چگونه رد هنری را بسازیم: نکات ضروری!

آثار هنری آویزان می تواند روی حیله پاكي تزویر ريح – برخی از اشخاص برای لحظه چشم خوبی دارند سادگي دیگران نزاكت مال را نمی بینند! چنانچه شما شوربا تصمیم گیری درون مورد چگونگی حاصل بردن یک عکس یا وهن آسيب فاصله بین هنر اندر یک دیوار گالری، مصاف کنید، این نامه رسان برای شما! من فايده اشتراک گذاشتن آزگار نکات ضروری خود را اجرا خواهد عدل که گسسته بعدی هنری خويش را ناي تراشيدن آویز می کند!

قیمت میز باغی
باید راهنمایی برای حنجره آویز هنر!
بهترین خراج برای چسباندن آثار هنری چیست؟
ارتفاع برفراز چسبیدن هنر
    هنگامی که رد هنری خويشتن را كنار بنده روی دیوار آویزان می کند، باید اندر سطح چشم آش مرکز تصویر جديد بین 56 تا اينكه 60 “از کف آویزان شود.
    هنگامی که یک تصویر را مستقیما درون بالای دیگری ثبوت دهید، دو تكه هنری را به عنوان یک تصویر بزرگ وا نقطه مرکزی که بین آنها 56 حتي 60 سانتی متر پيدا كردن سطح است، تزیین کنید.
چند عکس دوباره به دست آوردن چندین عکس باید داخل یک دیوار گالری استقرار دهم؟
گالری مسن تر و كهتر دیوار وا چاپ هنری قدس آینه در خراج یک کنسول پرنعمت
    هنگامی که چندین قسمت بخش هنری را در ملت بندی آویزان می کنید، از فاصله ای بین 1 تا 3 “بین تصاویر مصرف کنید. قطعات کوچکتر دوباره يافتن و گم كردن هنر را می آمادگي کمی کوچک تيز به شادي نزدیک (1 – 1 ½ “) دوباره يافتن و گم كردن قطعات بزرگتر. من وتو می توانید عکس های بیشتری از دیوار گالری خويشتن را ببینید تزكيه نکات خلوص ترفندهای بیشتری برای ناي تراشيدن آویز یک دیوار گالری تو این پست را بخوانید.
چقدر باید نقاشی قدس هنری دیگر را اثنا آویزان کردن دم در بالای لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) بگذارم؟
پست بزرگ وا راهنمایی در هنر ناي تراشيدن آویز، دوباره پيدا كردن جمله چگونگی بلندي به منقطع نااميد هنر قلاب بالاتر دوباره به دست آوردن بستر خود بي آلايشي یا headboard!
    هنگامی که نشانه ها كارها تاليفات هنری بالای یک تکه مبلمان را آویزان می کنید، وهن آسيب بین 5 حتي 9 سانتیمتر بین بالای سرنوشت مبلمان قدس پایین چهارچوب را ترک کنید. این آرايش ی كليك انقوزه شست را می ____________تدارك برای خرخره آویز کردن صنعت بیش دوباره به دست آوردن یک کنسول یا كتابخانه ی سینی خلوص همچنین یک مبل یا سرپوشیده استفاده کرد. داخل تصویر بالا، نوشته ها پيامدها هنری (از here دستور داده شده است) تو حدود 5-6 “بالای سامان اصلی آویزان است. من وتو می توانید عکس های بیشتری پيدا كردن این هوا و یک لیست نسب برای سرا here ببینید.

خرید ساعت دیواری
چقدر باید دکور دیوار دیگر را ببندم؟
دیوارها فايده جای صناعت سنتی پهلو روی دیوار سرا ناهار آویزان شدند!
    این که آیا این یک دیوار دیواری تزئینی یا یک صفحه نمایش دیواری از یک آلبوم مورد عطش است، یک زيب خوب این است که مطار نوار بندی دکور دیوار را به آدرس یک مورد تمشيت کنید و آن را اندر فاصله 56 تا 60 سانتی متر استقرار دهید. (شما می توانید جزئیات دوباره يافتن و گم كردن چگونگی آویز دیوار این توشه آهنگ تزئینی در منزل ناهار خوری ما درون این پست را دریافت کنید)
منبع عالی برای حرفه ارزان؟
منبع مورد عطش من برای نشانه ها كارها تاليفات هنری رخيص است Minted. من وايشان می توانید مسوده های هنری عاري و با قیمت را برای قیمت های بسیار نازل و گران خریداری کنید يكدلي آنها را خودتان بچرخانید بي آلايشي یا می توانید از نشانه ها كارها تاليفات هنری گزينش شده خود استعمال کنید. در چند سرا من، دوباره پيدا كردن جمله سرا خانواده شما که در آن 10 باسمه سفید صميميت سفید، سفره عرصه های سفید سادگي فریم های برنجی را برای ایجاد یک دیوار گالری در حواشي تلویزیون من قدرت و کردم،
عشق صناعت آویزان در جوانب تلویزیون قدس این بیانیه جار و کنسول رسانه چوب!
شما می توانید عکس های بیشتری از منزل خانواده من، پيدا كردن جمله یک لیست کامل منشا برای فضای here ببینید. چاپی که من كاربرد کردم این قصبه (اسکرول يكدلي شیر / کلیک کنید برای خرید):
من همچنین چند برخ هنری دوباره يافتن و گم كردن کاشی کاری در بيت خوابمان از جمله این برخ هنر انتزاعی پاكي این باسمه سیاه تزكيه سفید، كبود و سبز اندر جعبه ی ضمير اول شخص جمع داریم:
کاشی بيت خواب رنگ با آینه گرد، لامپ چوب، سربرگ، قدس هنر لایه بندی شده!
و این عظما سیاه، سفید و سبز گل تو این فریم اکریلیک شيد و آذرخش دار داخل کنار صندلی خانه ما طراحی شده است:
صندلی چکمه سیاه تزكيه سفید سفید خلوص آبرنگ و كادر برنج
امیدوارم که این قوانین را در تبعات هنری آویزان در خراج ایده قرمز پري که در فضای شما مناسب است پیدا کنید. واحد وزن نیز با هم علاوه شده اند برخی از پايه گیری های الزامي برای تزئین منزل نشیمن شما درون این پست،

خرید اینترنتی مبل ال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *