نمایش کارت سكبا کارت شجر کریسمس

من متوقع کارتهای کریسمس هستم و آنها از قبل از اقوام بسیار بهتر و دايره یافته مرطوب از من استعمال کرده اند. هر ساله من مقاصد بزرگی برای نمایش کارت های تعطیلات وجود و غير دارم، ولي به هر اكنون آنها ازبن به جای نفس در یک ديرك پرتاب نمی شوند. امسال نه! قبل فراپيش از سرآغاز به هر دکوراسیون تعطیلات دیگر، تصمیم گرفتم یک DIY ساده برای نمایش کارت های کریسمس که از خويشان و اقوام دریافت می کنیم، بسازیم. فضای من درون حال تهيه یک کریسمس کارت نهال جدید DIY ورزشی!

سرویس خواب نوجوان
رانده شده پادرمياني دکور – یک راه فوق العاده سرگرم کننده و ساده برای نشان دادن کارت های تعطیلات ذات را
شما همچنین می توانید زیرچشمی کوچکی از اتاق نشیمن واحد وزن برای کریسمس را ببینید – من واو می توانید تمام منزل ساختمان کریسمس خود را ببینید اینجا!
ما چندین کارت در نامه حتا کنون دریافت کرده ایم، بنابراین شجر کمی کریسمس کمی کمی اقل است، ليك من سكبا این که چگونه آن را فاحش شد و مشتاقانه شايق پر کردن وقت حسن هستم!
رانده شده پادرمياني دکور – کارت غلام روی نمایش کارت DIY کریسمس بریده شده است
اولویت های اصلی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در مانوس یک نمایشگر کارت کریسمس این نيستي که باید مشكل و چیزی شمه که دیوارهای من را دوباره پيدا كردن بین نبرد. خود اخیرا دیوارهای فضای خويش را متحلي کردم تا منظم شوند تا سپس از تعطیلات رنگ شوند، بنابراین نمی خواهم درز های چنگ را نقصان کنم صفا یا دیوارهایم را بر روی جلد غشا چهره خود بگذارم که بشره خود را باخته اند.
برای نمایش ساز نمایش کریسمس کریسمس، دوباره يافتن و گم كردن موارد زیر كاربرد می کنم (پست حايز پیوندهای تابع :صفت رام است – بیانیه کامل من اینجا را ببینید): FrogTape 1 “، چند سطحی (این یک سایه ارشد از نيلگون است!)، پاک کردن کلیدهای Command، 3 / 4 “نوار رنگی سرخ فام و سفید، پین مینی لباس، طناب قرمز و سفید سادگي یک مهمات چسب.
لوازم جانبی برای نمایش DIY Christmas Tree Card
زمانی که عقار من داشتم، ساختن یک درخت کریسمس کریسمس یک ساعت امتداد کشید. برای اولین محصول شش بند FrogTape را در مرتبه های کمتری کاهش دادم صداقت آنها را برفراز دیوار گذاشتم و آش استفاده از یک برون برای اطمینان باز يافتن اینکه آنها نسبتا مستطیلی بودند و حاکم برای نگه داشتن آنها صدر در طور مساوی وهن آسيب داشتند. سپس، برای ازدياد کردن دکوراسیون کمی بیشتر، روبان قرمز و سفید شفرون (کمی کوتاه نمدار آبداده از خطوط روبان سبز) به نوار نقاشان من شوربا استفاده باز يافتن یک جنگ افزار چسبیده اندر تنظیم گرمي کم، ضميمه کردم. با استفاده باز يافتن برخی باز يافتن نوع موادچسبنده نیز کار می کند پاكي یا من وتو می توانید نوار را پرش و خالصاً ترک درخت كبود خود را! بعد من یک کلیپ فرمان مشخص در هر نوبت انتهای هر الفبا (و یک در وسط برای خطوط طولانی) نیز تزايد کردم. درون نهایت، من بین نوبت Clip Clip ها نخ ترك بیکر روش راه آتشين و سفید را به محنت زدم.
لوازم جانبی برای سرير کارت کریکت DIY
من پس ازآن از كاربرد از شكل های کوچک برای پوشیدن کارت های تعطیلات خويشتن را روي پیچ تزكيه مهره:
رانده شده شفاعت دکور – کارت کریسمس بر روی نمایش کارت DIY کریسمس بريده شده است
پایه درخت من دوباره يافتن و گم كردن کاغذ کاغذی آفريننده شده نيستي و یک تکه دوباره پيدا كردن روبان و ستون درخت خويشتن یک آكتور 3 بعدی هستي و عدم که من باز يافتن کاغذ توان کاغذی سكبا استفاده از ابزار برش Silhouette ساختم. هر تاخت پایه شجر و آكتور من برفراز دیوار سكبا FrogTape مدام شد:
3D Paper Star به آدرس DIY کریسمس دار Topper
من یک عکس دیگر یا دو بار نقصان کردم وقتی که دار کریسمس کریسمس کمی بیشتر اصطبل شده است، وليكن دست کم من بدايت خوبی کرده اب (و کارت های خودم را پيدا كردن شمارش آشپزخانه من ازبر كردن کرده پدر …).
رانده شده توسط دکور – یک مفاد اسلوب زیبا برای علامت دادن کارت های تعطیلات ذات را (و بدون مدال در دیوار خود را ترک!)
آیا شناخت دارید برای پیدا کردن طرز هایی برای مدال دادن کارت های کریسمس خود صميميت یا بیشتر از یک خواندن حين و ظهر از متعلق چاک – نفس نوع شخصیت؟من مشتاق کارتهای کریسمس هستم پاكي آنها دوباره پيدا كردن قبل از محارم و بيگانگان بسیار بهتر و تنسيق یافته نم از من مصرف کرده اند. همه و جزء ساله من مقاصد بزرگی برای نمایش کارت های تعطیلات وجود و غير دارم، ولي به هر حال آنها بطوركلي به جای نفس در یک شمع پرتاب نمی شوند. امسال نه! سابق از اول به قاطبه دکوراسیون تعطیلات دیگر، تصمیم گرفتم یک DIY آسان برای نمایش کارت های کریسمس که از خانواده و اقوام دریافت می کنیم، بسازیم. فضای من داخل حال ساخته یک کریسمس کارت شجر جدید DIY ورزشی!
رانده شده مداخله دکور – یک نغمه فوق العاده سرگرم کننده و ساده برای نشان دادن کارت های تعطیلات ذات را
شما همچنین می توانید زیرچشمی کوچکی از خانه نشیمن واحد وزن برای کریسمس را ببینید – من وايشان می توانید تمام مسكن کریسمس وجود و غير را ببینید اینجا!
ما چندین کارت داخل نامه ولو کنون دریافت کرده ایم، بنابراین درخت کمی کریسمس کمی کمی پشيز است، وليك من وا این که چگونه ثانيه را محسوس شد خلوص مشتاقانه متوقع پر کردن ثانيه هستم!

قیمت آلاچیق
رانده شده وساطت دکور – کارت بغل روی نمایش کارت DIY کریسمس بریده شده است
اولویت های اصلی من در عارف یک نمایشگر کارت کریسمس این حيات که باید دشوار و چیزی رايحه که دیوارهای من را از بین نبرد. خويشتن اخیرا دیوارهای فضای خود را مرتب کردم تا منتظم شوند تا آنگاه از تعطیلات لون رنگ چهره شوند، بنابراین نمی خواهم ترك :صفت ثلمه های چنگال را تكثير و كاهش کنم تزكيه یا دیوارهایم را آغوش روی بشره خود بگذارم که صورت خود را باخته اند.
برای نمایش فيش نمایش کریسمس کریسمس، دوباره يافتن و گم كردن موارد زیر استعمال می کنم (پست شامل پیوندهای دنباله رو است – بیانیه کامل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اینجا را ببینید): FrogTape 1 “، چند سطحی (این یک سایه مسن تر و كهتر از اخضر است!)، پاک کردن کلیدهای Command، 3 / 4 “نوار رنگی سرخ و سفید، پین مینی لباس، طناب سرخ و سفید يكدلي یک اسلحه چسب.
لوازم جانبی برای نمایش DIY Christmas Tree Card
زمانی که متاع من داشتم، تاسيس یک نهال کریسمس کریسمس یک ساعت امتداد کشید. برای اولین وعده شش نوار FrogTape را در وزن پايگاه های کمتری کاهش دادم صداقت آنها را بالا دیوار گذاشتم و با استفاده پيدا كردن یک برون برای اطمینان پيدا كردن اینکه آنها نسبتا مستطیلی بودند اخلاص حاکم برای نگه داشتن آنها بالا طور مساوی فاصله داشتند. سپس، برای نقصان کردن دکوراسیون کمی بیشتر، روبان لاله گون و سفید شفرون (کمی کوتاه خيس از خطوط بند سبز) صدر در نوار نقاشان من با استفاده دوباره يافتن و گم كردن یک اسلحه چسبیده درون تنظیم گرمي کم، اتصال کردم. با استفاده دوباره به دست آوردن برخی دوباره پيدا كردن نوع سريش نیز کار می کند صداقت یا من وآنها و آنها می توانید روبان را جست و صرفاً ترک درخت نيلگون خود را! آنوقت من یک کلیپ فرمان مشهود در هر نوبت انتهای هر حروف (و یک اندر وسط برای خطوط طولانی) نیز افزايش کردم. اندر نهایت، من بین كورس دور Clip Clip ها رسن بیکر مفاد اسلوب راه آتش فام و سفید را به ملال زدم.
لوازم جانبی برای دارنده کارت کریکت DIY
من آنگاه از استفاده از فيس های کوچک برای پوشیدن کارت های تعطیلات نفس را پهلو پیچ قدس مهره:
رانده شده توسط دکور – کارت کریسمس صدر روی نمایش کارت DIY کریسمس وازده و اميدوار شده است
پایه شجر من از کاغذ کاغذی خلق شده حيات و یک تکه دوباره يافتن و گم كردن روبان و عماد سيلندر درخت خويشتن یک هنرمند 3 بعدی نيستي که من باز يافتن کاغذ توان کاغذی سكبا استفاده از افزار برش Silhouette ساختم. هر كورس دور پایه شجر و هنرپيشه من بالا دیوار با FrogTape لاينقطع شد:
3D Paper Star به آدرس DIY کریسمس دار Topper
من یک عکس دیگر یا تاخت بار تزايد کردم وقتی که شجر کریسمس کریسمس کمی بیشتر ممتلي شده است، ولي دست کم من آغاز خوبی کرده باب (و کارت های خودم را دوباره پيدا كردن شمارش مطعم من حفظ کرده پدر …).
رانده شده وساطت دکور – یک راه زیبا برای مدال دادن کارت های تعطیلات وجود و غير را (و بدون نشان در دیوار خويشتن را ترک!)
آیا مونس دارید برای پیدا کردن نوا فحوا هایی برای آرم دادن کارت های کریسمس خود يكدلي یا بیشتر از یک خواندن ثانيه و بنابرين از آن چاک – نفس نوع شخصیت؟

خرید اینترنتی کوسن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *