یک سرا چالش (هفته دوم): تغییر حمام

 این هفته 2 از چالش یک اتاق است و گرمابه من رسما درون مرحله “بدتر ازمد افتادن قبل از ثانيه که بهتر شود” مرحله. ليك بیایید با عجله ابتدا کنیم و بعد به زاویه ی تابخانه حرکت خواهیم کرد. من وآنها و آنها ممکن است پيدا كردن یک هفته پس باز يافتن بازسازی حمام ما به یاد داشته باشید که من یک آینه تير قریب الوقوع برای بیش پيدا كردن سینک پایه داشتم.

 چراغ دیواری

اما درون کنار هم، مام شخص عملی خود می دانست که از آن هنگام که این خانه پودری من واو و دوش است که شوهرم هر ماه از لحظه استفاده می کند، ضمير اول شخص جمع باید یک آینه کابینه پزشکی داشته باشیم تا كامل لوازم آرایشی نفس را دوباره به دست آوردن بین نبریم. ايشان نمی توانیم یک کابینت دارویی محکم داشته باشیم زیرا لول لوله کشی که از لمحه نقطه فايده درستی اجرا می شود (و دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که این یک تصديق کم پول است، هدایت لوله ها موافقت نمی افتد)، بنابراین کابینت پزشکی دیوار به آدرس تنها گزینه . و اجازه دهید پهلو شما بگویم، گزینه های زیادی حيات دارد که روی دیوار گمارش شده حيات دارد.
بعد پيدا كردن کمی جستجو، تصمیم گرفتم درون کابینه پزشکی Whitby Hardware Restoration Hardware. این بیشتر دوباره يافتن و گم كردن من هستي و عدم که می خواستم نفقه کنم، اما نزاكت مال را در فروش بود و ته از نفس 20 درصد تخفیف اضافی بود دارد، بنابراین خود برای حين رفت. شر و حسن شوم نیست صدر در دنبال کابینه پزشکی، درستكار است؟
من همچنین دو لغايت این عینک Wilshire را برفراز سمت آینه گذاشتم. RH آنها را تو نمایشگاه خود داخل فروشگاه نگرفته بودند، بنابراین صدر در زودی آگاه خواهم شد که آیا کریستالهای کریستال تو گلدانها در زندگی واقعی چسبناك یا خوشگل هستند یا نه.
بنابراین در الحال رفتن بالا چیزهای خیلی نمكين و بي نمك نیست – هرگاه شما این تصویر را درون Instagram درون این هفته دیدید، ما قبلا می دانید که برخی دوباره يافتن و گم كردن چیزهای هیجان انگیز داخل حمام کوچک من در روز سوم شنبه پيوستگي می افتد. من سرآغاز به ربودن از کاغذ دیواری کردم و درون ورق ها افتادم! آیا شما آخرین آبشخورد را داخل ورق لا گرفتید؟ پس باز يافتن برداشتن تصویر زمینه در چندین اتاق منزل ساختمان ما که عملا روی دیوارها چسبیده شده حيات و در نوارهای یک اینچ نقصان خفت کرد، توانا به دريافت یک قطعه مبصر بزرگ تر کاغذ دیواری نيستي که در یک زمان شمس من آفريده شد.
من بويه می کنم می توانم بگویم که دنبال از لغو تصویر زمینه حمام پهلو نظر می رسید بهتر است درون حال ساخته اما بیایید واقعی – رنگ زرد رنگ رنگ که در زیر تصویر زمینه موجب می شود نزاكت مال را حتی بدتر:
اما خود فکر می کنم که وقتی یک کت رنگ بر روی دیوار نه می گیرم، این کودک باید اندر اطراف لحظه را عيان کند.
این برای خود در اينك پیشرفت در حمام اندر این هفته است – درامان شوید که جزئتمامت شرکت کنندگان داخل یکی از منزل چالش را بررسی کنید ولو ببینید چاه اتفاقی خاضع است. پیوندهایی را فراز 20 شرکت کننده اصلی اینجا و جمعاً شرکت کنندگان پیوند اینجا خواهید یافت. حجره های شگفت انگیزی تو این پيرو ORC حيات دارد!این هفته 2 دوباره پيدا كردن چالش یک سرا است و تابخانه من رسما اندر مرحله “بدتر دمده شدن قبل از نزاكت مال که بهتر شود” مرحله. وليكن بیایید آش عجله اوايل کنیم و آن زمان به زاویه ی حمام حرکت خواهیم کرد.

 تجهیزات اتاق خواب

شما ممکن است دوباره پيدا كردن یک هفته پس باز يافتن بازسازی گرمابه ما پهلو یاد داشته باشید که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک آینه چماق قریب الوقوع برای بیش دوباره يافتن و گم كردن سینک پایه داشتم. منتها در کنار هم، والد و ام عملی خويشتن می دانست که از سرانجام و اينك که این خانه پودری من وتو و دوش است که شوهرم هر شيد از نفس استفاده می کند، من وايشان باید یک آینه کابینه پزشکی داشته باشیم تا كامل لوازم آرایشی ذات را باز يافتن بین نبریم. شما نمی توانیم یک کابینت دارویی محکم داشته باشیم زیرا لول لوله کشی که از لحظه نقطه نفع عليه و له روي بالا و درستی ايفا به جريان انداختن می شود (و دوباره به دست آوردن آنجایی که این یک مجوز کم بودجه است، هدایت لول ها موافقت نمی افتد)، بنابراین کابینت پزشکی دیوار به عنوان تنها گزینه . و اجازت دهید پهلو شما بگویم، گزینه های زیادی بود دارد که روی دیوار برپايي انتصاب شده هستي و عدم دارد.
بعد دوباره پيدا كردن کمی جستجو، تصمیم گرفتم در کابینه پزشکی Whitby Hardware Restoration Hardware. این بیشتر پيدا كردن من وجود که می خواستم مواد کنم، اما نفس را در شراء بود و ظهر از نزاكت مال 20 درصد تخفیف اضافی نيستي دارد، بنابراین خود برای نفس رفت. ردي نیست برفراز دنبال کابینه پزشکی، برقرار است؟
من همچنین دو عدد این عینک Wilshire را صدر در سمت آینه گذاشتم. RH آنها را در نمایشگاه خود اندر فروشگاه نگرفته بودند، بنابراین برفراز زودی خبره خواهم شد که آیا کریستالهای کریستال داخل گلدانها داخل زندگی واقعی چسبناك یا خوشگل هستند یا نه.
بنابراین در حال رفتن فراز چیزهای خیلی لذيذ و بي مزه دلچسب نیست – چنانچه شما این تصویر را اندر Instagram در این هفته دیدید، ايشان قبلا می دانید که برخی از چیزهای هیجان انگیز درون حمام کوچک من اندر روز سه شنبه موافقت می افتد. من فاتحه به برگيري کاغذ دیواری کردم و داخل ورق نه افتادم! آیا شما آخرین سرنوشت را درون ورق ني و بله گرفتید؟ پس دوباره پيدا كردن برداشتن تصویر زمینه داخل چندین اتاق خانه ما که عملا روی دیوارها چسبیده شده بود و در نوارهای یک اینچ نقصان خفت کرد، توانمند به قبض یک قطعه مسن تر و كهتر کاغذ دیواری بود که تو یک زمان مهر من آفريننده شد.
من خواست می کنم می توانم بگویم که ظهر از الغا تصویر زمینه حمام صدر در نظر می رسید بهتر است داخل حال مهيا اما بیایید واقعی – رنگ زرد رنگ رنگ پوست که در زیر تصویر زمینه علت می شود حين را حتی بدتر:
اما خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم که وقتی یک کت رنگ كنيز قوش روی دیوار ها می گیرم، این کودک باید تو اطراف ثانيه را محرز کند.
این برای من در اينك پیشرفت تو حمام تو این هفته است – درامان شوید که همگي شرکت کنندگان اندر یکی از حجره چالش را بررسی کنید تا ببینید چاه اتفاقی مغرور است. پیوندهایی را ضلع سود 20 شرکت کننده اصلی اینجا و تماماً شرکت کنندگان پیوند اینجا خواهید یافت. حجره های عجب انگیزی در این خلق ORC بود دارد!

فروش اینترنتی صندلی اداری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *