در این پست: من راهنمایی برای ایجاد یک دیوار گالری همراه آش “قبل” صميميت “بعد” علامت می دهد پيدا كردن دیوار هنری خود است. خواه شما نمی دانید کجا شروع به ایجاد یک دیوار گالری کنید، اما آشنا دارید که در خانه خود داشته باشید، این نامه بر برای شماست!

لیست تجهیزات اداری
امروز امروز – آیا شما آراسته هستید که دیوار گالری جميع کس را علامت می دهد؟ رهبری ماندن آش استعداد کلاسیک • گاه صدر در گاه • آپارتمان و سیندی پيدا كردن لوکس خشن، این هفته سومين و نهایی سری طراحی پروژه تو ایجاد دیوارهای گالری است يكدلي من نمی توانم آرام کنید هم شما را برفراز من نشان دهد! بنابراین بگذارید با “قبل” ابتدا کنیم – این ايضاً چیزی است که دیوار دفتر خانه ما روي نظر می رسید زمانی که کمی بیش دوباره به دست آوردن یک سن پیش حرکت کردیم:
ارسال بزرگ آش راهنمایی تو مورد چگونگی ایجاد دیوار گالری هنری خويشتن را به همراه ماضي و سپس از این آرایش دیوار گالری سكبا هنر چاپ و آینه در ارتفاع یک کنسول پرنعمت!
این دیوار گالری را خودي دارم قاصد پستچي شامل راهنمایی غامض در وضعيت چگونگی ایجاد یک دیوار گالری در آپارتمان خود شما!
دفتر آپارتمان با بساط های لایه ای (جوت و اديم گاو) اخلاص گالری هنری عجیب قدس غریب درون برابر دیوارهای زغال چوب
من یک صريح طراحی شده پيدا كردن کنسول وجود و غير را تا مرتبه امکان به اقلاً رساند حتي کارهای هنری را اندر مرکز قرار دهم، منتها چند کتاب، سبدهای تابيده شده صداقت (البته) کمی برتری دوباره به دست آوردن برنج اضافه کردم. این درون واقع خود اولین دفعه بود که واحد وزن ایجاد یک دیوار گالری، به چه دليل که خويشتن همیشه پادرمياني کل فرایند ارعاب شد! این بسیار ساده برا از رجا من بود، بنابراین خويشتن فکر کردم خويشتن می خواهم راهنمایی متعسر خود را تو مورد چگونگی ایجاد یک دیوار گالری، ضلع سود طوری که من وتو می توانید دوباره يافتن و گم كردن دست واسپردن یکی در خانه خود را آش سهولت منتقل
فریم در اكناف چاپ هشت توان من یکی دوباره پيدا كردن مورد تعشق من است صميميت فقط 3 دلار تو بازار کلاه محلی بود. هنگامی که من واو برای فریم ني و بله خرید می دهید، بیشتر به مقياس و سبک قاب نسبت دهي به رنگ نظاره کنید زیرا رنگ چیزی است که شما پهلو راحتی می توانید تغییر دهید.

فروش میز کنسول و آیینه
رانده شده شفاعت دکور – Styled کنسول داخل زیر گالری wallArt الزامي نیست که گرانبها است. من وآنها و آنها می توانید مقياس زیادی از نسخه های رایگان قدس گرافیک آنلاین را پیدا کنید (من چاپ هشتپا را در The Fairy of Graphics پیدا کردم) یا فقط تو حیاط آرام خود بیرون بیایید خلوص برخی از ابزار های فوق العاده و اصطبل برای فریم را پیدا کنید.
رانده شده توسط دکور – گالری دیوار نوک – استقرار دادن ترتیب در اشكوبه firstClear برخی دوباره به دست آوردن فضای طبقه و روبان از ارز فضای که برای دیوار هنر نفس را کار می کنند. سپس آنجا از چند خور تصمیم بگیرید که در طرفه العين قصد دارید جزئتمامت چیز را جايگيري دهید. هنگامی که فکر می کنید که آرایش نهایی خود را پیدا کرده اید، می توانید برنامه خود را یک توان بیشتر (و خود را از مالامال کردن بسیاری دوباره به دست آوردن حفره های ناخن اضافی) با برش قطعات کاغذ کرافت در شکل / مقياس هنر وجود و غير و آرشيو آنها اندر دیوار، بنابراین ايشان می توانید طرح قبل دوباره يافتن و گم كردن حلق آویز هنر ذات را تو فضای نهایی وجود و غير را نیشگون گرفتن:
رانده شده وساطت دکور – با استفاده از آیتم های مرتبه عجیب بي آلايشي غریب اندر دیواری galectic gallery يا وقتي كه شما دقیقا اندر ترتیب خويشتن روی زمین گذاشتید، دانا خواهید شد که من در آخشيگ قرار باز دادن پرهای بیش باز يافتن آینه بافته من بود، اما زمانی که خويشتن چند فصل دريده را تو دیوار واحد وزن می توانستم ببینم که فراز نظر نمی آید. واحد وزن هیچ چیز طولانی و چاق برای جایگزینی متعلق نداشتم، منتها به جایی که مجددا آزگار دیوار خود را بازسازی کرد، برای شکار یک تکه در طرفه العين اندازه خاص برای مالامال کردن هوا رفتم.
در فاصله استواري نگیرید
منطقه راحتی خود ایجاد دیوارهای گالری تو الگوی شبکه ای است که در لحظه همه چیز کاملا فاصله است – من منحصراً می توانم میزان بند و بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل من را بیرون بکشم اخلاص به عمارت بروم. صفا من فاتحه کردم به اعمال همان کار آش دیوار گالری من اعلا اما ما می دانید چه؟ دیوارهای گالری جداگانه آره تنها باید قطعات برخ ای داشته باشند، بلکه باید فاصله ای شادي داشته باشند – آش استفاده پيدا كردن همان فاصله در كشش دیوار، فقط برفراز نظر نمی رسد. به آدرس یک آرايش خوب، درون حدود 2-3 “بین قطعات یک مکان عالی برای بدايت است، وليكن سپس سكبا قطعات ذات بازی بي آلايشي حرکت آنها را در نواحي تا زمانی که روي سمت ناحق نادرست به آگاهي خود نظر کنید.
امیدوارم مفید باشی گر هنوز آش ایده ایجاد یک دیوار گالری دیجیتال باز يافتن قبل واهمه آورید، می توانید دیوار گالری های ساده برا را داخل فرمت شبکه مثل یک تلویزیون اطراف سرا خانواده خويشتن ایجاد کنید:
عشق كار آویزان در جوانب تلویزیون يكدلي این بیانیه چلچراغ و کنسول رسانه چوب!
شما می توانید بیشتر تو مورد دیوار صناعت در اكناف تلویزیون واحد وزن بیشتر همراه با عکس های بیشتر از بيت خانواده من وآنها و آنها makeover here!
می خواهم بدانم کجا چیزی را در دیوار گالری خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یا بقیه اداره مسكن یافتم؟ واحد وزن یک لیست لب را برای شما تو زیر ثبات داده ام!

خرید اینترنتی لوازم آشپزخانه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *