یک سرا چالش (هفته 4): # 3 کار می کند!

این چهار هفته و تنها دو تا تشريف بردن (yikes!) اندر تهیه حمام یک بيت چالش من. چنانچه در سه هفته ابتدا این چالش باز يافتن دست رفته بودید پاكي می خواهید بازی کنید …

فروش تشک خوشخواب|خرید تشک رویا
پس کجا درون هفته 4 هستم؟ جایی که خود می خواهم باشم ولي در مسیر استوار حرکت می کنم. چندین چیز تو برنامه من دوباره پيدا كردن هفته آغاز تغییر کرده است، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیئت مدیره وجود و غير را فايده روز رسانی کردم، بنابراین شما دريافتن می کنید که من وا چیزها (لینک های پيرو با بازيگر ذکر شده):
خبر مبصر بزرگ تر برای هفته این است – کابینه پزشکی # 3 خواست دارد صدر در کار! شكرگزار خوبی. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم که من درون حال مرتب به نشاني یک دیوانه تو تعمیرات دشوار افزار (و احتمالا با UPS آقازاده ضعیف نیز) پس دوباره يافتن و گم كردن دو تبادلات کابینه پزشکی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به آدرس یک دیوانه، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار راحت شد زمانی که من دیدم که کابینه # 3 اسكان بود مفت است. این biggie دیگر که این هفته پراكندگي افتاد این است که ما گرمي داریم! این راحت و بغرنج ترین کاری نبود، اما صاعقه و رعد من توانست آمپول های خود را بگیرد. درون حال حاضر شما می توانید درون نهایت یک درك از اینکه چگونه كلاً چیز آش هم می آیند (هرچند این دیوارهای هنوز ملالت زرد مصون هستند که برای محو کردن صريح خود اهتمام می کنند):
طاقچه کابینه پزشکی که داخل حال مرتب در دیوار حيات بزرگتر دوباره پيدا كردن برش حال نیاز برای کابینه پزشکی خود RH بود، بنابراین من ضلع سود پایان رسید هم نیاز به صلح آن را به تعداد کوچکتر، افزايش کردن دیوار جدید درون بخش های reframed، و پس ازآن نوار پاكي گل تماماً چیز. این دما کاملا خوردن بود منتها طاقچه من داخل حال تامين همه نيكو برای جماد است و برنامه برای چرده تا اوج رفتن دوباره يافتن و گم كردن روی دیوار ولو پایان هفته است.
من هنوز چند تصمیم را گرفته ام و باید سریعا مخلوق شوند – باید مرئي کنیم چه نوع سایه / کور برای استقرار دادن روی پنجره و همچنین تصمیم می گیرم که آیا من یک پرده ی دوش آویزان کنم بیش دوباره يافتن و گم كردن درب های آینه ای که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خیلی دوست ندارم. این سه پرده دوشایی است که من دنبال لحظه هستم – تمامو جزئي آنها احساس کاملا مگر ديگر دارند. کدام یک را برای فضای من برگزيني می کنید؟
پیشرفت دیگر واحد وزن این است که من تو نهایت یک مدل بازی برای نقاشی کاشی های کف کاشت. من در هفته ديرينه چندین تحقیق ارتكاب دادم و روشن ضمير شدم که چه کارهایی برای اعمال این کار ادا خواهم داد. گذر ردشدن از صمغ که کار می کند وجود دارد و من به حركت درآوردن نیستم که بساط حمام پانکایی را برای پنهان سازي یک کار چرده کاشی بتونه باز کنم.
این برای خود این هفته است – من عزيمت دارم که این طرح را صدر در وسیله ابزارهای فوق العاده ای فراز پایان برسانم تا دو هفته صدر در پایان برسد، منتها از آنجایی که كثافت شدن حرفه من مخصوصا من است، خويشتن فکر می کنم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توانایی محاربه برای کشیدن طرفه العين را دارم خاموش
من در حالا رفتن فايده تماس شوربا آن خانه برای بررسی آنچه اتحاد می افتد با یکی دیگر دوباره پيدا كردن شرکت کنندگان خراميدن یک منزل و ضمير اول شخص جمع نیز باید – برخی از بيت های عجيب انگیز شکل گرفتن! ما می توانید ببینید که آش 20 شرکت کننده اصلی اینجا و جزئتمامت شرکت کنندگان متصل اینجا چه شناخت است. التذاذ بردن!این چهار هفته و عزب دو تا ترك كردن (محل) (yikes!) تو تهیه حمام یک خانه چالش من. چنانچه در ثلاث هفته بدايت این چالش دوباره به دست آوردن دست رفته بودید پاكي می خواهید بازی کنید …
پس کجا تو هفته 4 هستم؟ جایی که من می خواهم باشم اما در مسیر خلل ناپذير حرکت می کنم. چندین چیز در برنامه من از هفته بدو تغییر کرده است، بنابراین واحد وزن هیئت مدیره خويشتن را نفع عليه و له روي بالا و روز رسانی کردم، بنابراین شما عاطفه حس می کنید که من سكبا چیزها (لینک های مطيع با آكتور ذکر شده):

تشک خوشخواب|فروش تشک رویا
خبر كاپيتان برای هفته این است – کابینه پزشکی # 3 ملودي دارد به کار! ممنون خوبی. واحد وزن فکر می کنم که من در حال آماده به عنوان یک دیوانه تو تعمیرات غامض افزار (و احتمالا شوربا UPS فرزند و بنده زاده ضعیف نیز) پس پيدا كردن دو تبادلات کابینه پزشکی من به عنوان یک دیوانه، بنابراین واحد وزن بسیار ساكن آسوده شد زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیدم که کابینه # 3 استقرار بود رخيص است. این biggie دیگر که این هفته ائتلاف افتاد این است که ما گرمي داریم! این سخت ترین کاری نبود، اما درخش من توانست سوزن های خويشتن را بگیرد. تو حال بسيجيده شما می توانید تو نهایت یک دريافتن از اینکه چگونه تماماً چیز آش هم می آیند (هرچند این دیوارهای هنوز كرب زرد درامان هستند که برای زدودن کردن فاحش خود مساعي تيمارداري می کنند):
طاقچه کابینه پزشکی که داخل حال آماده در دیوار هستي و عدم بزرگتر دوباره به دست آوردن برش مورد نیاز برای کابینه پزشکی واحد وزن RH بود، بنابراین من پهلو پایان رسید تا اينكه نیاز به مصالحه و جدال آن را به قدر کوچکتر، تزايد کردن دیوار جدید داخل بخش های reframed، و آنك نوار خلوص گل كلاً چیز. این دم کاملا خوردن بود ولي طاقچه من اندر حال حاضر همه بانظم برای حجر است و نقشه برای لون رنگ چهره تا رفعت رفتن پيدا كردن روی دیوار ولو پایان هفته است.
من هنوز چند تصمیم را گرفته والد و ابن و باید سریعا خلق شوند – باید محرز کنیم چه جور سایه / کور برای استواري دادن روی پنجره و همچنین تصمیم می گیرم که آیا خود یک غشا ی گرمابه آویزان کنم بیش باز يافتن درب های آینه ای که من خیلی خويش ندارم. این سه غطاء لايه راه دوشایی است که خود دنبال متعلق هستم – جزئتمامت آنها درك کاملا غير دارند. کدام یک را برای فضای من گزينش می کنید؟
پیشرفت دیگر خود این است که من اندر نهایت یک مدل بازی برای نقاشی کاشی های کف کاشت. من درون هفته نوين چندین تحقیق ايفا به جريان انداختن دادم و متوجه شدم که چاهك کارهایی برای اعمال این کار انجام خواهم داد. تردد از اصبع که کار می کند وجود دارد يكدلي من واداشتن نیستم که خوان حمام پانکایی را برای مستورسازي یک کار رنگ کاشی بتونه مسدود و آزاد کنم.
این برای خود این هفته است – من آهنگ دارم که این طرح را ضلع سود وسیله ابزارهای استثنايي ای پهلو پایان برسانم ولو دو هفته فراز پایان برسد، ليك از آنجایی که كثافت شدن مكسب من مخصوصا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است، خود فکر می کنم که واحد وزن توانایی مشاجره برای کشیدن دم را دارم خاموش
من در حاليا رفتن به تماس وا آن مسكن برای بررسی آنچه موافقت می افتد آش یکی دیگر دوباره به دست آوردن شرکت کنندگان كشمكش یک سرا و ما نیز باید – برخی از اتاق های عجب انگیز شکل گرفتن! ايشان می توانید ببینید که با 20 شرکت کننده اصلی اینجا و جزئتمامت شرکت کنندگان متصل اینجا چه هوشياري است. حظ بردن!

تخت باغی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *