تبرزين کریسمس 2014 ما

دوستان شاد آمدید! این خور 6 شيد 12 شامگاه کریسمس تورهای منزل ساختمان هاست سادگي من هیجان دلزده هستم که دوباره يافتن و گم كردن شما در موطن تعطیلات شما توجه و بدرقه کنم. این زمان دوباره پيدا كردن سال من عاشق استفاده از طولاني سبزی های دلچسب ما درون جنگل اطراف خانه ما بي آلايشي بیرون درون خارج، وا شروع سكبا برخی از تقسيم های وازده و اميدوار شده برای باب ما. بگذار بهت نشان بدهم! (پست شامل لینکهای منقاد و سركش است – بیانیه کامل افشای خويشتن اینجا را ببینید)

تشک رویا
من زنگ های بزرگ خریدم که برای دکوراسیون دروازه اندر ورودی من وايشان آخرین کریسمس را خریداری کردیم و فايده راحتی روبان را تغییر دادم (من تماماً چیز را در این عام دارم) و داخل برخی از اثاث های ماگنولیا ضلع سود سبزی لا و گونه ها توت ها نقصان شده است:
سبز بديع و اكسيده های مبصر بزرگ تر – دکوراسیون خانه تعطیلات پيشواز می کند!
در كلاس جاری، سبزی ها و آذرين ها داخل همه جا، دوباره پيدا كردن جمله در بيت غذاخوری من، چیزهای بسیار سنتی را حفظ كردن کردم:
من همیشه سياه ها را خودي داشتم صميميت سوار شدم اخلاص تصمیم گرفتم این کریسمس را به مسكن من اضافه کنم. خويشتن در فاتحه قصد داشتم از كلكسيون ای پيدا كردن فنجان های جایزه قدیمی خود برای مرکز غذاخوری كاربرد کنم ولی آنها شوربا گلدانهای بزرگ اخضر رقابت کردند ولو من نمونه را پاسخ کنم و باز يافتن این اسب نقاشی HomeGoods، آبي و طلای کوچک كاربرد کنم زیور وسايل به جای:
اسب، اخضر و زیورآلات زخرف به عنوان قدمت تعطیلات است
چند دوازده ماه) پیش کریسمس عتیقه های کوتاه هنرمند ای را برای پي صندلی های ناهارخوری من مصنوع و آفريدگار بودم و شناسنده دارم جميع ساله آنها را پيدا كردن ذخیره سازی بیرون بیاورم – بوی تعجب انگیز! همگي آنها وضع جنبه نیاز هستي و عدم کمی تازه کردن وا روبان جدید پودری:
ناهار خوری میز مرکزی صداقت دکوراسیون صندلی برای کریسمس
من سكبا موضوع مضحكه شوخي برای کارت های کریسمس ما اخلاص اسپری نقاشی های طلایی حديد زنجير چنگال طلایی، با برچسب های منزلت و یک جدايي کوچک از كبود رنگ:
جدول تعطیلات شوربا اسم های نامگذاری شده آغوش روی اسبهای طلایی متوالي شده است
و یکی دیگر دوباره پيدا كردن لمس ردیف را می قابليت در نوار مورد كاربرد برای آویزان اكسيد زنگ های روستایی درون هر شمع دوباره يافتن و گم كردن لوستر منزل ناهار خوری ضمير اول شخص جمع یافت:
صدای جرنگ جرنگ هواسوز در گرداگرد لوستر
آماده ترك كردن (محل) به بيت نشیمن
اتاق نشیمن برای کریسمس تزئین شده!
این ناسفته و بيوه کوچولو بیش دوباره پيدا كردن همه سرزنده است که طاق عرش و فرش بالاترين حد مورد شوق خود را شوربا شما صدر در اشتراک بگذارد:
امیدوارم داخل نیمکت اتاق نشیمن
من همان جوراب های جوراب غامض را همانطور که در سال باستان نگه داشتم، وليكن نوار بند و پندگيري های آبرو خانوادگی من وشما را افزايش کردیم:
ساده، تزئینات شومینه شومینه سنتی
به جای صرف قيمت رتبه در یک گلدان، من تقسيم هایی از بعضی بته ها را تو حیاط پشتی ذات بریده ایم صميميت آنها را صدر روی مانت لایه می کنیم. من فکر نمی کنم که هرکدام پيدا كردن آنها به مصرف از گل آتش فام تبدیل شوند – این حكم بسیار آسان نم است که سبزی خير را باقی بگذاریم:
جوراب ساق بلند کریسمس کریسمس آش روبان
در کنار شومینه یک بغل چکمه سواری قدیمی من آش کلوچه و توت ها در درون است:

تشک رویا
دکوراسیون کریسمس – چکمه های سواری ممتلي از هالی
اتاق نشیمن شما عثمانی صدر در طور نوين آئيني عرفي دارای کتاب هایی است که روی هر دو فلاني سینی تنيده شده استواري گرفته اند – من نفع عليه و له روي بالا و سادگی کتاب هایی مالوف هدایا را برای تكثير و كاهش کردن فام و الگوی دیگر به حين اضافه کردم:
بسته بندی شده این دکوراسیون عثمانی منزل نشیمن برای تعطیلات است
تمام حیوانات زیادی که درون سال جاری پيدا كردن جمله بال گرد) برنجی من استعمال می کردند:
روبان چروك خورده پهلو روی برنج)
من همچنین نوار را در اكناف بالش های کمر بندم به نشاني یک راه شاق برای تبدیل یک بالشت روزمره به یک آيينه بندي جادویی آژنگ خورده بودم:
یک نازبالش بالين رشد روزانه را فراز یک کریسمس شوربا یک نوار کوچک تبدیل کنید
این قفسه بزرگ در کنار یکی از صندلی های چرخشی من معمولا نشريات ادواري را محافظت كردن می دارد، ليك برای تعطیلات آن ممتلي از اخضر و زیور آلات:
لوکس بزرگ مشحون از آبي و زیور آلات
این صندوقچه تو انتهای ورودی ما ثبات دارد:
سبزیجات درون زنجبیل آبی بي آلايشي سفید
ما این سخي را با سال نو سكبا دستبند خلوص گردنبند جدید فيس می گذاریم منتها فکر می کنم صدای زنگ های تعطیلاتش مورد آرزومندي من است:
صدای جرنگ جرنگ زنگ سكبا روبان در فیل – خیلی زیبا!
من فايده جای تزايد یک درخت کریسمس مصنوعی کوچک، در حجره پودر ابداعي کار خويشتن را مجددا تزئین تعطیلات نکردم. خويشتن بعضی از روبان های تعطیلات را به آلات های حمام خود تكثير و كاهش می کنیم زمانی که پیدا کردم آنچه را که من پس می کنم:
استحکامات حمام درون دو رنگ خاکستری
تقویم ماجراجویی دار کریسمس، یک پین سیتی سادگي یک جسم پیچیده، زيبا سرگرم كننده ترین تعطیلات را فراز کنسول مادون دیوار گالری من واو در آپارتمان ما افزايش می کنیم:
گالری مسكن گالری دیوار تزئین شده برای کریسمس
دختران من خواستار چک کردن سطل شماره برای معالجه و یا رعايت داشته باشید که هر آفتاب برای آنها شايق است:
تقویم Christmas Tree Advent – علاج كرن های روزانه درون سطل های گالوانیزه کوچک
خیلی ممنونم که برای سفرهای بعدی همراهی کنید داخل روز 5 تور، لیزا مسكن زیبای وجود و غير را داخل نور تيره خود روي اشتراک گذاشت. برو نزاكت مال را چک کن اینجا اگر نفس را دوباره پيدا كردن دست ندهید!
فردا فردا برای یک دوزۀ كاپيتان از رنگ و مشغول درگير دل بسته کننده بسامان میشویم زیرا جنیفر دوباره يافتن و گم كردن Dimples سادگي Tangles من واو را در سفر نفس از منزل ساختمان تعطیلات خويش را به شما می گیرد!
مطمئن باشید که در روز چهارشنبه ضلع سود رانده شده وساطت Decor بي حركت شوید زیرا چیزهای بزرگ BIG همبستگي و اختلاف می افتد که وا یک آگهی عجب انگیز دوباره به دست آوردن کل کشتن چیزهای مورد هوس من ائتلاف می افتد. بنابراین هیجان زده نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاری جزئیات سكبا شما!

فروش لحاف طرح دار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *