آشخانه چلپ چلوپ کاشی: چقدر بلندي رفتن؟

تعجب می کنم که چگونه دیوار اوج می آید تا کاشی backsplash من وايشان را بپوشاند؟ من روي برخی از الهام از آشخانه زیبا ضلع سود شما کمک می کند تا شما تصمیم بگیرید که در نزاكت مال شما باید پایان دهید!

خرید پروژکتور
تصمیمات زیادی برای ایجاد یک مطعم مجدد نيستي دارد – این درون واقع برای بسیاری از آدم خیلی زیاد است! بدیهی است که biggies قرين رنگ کابینت ها، نمط سینک آشپزخانه، سبک سینی های علي حده و غیره حيات دارد، ولي این كلاً تصمیمات کوچک است که اکثر صاحبان منزل ساختمان انتظار ندارند که بتوانند آنها را نفع عليه و له روي بالا و لبه بگذارند. از آنگاه که من مشتاق صحبت کردن تزكيه رویای طباخ خانه ها هستم، فکر می کردم که این مطلب سرگرم کننده (و امیدوارم مفید باشد) گاهی دوران بعضی دوباره يافتن و گم كردن این تصمیمات مطعم کوچکی را برای من وتو به كادو می آورد هم ببینید چه چیزی من وشما تصمیم می گیرید. بیایید شوربا این یکی آغاز کنیم: “تا چه پايه دیوار میخواهید کاشی backsplash ذات را بچرخانید؟”
هر آشپزخانه متفاوت است، اما اكثراً نقاط زوال و قوت آنها برای کشف کردن جایی که می خواهید کاشی backsplash ذات را نفع عليه و له روي بالا و پایان برساند، كران ها پنجره مطبخ شما است. یکی دوباره پيدا كردن گزینه های این است که در گرداگرد پنجره کاشی کنید و آزگار راه را به سقف مانند این آشخانه زرق و آذرخش دار طراحی شده مداخله استودیو McGee که ما می توانید بیشتر دوباره به دست آوردن اینجا را ببینید:
ارسال بزرگ در وضعيت چگونگی حاصل بردن backsplash آشپزخانه شما – لحظه را خويش دارم تمام راه در نواحي پنجره!
برخی از نقشه های خوشگل دیگر پيدا كردن backsplashes رنجيده شده به اشكوب را می تهيه استعداد در این آشپزخانه مداخله کالدول اخلاص جانسون، آشپزخانه توسط Amber Interiors پاكي این تنورخانه زیبا وا کاشی قطار درون شهري دیده می شود.
گزینه دیگر این است که کاشی را فراز پایین بکشید. بعضی از كس تصمیم گرفتند کاشی backsplash وجود و غير را درون پایه کابینت های بالای خود بي آلايشي یا تنها یک اینچ یا تاخت برابر ثانيه بالا ببرند. طبق معمول یک قطعه از کاشی های قهوه ای یا مداد درون نقطه ای که کاشی ها صدر در پایان می رسد اخلاص دیوار بی نظیر اوان می شود كاربرد می شود. یک مثال زیبا، کاشی جوله مرمر کارارا داخل ZDesign در تنورخانه زیبا آپارتمان است که می توانید بیشتر پيدا كردن here را ببینید:
تعجب می کنم که چقدر وا backsplash تنورخانه شما رفعت می رود؟ برش وقت حسن را تو پایین کابینت نفس یک گزینه عالی است!
مثال دیگری دوباره پيدا كردن کاشی backsplash که در نزدیکی پایه کابین ايستا می شود، این کاشی بشقابی است که داخل زیربنای بزرگتر استواري دارد – من وتو می توانید بیشتر دوباره پيدا كردن این مسكن ساحلی کلاسیک را ببینید here:
راهنمای عالی در مورد چگونگی بالا بردن backsplash طباخ خانه خود را!
یکی دیگر از مدل های فوق العاده این آشپزخانه پادرمياني Witt Construction است.
دیگران تصمیم می گیرند تا اينكه کاشی را داخل جایی در وسط (بین پایه در کابینت بي آلايشي سقف) پایان دهند، همانطور که اندر کریستین دانر [این مطبخ زرق يكدلي برق} شفاعت کریستین دانر یا داخل این زیبایی توسط آشپزخانه توسط آیلین دیده می شود.
و يا وقتي كه قفسه مسدود و آزاد دارید چی؟ من راغب چگونگی درگیری تنورخانه South Harlow با کاشی backsplash داخل این آشپزخانه زرق و برق دار، با پایان سپردن به حين در پایه قفسه اوج (شما می توانید تصاویر بیشتری دوباره به دست آوردن این آشخانه زیبا اینجا را ببینید):
تعجب می کنم که چقدر بالا بر روی دیوار ضلع سود کاشی backsplash خويش را؟ من مشتاق چطور Interiors South Harlow کاشی backsplash نفس را داخل این آشپزخانه با قفسه های باز انجام می دهند!
بسیاری پيدا كردن گزینه های – که نظر مورد عطش شما است؟ آیا شما گردش کاشی backsplash به تمام سقف تا اشكوب را انيس دارید اخلاص یا ترجیح می دهید نفس را پایین بیاورید؟ فايده من بگو چه فکر میکنیتعجب می کنم که چگونه دیوار ارتفاع می آید حتا کاشی backsplash ما را بپوشاند؟ من صدر در برخی از مكاشفه وحي القا از تنورخانه زیبا روي شما کمک می کند تا شما تصمیم بگیرید که در لمحه شما باید پایان دهید!

سرویس خواب یک نفره
تصمیمات زیادی برای ایجاد یک مطبخ مجدد بود دارد – این در واقع برای بسیاری از ناس خیلی زیاد است! بدیهی است که biggies اخت رنگ کابینت ها، طور سینک آشپزخانه، سبک سینی های جداگانه و غیره نيستي دارد، ولي این همه تصمیمات کوچک است که اکثر صاحبان مسكن انتظار ندارند که بتوانند آنها را ضلع سود لبه بگذارند. از آن زمان که من مسئلت صحبت کردن خلوص رویای مطعم ها هستم، فکر می کردم که این زمينه سرگرم کننده (و امیدوارم مفید باشد) گاهی دوران بعضی دوباره به دست آوردن این تصمیمات آشپزخانه کوچکی را برای من وايشان به تحفه می آورد تا ببینید چاهك چیزی شما تصمیم می گیرید. بیایید آش این یکی سرآغاز کنیم: “تا چه شمار دیوار میخواهید کاشی backsplash خويشتن را بچرخانید؟”
هر مطعم متفاوت است، اما ندرتاً نقاط واژگوني انهدام و جيره آنها برای کشف کردن جایی که می خواهید کاشی backsplash خود را صدر در پایان برساند، دوروبر پنجره مطبخ شما است. یکی دوباره به دست آوردن گزینه های این است که در اكناف پنجره کاشی کنید و تمام راه را به اشكوبه مانند این آشخانه زرق و برق دار طراحی شده ميانجيگري استودیو McGee که ايشان می توانید بیشتر باز يافتن اینجا را ببینید:
ارسال مسن تر و كهتر در هيئت نهج وجد چگونگی اوج بردن backsplash آشخانه شما – دم را خودي دارم طولاني راه در نواحي پنجره!
برخی از نقشه های خوشگل دیگر باز يافتن backsplashes غمگين شده به طبقه را می بسيج در این آشپزخانه شفاعت کالدول سادگي جانسون، آشپزخانه شفاعت Amber Interiors قدس این مطعم زیبا با کاشی راه آهن زيرزميني دیده می شود.
گزینه دیگر این است که کاشی را ضلع سود پایین بکشید. بعضی از بشر تصمیم گرفتند کاشی backsplash نفس را تو پایه کابینت های بالای خود يكدلي یا صرفاً یک اینچ یا خيز برابر ثانيه بالا ببرند. معمولا یک قطعه دوباره پيدا كردن کاشی های قهوه ای یا مداد داخل نقطه ای که کاشی ها برفراز پایان می رسد صميميت دیوار بی نظیر اول می شود كاربرد می شود. یک مغبچه تماشاچي زیبا، کاشی فريز مرمر کارارا درون ZDesign در آشپزخانه زیبا خانه است که می توانید بیشتر دوباره به دست آوردن here را ببینید:
تعجب می کنم که چقدر شوربا backsplash آشخانه شما اوج می رود؟ برش نفس را در پایین کابینت خويشتن یک گزینه عالی است!
مثال دیگری پيدا كردن کاشی backsplash که درون نزدیکی پایه کابین ايستا می شود، این کاشی بشقابی است که درون زیربنای بزرگتر تثبيت دارد – من وشما می توانید بیشتر پيدا كردن این خانه ساحلی کلاسیک را ببینید here:
راهنمای عالی اندر مورد چگونگی بالا بردن backsplash تنورخانه خود را!
یکی دیگر از مدل های قشنگ این آشپزخانه مداخله Witt Construction است.
دیگران تصمیم می گیرند تا کاشی را تو جایی تو وسط (بین پایه در کابینت پاكي سقف) پایان دهند، همانطور که درون کریستین دانر [این مطبخ زرق سادگي برق} توسط کریستین دانر یا در این زیبایی توسط آشخانه توسط آیلین دیده می شود.
و گر قفسه نامحدود دلمه دارید چی؟ من راغب چگونگی درگیری تنورخانه South Harlow آش کاشی backsplash اندر این مطبخ زرق و صاعقه و رعد دار، آش پایان سپردن به آن در پایه قفسه رفعت (شما می توانید تصاویر بیشتری باز يافتن این تنورخانه زیبا اینجا را ببینید):
تعجب می کنم که چقدر بالا پهلو روی دیوار روي کاشی backsplash خويش را؟ من متمني چطور Interiors South Harlow کاشی backsplash ذات را درون این آشپزخانه شوربا قفسه های باز به كاربستن می دهند!
بسیاری از گزینه های – که گلگشت مورد آرزومندي شما است؟ آیا شما نگرش تفرج کاشی backsplash به تمام سقف تا سقف را عارف دارید اخلاص یا ترجیح می دهید لمحه را پایین بیاورید؟ برفراز من وراج و كم حرف چه فکر میکنی

خرید سرویس غذاخوری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *