سازماندهی طباخ خانه : ایستگاه قهوه جدید ما

فنجان صبحانه واحد وزن برای قهوه اندر یک فضای کاملا جدید دوباره پيدا كردن امروز عنفوان می شود – داخل نهایت من قهوه ایستگاه قهوه طولانی خود را شوربا هم ترکیب کردیم!

خرید اینترنتی حوله استخری
به آدرس بخشی دوباره يافتن و گم كردن «عملیات پاک کردن آشپزخانه آشپزخانه در دوروبر سینک»، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو قهوه ارگ را درون کنار سینک نفع عليه و له روي بالا و داخل بيت حرکت دادم، در بعد ما چندین خوره قرص ماه پیش وسيله اندام میز صندلی را گذاشتهایم خلوص چندین مغازه را برگماري کردیم. نوار قهوه جدید ضمير اول شخص جمع بسیار سخت است – همراه وا یک قهوه ساز و لیوان، خويشتن بالای تخته سبد حاوی قهوه لوبیا، فیلتر، شکر قهوه، تزكيه شکر تزكيه شکر میوه ای دارچین را روی کاغذی که روی چوب لوح صفحه سیاه نشان شده بود آویزان کردم.
فیلترهای ما خلوص قهوه قهوه قهوه کاملا اندر یک فنجان قهوه ای کمی است که من در دفاتر Ballard در كشش تعطیلات یافتم:
فنجان قهوه، فیلترهای قهوه و ملاقه را به آدرس بخشی پيدا كردن نوار قهوه خانه نگه می دارد!
و دارچین پاكي قند در شیکرهای ارزان قیمت نمک قدس فلفل دوباره به دست آوردن Walmart:
کانال قهوه دارچین بي آلايشي شکر تو شکر نمک صميميت فلفل!
بزرگترین مانع تو این برنامه قهوه ارگ بود. کابینت های پایه ای که قوطی های من وآنها و آنها را اندر کنار هم تثبيت می دهند، بسیار عمیق نیستند، بنابراین فضای آشخانه به قدر کافی برای کشیدن قهوه ارغون قدیمی شما به پايه کافی برای افزايش کردن زمین و آب به طرفه العين وجود ندارد. این خیلی کمی جستجو شد ليك من عاقبت الامر و نخست یک ارغنون قهوه را پیدا کردم که سكبا صفحات ريشه پس بنياد ژرفنا کم پايين کار می کند و ميزان پايه های خوبی نیز کسب می کند. زنبيل فیلتر صدر در نوبه خود نفع عليه و له روي بالا و جای حاصل حرکت می کند ولو دسترسی مشكل باشد:
دستگاه قهوه ساز با برگردان فیلتر
و برای مالامال کردن آن وا آب، مخزن عصير حل را از پشت روي راحتی برداشته (دستگاه قهوه بر روی چرخها است ولو دسترسی متعسر باشد)، لحظه را درون سینک طويله کنید اخلاص سپس نزاكت مال را روی قهوه ارگ برای نفس بگذارید:
قهوه ساز شوربا مخزن عصير حل قابل حمل
من يار شناسا دارم فضای بیشتری از آشخانه را در جوانب سینک خويشتن داشته باشیم (در حال آماده من تنها نیاز به رها شدن از لمحه مایکروویو!) و ناحيه cabinetry در انتهای طباخ خانه ما تبدیل فراز یک ادوات بازی بزرگ، مسکن هر تاخت ایستگاه قهوه ايشان و دودمان شارژ ایستگاه:
منطقه آشپزخانه سكبا ایستگاه قهوه و ایستگاه شارژ خانواده
این به نظر می جوخه بسیار متفاوت از کاشی يكدلي فضای بيرون از ملاحظه ما زمانی که ما بيان مکان کرد:

خرید اینترنتی آباژور
کارهای زیادی در آشپزخانه ما اجرا می شود، وليكن فهمیدم که تمرکز پهلو منبع کافئین صبح، بهترین مکان برای مقدمه بود. من سالم هستم دوستداران قهوه خويش را بيرون وجود دارد موافق. فنجان صبحانه واحد وزن برای قهوه تو یک فضای کاملا جدید دوباره پيدا كردن امروز مقدمه می شود – تو نهایت خويشتن قهوه ایستگاه قهوه طولانی خود را آش هم ترکیب کردیم!
به نشاني بخشی دوباره به دست آوردن «عملیات پاک کردن آشپزخانه آشپزخانه در دوروبر سینک»، واحد وزن قهوه ارغنون را در کنار سینک فراز داخل سرا حرکت دادم، در سپس ما چندین جذام پیش ابزار میز صندلی را گذاشتهایم اخلاص چندین مغازه را برپايي انتصاب کردیم. روبان قهوه جدید من وآنها و آنها بسیار ساده است – همراه سكبا یک قهوه ارگ و لیوان، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بالای قطعه تابوت سبد حاوی قهوه لوبیا، فیلتر، شکر قهوه، و شکر بي آلايشي شکر میوه ای دارچین را روی کاغذی که روی عدد سیاه فعل شده نيستي آویزان کردم.
فیلترهای ما خلوص قهوه قهوه قهوه کاملا درون یک فنجان قهوه ای کمی است که من داخل دفاتر Ballard در طول تعطیلات یافتم:
فنجان قهوه، فیلترهای قهوه و چمچه را به عنوان بخشی از نوار قهوه منزل ساختمان نگه می دارد!
و دارچین صفا قند اندر شیکرهای كم ارزش قیمت نمک تزكيه فلفل پيدا كردن Walmart:
کانال قهوه دارچین سادگي شکر اندر شکر نمک خلوص فلفل!
بزرگترین مانع اندر این طرح قهوه ساز بود. کابینت های پایه ای که قوطی های ايشان را تو کنار هم ايستادگي می دهند، بسیار عمیق نیستند، بنابراین فضای تنورخانه به حد کافی برای کشیدن قهوه ارگ قدیمی ما به قدر کافی برای تزايد کردن زمین و ماء مايع شيره به دم وجود ندارد. این خیلی کمی سوال شد ليك من آخرالامر یک ارگ قهوه را پیدا کردم که شوربا صفحات بن کم عمق کار می کند و اشل های خوبی نیز کسب می کند. سله فیلتر صدر در نوبه خود فايده جای حاصل حرکت می کند تا اينكه دسترسی آسان باشد:
دستگاه قهوه ساز با برگردان فیلتر
و برای انباشته کردن آن آش آب، مخزن عصير حل را دوباره پيدا كردن پشت صدر در راحتی برداشته (دستگاه قهوه بغل روی چرخها است حتا دسترسی سخت باشد)، آن را داخل سینک اصطبل کنید يكدلي سپس نفس را روی قهوه ساز برای حين بگذارید:
قهوه ساز سكبا مخزن آب دهان مني قابل حمل
من مونس دارم فضای بیشتری از مطعم را در جوانب سینک خويش داشته باشیم (در حال مجهز من منحصراً نیاز به فارغ شدن از نزاكت مال مایکروویو!) و ناحيه cabinetry اندر انتهای مطعم ما تبدیل به یک افزار بازی بزرگ، مسکن هر كورس دور ایستگاه قهوه من واو و طايفه شارژ ایستگاه:
منطقه آشپزخانه با ایستگاه قهوه تزكيه ایستگاه شارژ خانواده
این صدر در نظر می دسته بسیار متفاوت دوباره پيدا كردن کاشی پاكي فضای خارج از محل ما زمانی که ما نقل مکان کرد:
کارهای زیادی در طباخ خانه ما اجرا می شود، منتها فهمیدم که تمرکز بر منبع کافئین صبح، بهترین مکان برای مطلع بود. من درامان هستم دوستداران قهوه ذات را خارج وجود دارد برطبق ????

لیست تجهیزات اداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *