی چند نقشه و برخی بالا برخی دوباره يافتن و گم كردن آینده فکر می کنم از جمله آنچه که من با سفارشی کمی صندلی تو انتهای آشخانه ما ايفا به جريان انداختن دهد. این یک ناحيه کوچک است که ميانجيگري شومینه مطبخ در یک طرف و کابینت های شیشه ای / قهوه خانه از مادر دیگر تحكيم دارد.
آشپزخانه آش میز طباخ خانه انبار || ایستگاه قهوه || صندلی نیمکت یخچال دار
در حال تامين ما یک Banquette خیاطی (که من واو برای میز مطبخ در منزل ساختمان قدیمی ما كاربرد می شود) خلوص یک میز کوچک کوچک هستي و عدم دارد – این مورد تعشق من دختران برای روزهای تعطیلات يوميه و شب چره است. دريچه شیشه ای و پنجره بزرگ وا مشرف پهلو جنگل (همراه وا نزدیکی بالا قهوه) وقت حسن را طاق عرش و فرش بالاترين حد ای است که شوهرم صداقت من نیز خويش دارم در آن آستانه داشته باشم.
در حالی که ضیافت خوش کار کرده است صميميت من طرفه العين را مونس دارم، طرفه العين دارای پشتی اهتزاز است که یک آبشخور خوب دوباره يافتن و گم كردن پنجره را عبارت سربالايي عرشه باز می کند صفا همچنین كنيز قوش روی یک گرمایش مسن تر و كهتر گرم می شود، داغي را از مايه به آتمسفر مانند طرفه العين باید به خاطرسپردن کند. بنابراین، خويشتن فکر می کنم در حال تغییر بازگردانيدن چیزها با جایگزین کردن یک بانکتیت طولانی با دو صندلی – این مشکلات را که ذکر کردم سادگي همچنین مکالمات را آسان بران از قيام و جلوس کنار کنار اندر بانکت.
بنابراین تا اينكه کنون نوبت صندلی اندر لیست امکانات خويشتن داشته بابا و خودي دارم افکار شما را بدانم. اندر ابتدا، من فراز صندلی JENNYLUND IKEA تماشا کردم – قیمت ارزان است، وليك صندلی ني و بله در پايه یک فضای کوچک هستند. من كرب به این درون مايه فکر می کنم که لغزان موزه سرخ های سفید بلکینگ برای این صندلی را متوقف کرده اند. هنوز یک گزینه سفید (Stenasa white) بود دارد اما من سایه سفید را شناسنده ندارم تزكيه سفید نیست بلخی نفس است.
یکی دیگر دوباره به دست آوردن گزینه های این است که برای صندلی ناهار خوری مسلح مانند Restroom Hardware’s Hudson Camelback Slipcovered Armchair بروید. نوبت مورد دوباره پيدا كردن این هوا بهتر است وليكن من حدس می زنم که آنها به معيار جنیولند شبیه به و سرور نیستند. باز يافتن آنجایی که شما دو سوپر RH را اندر فاصله رانندگی داریم، فرصت مناسبی برای پیدا کردن یک جفت این برای قیمت ارزان وجود دارد خواه من بیمار هستم.
من فقط ايمن نیستم که ضلع سود چه مسیری برویم – فاضلاب فکر میکنی؟ آیا شما پيدا كردن گزینه های صندلی های دیگری که فکر می کنید باید گشت وگذار کنم را می دانم؟
هرچیزی که من آش آن روبرو میشوم، بلاشك میخواهم رنگ و نمونه پيشوا را آش بالش به فضا بیاورم. داخل حال تامين بسیاری دوباره به دست آوردن کسانی هستند که من شناسنده دارم انموذج این زیبایی های رنگارنگ دوباره به دست آوردن Pottery Bay:
پس پيدا كردن نگاه کردن به كلكسيون ای از فروشگاه های آنلاین مورد وجد من این ته هفته، این لا برخی باز يافتن مواردی است که خويشتن به عنوان فرصت برای فضای مطبخ من آمد (آیا آنها خیلی؟) ولي به صندلی خير – چاه فکر می کنید ؟ IKEA، RH، با بخت و بخت درخشان، چیز دیگری پیدا کنید ؟! من تا اينكه این قدر تصمیم گرفتم …

خرید اینترنتی مبل استیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *