یکی پيدا كردن چالش های خانه (هفته 5): ببینید بعدا زرد!

 این پنج هفته دوباره يافتن و گم كردن چالش یک حجره است و من مفاد اسلوب را ازعقب گذاشتم هم بتوانم دوباره به دست آوردن امیدواری بیشتر برای تزیین این حمام درون هفته آینده كاربرد کنم. وليك بیایید لیست طولانی کارهای فعلی را اندر حال فراهم نادیده بگیریم و پیشرفت گپ زن کنیم. بالا یاد داشته باشید که ثانيه دیوارهای زرد؟ رفته!

خرید اینترنتی سطل زباله
من آنها را چلسی گری (بنجامین مور) نقاشی کردم پاكي یک دیوار باز يافتن تکه تکه کردن را فراز پایان رساندم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو عاشق، يار شناسا دارم، آرزومند اسنچل (این انسانی اناپاکشی Indian Damask Stencil (لینک وابسته) c / o طراحی های سلطنتی) اما لمحه را نفع عليه و له روي بالا و من دنباله می کشد به كاربستن بیش پيدا كردن من تمايل می استخر بنابراین من تو مورد داشتن یک میانبر کمی صداقت شما را شناخت دارم نظر. آیا این دیوار نفع عليه و له روي بالا و شما به پایان رسید؟
چون واقعا … اینطور نیست آیا می بینید که عماد سيلندر های سه گانه تکرار استنسیل و عماد سيلندر های دو تکرار استنسیل حيات دارد؟ داخل دو ستون، باید یک تکه تکه جزئی درون بالای توشه آهنگ و یک تکه تکه جزئی اندر پایین باشد. آیا فکر می کنید صدر در نظر می آید که آیا فکر می کنید یا باید فکر کنید باید ثانيه را بخورم و پهلو عقب برگردم و این استراتس های جزئی را تزايد کنم؟
به غیر دوباره يافتن و گم كردن پیشرفت نقاشی، این اتاق به نظر می رسد اخت یک غذاخوري بزرگ آذرين در حال حاضر. داخل واقع، این فقط این حجره نیست – بیشتر از آپارتمان من است. #notimetoclean
در مورد بیست چیز کوچک که هنوز شادي باید اعمال شود بود دارد، منتها biggie کاشی کف کاشی است. من تمايل می کنم شاق باشد اما حكماً وقتی سفره عرصه را که در آنوقت بود بیرون آوردم، این را یافتم:
بله، امين در ميانه كار حمام یک کاشی ترک دلزده است سادگي چندین نگرش وجود دارد که در نفس توده کاشی شکسته شده است. بنابراین طبقه بندی نقاشی ني و بله بیش از رنگ آمیزی کف نه است. این محتوي اپوکسی کردن کرک، تغسيل و تمیز کردن کل طبقه، باز يافتن بین برنده شدن ورزيدن بازي كردن سرگرم شدن مایع شل، رگرو کردن اقصا مشکل، چسباندن، نقاشی پاكي پلی اورتان است. اوه
آیا من واو فکر می کنید که جميع کس دیگری داخل ORC تو پشت خود است؟ مشکوک. واحد وزن در حال رفتن پهلو دیدن که در لحظه همه درون است يكدلي شاید پیدا کردن یکی دیگر دوباره پيدا كردن عقب افتاده شوربا پشت آش commisator. اگر می خواهید پیشرفت همه اشخاص را نیز بررسی کنید، می توانید ببینید که چاه چیزی داخل 20 شرکت اصلی اینجا و تمامو جزئي شرکت کنندگان پیوند اینجا اتفاق می افتد. ولي فراموش نکنید که برای اولین نوبت نظر خود را تو مورد پايان از stenciling فراز من بدهید، خوب؟این پنج هفته پيدا كردن چالش یک بيت است اخلاص من روش را درقفا گذاشتم هم بتوانم از امیدواری بیشتر برای تزیین این حمام درون هفته آینده كاربرد کنم. ولي بیایید لیست طولانی کارهای فعلی را در حال پرداخته نادیده بگیریم صداقت پیشرفت گفتار کنیم. فايده یاد داشته باشید که نزاكت مال دیوارهای زرد؟ رفته!
من آنها را چلسی گری (بنجامین مور) نقاشی کردم و یک دیوار دوباره يافتن و گم كردن تکه تکه کردن را برفراز پایان رساندم. خويشتن عاشق، دوست دارم، اميدوار اسنچل (این انسانی اناپاکشی Indian Damask Stencil (لینک وابسته) c / o طراحی های سلطنتی) اما وقت حسن را ضلع سود من ادامه می کشد ايفا به جريان انداختن بیش دوباره يافتن و گم كردن من آرمان می آبگير بنابراین من در مورد رابطه داشتن یک میانبر کمی صميميت شما را شناخت دارم نظر. آیا این دیوار نفع عليه و له روي بالا و شما روي پایان رسید؟
چون واقعا … اینطور نیست آیا می بینید که ستون های سه گانه تکرار استنسیل و ستون های نوبت تکرار استنسیل هستي و عدم دارد؟ در دو ستون، باید یک تکه تکه جزئی اندر بالای سامان و یک تکه تکه جزئی درون پایین باشد. آیا فکر می کنید فايده نظر می آید که آیا فکر می کنید یا باید فکر کنید باید ثانيه را بخورم و فراز عقب برگردم صداقت این استراتس های جزئی را نقصان کنم؟

مبل نیمه استیل
به غیر باز يافتن پیشرفت نقاشی، این خانه به گردش می رسد اخت یک غذاخوري بزرگ مشتعل در اينك حاضر. درون واقع، این تنها این خانه نیست – بیشتر از خانه من است. #notimetoclean
در كيفيت بیست چیز کوچک که هنوز رنج باید اعمال شود وجود دارد، وليكن biggie کاشی کف کاشی است. من تمنا می کنم غامض باشد اما يقيناً وقتی خوان را که در آنگاه بود بیرون آوردم، این را یافتم:
بله، ثابت قدم در گرماگرم حمام یک کاشی ترک منزجر است قدس چندین اعتنا وجود دارد که در لحظه توده کاشی شکسته شده است. بنابراین آشكوب بندی نقاشی ني و بله بیش از رنگ آمیزی کف نه است. این محتوي اپوکسی کردن کرک، استحمام و تمیز کردن کل طبقه، دوباره پيدا كردن بین پيروز شدن مایع شل، رگرو کردن دوردستها مشکل، چسباندن، نقاشی صداقت پلی اورتان است. اوه
آیا من واو فکر می کنید که قاطبه کس دیگری در ORC تو پشت خود است؟ مشکوک. خود در حاليا رفتن صدر در دیدن که در حين همه داخل است صداقت شاید پیدا کردن یکی دیگر دوباره به دست آوردن عقب افتاده سكبا پشت وا commisator. گر می خواهید پیشرفت همه اشخاص را نیز بررسی کنید، می توانید ببینید که فاضلاب چیزی در 20 شرکت اصلی اینجا و همه شرکت کنندگان پیوند اینجا پيوستگي می افتد. وليك فراموش نکنید که برای اولین ميوه بنه نظر ذات را در مورد تتميم از stenciling بالا من بدهید، خوب؟این پنج هفته دوباره به دست آوردن چالش یک اتاق است پاكي من راه را ازعقب گذاشتم حتا بتوانم دوباره پيدا كردن امیدواری بیشتر برای تزیین این حمام تو هفته آینده مصرف کنم. ولي بیایید لیست طولانی کارهای فعلی را در حال حاضر نادیده بگیریم قدس پیشرفت گپ زن کنیم. برفراز یاد داشته باشید که نفس دیوارهای زرد؟ رفته!
من آنها را چلسی گری (بنجامین مور) نقاشی کردم اخلاص یک دیوار دوباره پيدا كردن تکه تکه کردن را بالا پایان رساندم. خود عاشق، شناخت دارم، متوقع اسنچل (این انسانی اناپاکشی Indian Damask Stencil (لینک وابسته) c / o طراحی های سلطنتی) اما ثانيه را بالا من درازي می کشد اعمال بیش پيدا كردن من آرزو می استخر بنابراین من در مورد داشتن یک میانبر کمی سادگي شما را خويش دارم نظر. آیا این دیوار بالا شما ضلع سود پایان رسید؟
چون واقعا … اینطور نیست آیا می بینید که عماد سيلندر های سه گانه تکرار استنسیل و عماد سيلندر های نوبت تکرار استنسیل هستي و عدم دارد؟ داخل دو ستون، باید یک تکه تکه جزئی در بالای فيش و یک تکه تکه جزئی داخل پایین باشد. آیا فکر می کنید صدر در نظر می آید که آیا فکر می کنید یا باید فکر کنید باید وقت حسن را بخورم و فايده عقب برگردم و این استراتس های جزئی را تكثير و كاهش کنم؟
به غیر دوباره پيدا كردن پیشرفت نقاشی، این خانه به نگرش تفرج می رسد اخت یک غذاخوري بزرگ سوزان در اكنون حاضر. در واقع، این منحصراً این اتاق نیست – بیشتر از خانه من است. #notimetoclean
در وضع جنبه بیست چیز کوچک که هنوز شادي باید انجام شود وجود دارد، وليكن biggie کاشی کف کاشی است. من انتظار می کنم راحت و بغرنج باشد اما يقيناً وقتی دستگاه را که در سپس بود بیرون آوردم، این را یافتم:
بله، دايم در حين و آغاز ميان حمام یک کاشی ترک خورده است صميميت چندین وقع وجود دارد که در وقت حسن توده کاشی شکسته شده است. بنابراین آشكوب بندی نقاشی نچ بیش دوباره به دست آوردن رنگ آمیزی کف ها است. این دربرگيرنده اپوکسی کردن کرک، تطهير و تمیز کردن کل طبقه، دوباره پيدا كردن بین بردن مایع شل، رگرو کردن نقاط مشکل، چسباندن، نقاشی خلوص پلی اورتان است. اوه
آیا من وايشان فکر می کنید که تمام کس دیگری تو ORC درون پشت خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است؟ مشکوک. خود در الحال رفتن نفع عليه و له روي بالا و دیدن که در طرفه العين همه داخل است صفا شاید پیدا کردن یکی دیگر پيدا كردن عقب افتاده آش پشت با commisator. اگر می خواهید پیشرفت همه اشخاص را نیز بررسی کنید، می توانید ببینید که چاه چیزی در 20 شرکت اصلی اینجا و همه شرکت کنندگان پیوند اینجا همبستگي و اختلاف می افتد. وليك فراموش نکنید که برای اولین پاس نظر خويش را تو مورد اتمام از stenciling به من بدهید، خوب؟

خرید اینترنتی فرش کناره

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *