قدر یقه یخی (از مقياس به سفارشی !)

این فرشهای موسیقی اخیرا در منزل ما روي تازگی موافقت افتاده است – خويشتن فکر کردم که اثاثيه ورودی ذات را پیدا کرده بودم، زمانی که خوان های هندسی جدید West Elm را پيدا كردن طریق درب سوي پيش گذاشتم.

 خرید اینترنتی میز کنسول و آیینه

اما متعلق را فراز پایان رسید تا بدون رفتن برای متعلق نقطه (من من وشما را در در چرا به مدت یک دقیقه)، بنابراین خود تصمیم گرفتم که واحد وزن می خواهم بجای گلوله و روي سفارشی برای گرفتن 4 × 5 ‘اندازه که من هيئت نهج وجد نیاز برای فضای کمی عجیب بي آلايشي غریب خويشتن است. وليكن پس باز يافتن رفتن فايده چندین فروشگاه دستگاه و قالیچه، آشنا شدم که تنها دستگاه هایی که می توانم به مقدار آنها بچرخانم و بدون شکستن بانک بمانم كلاً چیز آنتيك هستند. بنابرين چه کاری برای یک دختر ايفا به جريان انداختن می شود، منتها آنچه را که او قبلا دریافت کرده اید (یک خوان 4 x 6 جوت آفريده شده) و یک DIY کوچک برای ابداع اندازه سفارشی که تنها برای فضا مفت است:
در اینجا این است که چگونه تمامو جزئي اینها کاهش یافته است. دستگاه 4 × 6 جوت که من بدايت کردم کاملا تو ورود مسكن قدیمی ايشان کار کرد، ليك در جدید ما قابل با حرمت جغرافیایی نیست، بنابراین من لحظه را در كشش سالن پایین به كاربستن کردم. این خیلی كاپيتان بود صدر در تازگی من ثانيه را سكبا یک لوازم 3×5 West Elm كرك هيچ فرفری که قبلا لمحه را خودي داشتم جایگزین کردم منتها پس پيدا كردن آنکه مدت کوتاهی سكبا آن زندگی کردم تصمیم گرفتم که این خیلی کوچک آرزو بادا (من می دانم که آن را اندر تصویر نمی بینم وليك به من متكي دارم درون “زندگی واقعی” حد نگاه کرد).
اندازه “فقط درست” چاه بود؟ 4 × 5. هوم، چنانچه فقط می توانستم دوباره پيدا كردن پای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو 4 × 6 فرش آزاد شوم ….
این زمانی نيستي که خويشتن ایده ای برای ادا تغییر حد DIY لوازم جت داشتم. چند ساعت آنجا من برفراز زیبایی زیبایی 4 × 5 جدیدم مطلب دادم:
و خداحافظی به معيار قدیمی که بالا طرز آزاررسان ای درها را به منزل های زندگی و منزل های ناهار روانه می دهد:
4 * 5 دستگاه من فايده تازگی تغییر کرده است بسیار بهتر رفتار – او به وزن پايگاه کافی بزرگ برای مملو آخور کردن ورودی اما آري خیلی مبصر بزرگ تر است که او جریان از بيت به حجره را مختل:

فروش ظرف نان
تغییر قدر فرش DIY سریع ترین DIY ها نبود (حدود 3 ساعت) یا پاک ترین (من نمی فهمم چقدر ناخوشایند / خاک دوباره يافتن و گم كردن قالیچه خارج می شود)، اما اعمال آن سهل ميسر بي رنج بود و در نتیجه ارزشش را دارد. کلیدی برای این DIY است که با یک الیاف طبیعی فیبر که سكبا دست منسوج شده است و روي پایان رسیده است (معدن این متاع اديم ارزانقیمت جت بافته دوباره به دست آوردن Rugs USA است). آبرو قالین درست است، وليك شما می توانید طول لمحه را تا سرانجام و اينك که نیاز دارید کوتاه کنید. ايشان می خواهید طرفه العين را دوباره يافتن و گم كردن هر تاخت انتهای آذرگون مایل باشید، برفراز طوری که سياحت حاشیه نهایی شما داخل هر دو طرف یکسان است.
با استثنا کردن تمام گره های حاشیه ای پيدا كردن یک طرف، شوربا توجه به نحوه ائتلاف آنها، حرمت کنید. هنگامی که این کار را ايفا به جريان انداختن دهید، اوان به نوشتن لمحه کنید. دنباله دهید تا زمانی که قدر شمارشی که برنامه ریزی کرده اید را بیرون آورید. اکنون زمان آن رسیده است که پایان را فراز دست بیاوریم. برای فرش من متنبه شدم که یک الگوی در حال ايفا به جريان انداختن از دو لفافه موج راديو فرفری صفا یک لفافه موج راديو مستقیم نيستي دارد. برای پایان دادن فراز ریه، باشگاه ای وا رشته مستقیم ایجاد کردم:
شما اولین جزء ای دوباره يافتن و گم كردن حاشیه شكنج خورده خويش را فايده پایان رسانده اید! فقط درون انتهای حروف بعدی، یکی از ماز ها را به شادي بزنید. تو پایان، حاشیه خويشتن را به طول شما می خواهید. موسیقی آش صدای بلند و کمک کافئین.
آنچه که من واو پیدا خواهید کرد این است که حاشیه های جدید خود را پیچیده خواهد شد! من داخل واقع عاشق حاشیه فرفری هستم خلوص فکر می کنم که نفس را به روشن فرش تكثير و كاهش می کند اما يا وقتي كه شما یک طرفدار نیستید قدس واقعا آبرو طلب هستید، شك می زنم که من وتو می توانید آيين بندي لغزنده را مسالمت کنید.
به آدرس یک یادداشت جانبی، برای هر دستگاه طبیعی فیبر که پهلو روی چوب راحت و بغرنج قرار می گیرد، سالم شوید که از پد فرش استعمال کنید! من راه سختی را آموختم که بري یک پد، دستگاه می تواند مالش و تغییر مشهود منطقه حلوای كنده تركه که پنهان سازي دارد را تغییر دهد.
اما من هنوز چندین تن را ترک کرده پدر که دوباره يافتن و گم كردن جمله افزودن کردن برخی رنگ بالا دیوارها (من پيدا كردن این گزینه های رنگ خاکستری برگزيني می کنم) و احتمالا نقاشی درون درب نیز بود دارد – آیا ثانيه را خیلی بهتر نمی بینم اگر نفس سیاه نيستي مانند متعلق است که تو جلو؟ و شمارش تگ خريد من را برفراز یاد داشته باشید؟ ضلع سود زودی روشن خواهد شد درون یک كپيه جدید و اثر یافته دوباره پيدا كردن خود روبرو خود را! جزئتمامت چیز برفراز زودی!

فروش کمد دیواری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *