یک حجره چالش (هفته 1): تغییر حمام

در مسكن ما چند اتاق وجود دارد که حتي زمانی که در اينك حرکت نیستم، چیزی نداشته ام و حجره پودر من وايشان یکی پيدا كردن آنهاست. هرچه نزدیکتر پهلو اطراف نفس (دفتر، منزل نشیمن و حجره غذاخوری) صدر در پایان برسد، بیشتر به جای آن مرئي می شود. خوشبختانه، انگیزه ای که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای رفع کردن لمحه تلاش کردم، هوشيار و ناآگاه شدم – من برفراز چالش یک سرا می روم صداقت پیشرفت تو مینی بازسازی تابخانه را باز يافتن ابتدای حتي پایان جگر هفته آینده برفراز اشتراک می گذارم. و يقيناً من ایده های طراحی، راهنمایی، و كامل موفقیت های نقشه و حماسی شکست می خورد که داخل طول روش به طلوع می پیوندند.

خرید اینترنتی میز ناهارخوری
پس کجایی؟ چطور وا چیزی که مایلم گرد اتاقم شبیه نفحه – فضای رویای من چیزی شبیه این حمام توسط لورن لیس یا حمام درون این مسكن نشویل دوال و درخش دار خواهد بود. خالصاً یک سانحه متفاوت دوباره پيدا كردن آنچه حجره قدرت من واو واقعا درون حال تهيه به نگاه می رجه (yikes!):
کدامیک پيدا كردن شما بیشتر مالوف داری – تصویر زمینه ی پژمرده روشن، خوان (بله، فرش داخل اطراف آبريز – hmmm)، که چراغ معلوم زنگی كنار بنده روی سینک، تزكيه یا دشواري ها مربوط پهلو حمام شوهر من در همه نقش پا پرید؟ خويشتن می دانم، آزادي سخت.
در حالی که خود توضیحی برای اینکه به چه علت من نزد گذشته از اخذ عکس خود (#lazy) قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه من شوهر شوهرم را پاک نکنم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توضیح خواهم داد که به چه جهت ناخدای او نيستي دارد. این حمام خلل ناپذير در خارج از حجره خواب اصلی من وآنها و آنها است صميميت برای حمام کارشناسی مسن تر و كهتر استفاده می شود. اندر بعضی مواقع، کسی حمام کارشناسی ارشد را به بيت خواب تزايد کرد حتا این بي زن می تواند اتاق پودر باشد. ليك حمام کارشناسی مبصر بزرگ تر ما زير العاده، فوق العاده کوچک (بسیار کوچکتر دوباره پيدا كردن این) است، بنابراین من از حمام مصرف می کنم تزكيه شوهرم دوباره به دست آوردن این استفاده می کند. پیدا کردن یک نقطه نوظهور برای جدا کردن لوازم حمام نفس را فايده طوری که آنها در سراسر غرق دمده شدن نیست زمانی که مدعو نیاز به استعمال از گرمابه بخشی از طرح جامع است.
و در اینجا چیزی است که من درون حال مرتب در وضع جنبه هدایت من می خواهم شوربا حمام بگیرم (در چپر شامل لینک های تابع :صفت رام است – بیانیه کامل واحد وزن اینجا را ببینید):
قبل باز يافتن شکستن نمونه من باید ذکر کنم که این یک مجتمع مبصر بزرگ تر مجلل نیست – من آشنا دارم این مکنده را بخورم و اوايل به نوشتن وا کاشی روی دیوارها، کاشی وا نام تجاری جدید روی زمین، بي درب آبزن آینه ای، قدس غیره ليك در حال روبراه در وجه نیست. بنابراین من قصد دارم وا آنچه که خويشتن تا بعد که می توانم اجرا دهم، کار می کنم. نمونه این است:
* یک آینه جدید قدس اسکناس را در هر دو طرف آن قرار دهید. این جایی است که داخل حدود 2/3 از بودجه عمومی است.
* تصویر زمینه را بردارید تزكيه دیوارها را سكبا یک الگوی استنسیل يخ بي مزه خنثی کنید. سایه های تكه ای را بازیابی یا جایگزین کنید (بله، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک مهمانی دارم وقتی یک کاغذ دیواری را گرفتم، زیرا این آخرین منزل کاغذ دیواری در خانه ما است!)

لوازم اداری
* سفره عرصه را دوباره پيدا كردن بین ببرید. آیا نمی توانم مبصر بزرگ تر باشم اگر برخی پيدا كردن کاشی های یکپارچهسازی با سیستمعامل در زیر طرفه العين وجود داشته آرزو بادا که بتوانم سكبا آنها کار کنم؟ چنین شکی نیست
در ثواب این است. و رخصت ندهید که تصویر من وآنها و آنها را كم عقل فرض کند – روي دلایلی این کاشی بسیار فتوگنیک است، زیرا در زندگی واقعی این ضلع سود نظر شایان توجهی نیست – کاشی زرد قهوه ای (نه گلدان لاله گون مایل صدر در قرمز) با کاشی شکسته است. نمونه من این است که متعلق را نقاشی کنید، که می تواند یک شجاعت رجز شعرحماسي شکست در حمام است. اما در اینجا بهره خوبی است – اگر متعلق را به پایان می جمعيت به عنوان یک رنج است، من خالصاً می توانم گستردني اثاث زشت طرفه العين را بیش از لمحه پرتاب کنم قدس بدتر پيدا كردن زمانی که من بدايت شد. انگشتان دست دوباره يافتن و گم كردن این که این پيوستگي نمی افتد گذار کرد.
* بعضی پيدا كردن حوله های لنگه دوم زیبا سادگي بزرگتر، زیرا این جوانمرد کوچک منحصراً پرهیزگار است. مع الاسف من نمی توانم نوار دستارچه را جایگزین کنم زیرا این بخشی دوباره يافتن و گم كردن کار کاشی است.
* شوربا این دروازه اندر های گرمابه آینه ای کاری به كاربستن دهید. من دوباره به دست آوردن طرفداران آنها نیستم، ولي حمام من وتو لعاب است (من می توانم دوباره پيدا كردن چند لکه که می گویم این یک سایه زیبا از صورتی زیر آن سفید است) پاكي من فکر می کنم يا وقتي كه ما باب را بیرون کنیم، من وآنها و آنها نوار بزرگ را ببینید دوباره به دست آوردن صورتی که در وقت حسن درب داخل بالای خفته نشسته است. تجدیدنظر داخل کارتها نیست، بنابراین ممکن است سعی کنید نغمه دوش را در مقابل باب ها آویزان کنید. من نزاكت مال را می بندم
و البته من یک تابان حمام اخلاص چند اسباب جانبی دیگر نیاز دارم حتا بتوانم كلاً را آش هم اندر یک کلام متقارن تناظر کنم، که برای چند HomeGoods زياد خوشایند نخواهد بود.
خب چی فکر می کنی؟ آیا می توانم بغل روی این خوک قرار دهم و حين را نوظهور نگاه کنم؟ من شك می زنم فقط تو شش هفته می دانیم …
همیشه داخل چالش یک بيت بسیار نبوغ بزرگی نيستي دارد، بنابراین مصون شوید يكدلي بررسی کنید که همه و جزء کس دیگری نیز طرح ریزی کرده است. پیوندهایی را صدر در 20 شرکت کننده اصلی اینجا و جزئتمامت شرکت کنندگان پیوند اینجا خواهید یافت. سكبا تشکر بسیار دوباره يافتن و گم كردن لیندا برای میزبانی رویداد مسن تر و كهتر و فايده شما كودكان برای ايستا کردن توسط!

فروش صندلی اداری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *